domjubilerski.aia.pl- Logo - Opinie

domjubilerski.aia.plOpinie

ważny od: 21 maj 2021
data aktualizacji: 29 lis 2022
Sklep domjubilerski.aia.pl został sprawdzony i uzyskał certyfikat zgodnie z kryteriami jakości Trusted Shops

W sklepie domjubilerski.aia.pl można skorzystać z gwarancji Trusted Shops i zabezpieczyć zakupy do kwoty 10 000 zł. Dowiedz się więcej

ważny od: 21 maj 2021
data aktualizacji: 29 lis 2022

Opinie nt. sklepu domjubilerski.aia.pl

20 gru 2021
SUPER FIRMA,OBSLUGA KLIENTA NA 10 GWIAZDEK, TOWAR JESZCZE ŁADNIEJSZY JEST NA ŻYWO, 2 DNI I ZAMÓWIENIE OTRZYMAŁAM, PIĘKNIE ZAPAKOWANY, PARAGON I CERTYFIKAT DOSTAŁAM OD JUBILERA ,OTRZYMAŁAM RÓWNIEŻ PIĘKNE TOREBKI ŚWIATECZNE. POLECAM NA 100% .

Brak odpowiedzi że strony sklepu, zakupy na raty które oferuje sklep nie istnieją. Sklep z bogatą ofertą lecz...

Opinie nt. sklepu domjubilerski.aia.pl

10 lis 2022
miła i życzliwa obsługa
Odpowiedź ze sklepu domjubilerski.aia.pl
Bardzo nam przykro, że tak negatywnie ocenił Pan nasz sklep. Udzieliliśmy Panu odpowiedzi przez chata. Trwało to chwilę dłużej ponieważ obsługiwaliśmy w danym momencie innych Klientów. System ratalny PayU oraz raty 0% PayU, wbrew temu co Pan napisał, działa. Nie obejmuje on tylko asortymentu złota inwestycyjnego, którego cena zależy od wahań na rynku, pozostających poza kontrolą przedsiębiorcy. Pozdrawiamy A&A Dom Jubilerski
20 paź 2022
Świetna komunikacja z obsługą podczas poprawy rozmiaru. Obawiałam się że tak jak wszystkie sklepy reklamują że serwis jest wliczony ale potem jest jak zwykle i człowiek zostaje z problemem. Tutaj było inaczej, faktycznie obsługa klienta działa i załatwia sprawę skutecznie. Dziękuję
22 paź 2022
cena, wykonanie wyrobu efektowne opakowanie,szybkość dostawy, możliwość wyboru dostawy .
18 paź 2022
Piękne kolczyki. Świetnie zapakowane. Dyskretna i szybka przesylka
30 wrz 2022
Miła obsługa, rzecz ładniejsza w rzeczywistości niż na zdjęciach
26 paź 2022
30 wrz 2022
Dziękuję
22 wrz 2022
Dzięki wielkie za współpracę na pewno do was wrócę po kolejną biżuterię dla mojej kochanej żonki. szybko mega profesjonalne podejście do zawodu
22 wrz 2022
Mam uwagę dlaczego srebro ma lekko żółtawy poblask ? Wszystkie inne moje dotychczasowe wyroby srebrne mają inny kolor Nie wątpię w jakość tego wyrobu ale musi być jakiś dodatek "żółty" Efekt końcowy dla mnie nie jest pozytywny.
27 wrz 2022
Pan Rafał miło mi pomógł na chatcie wybrać odpowiedni prezent. Dziękuję, na pewno będziemy wracać do Was
15 wrz 2022
19 wrz 2022
Zadowolenie 100% kontakt z obsługą na najwyższym poziomie ;) Polecam !
17 wrz 2022
Super obsługa, bezpośrednie zapakowane i szybko dostarczone. Dziękuję
20 wrz 2022
Piękna rzecz, dziękuję. Pani Dominice dziękuję za doradztwo 😗
27 wrz 2022
piękny sklep, fajne zdjecia, szybka obsługa
19 wrz 2022
13 wrz 2022