A&A Dom Jubilerski domjubilerski.aia.pl- Logo - Opinie

A&A Dom Jubilerski domjubilerski.aia.pl
Opinie

znaku jakości

Ważny od: 21 maj 2021
A&A Dom Jubilerski domjubilerski.aia.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted ShopsUwzględnione

Opinie nt. sklepu A&A Dom Jubilerski domjubilerski.aia.pl

20 paź 2022
Świetna komunikacja z obsługą podczas poprawy rozmiaru. Obawiałam się że tak jak wszystkie sklepy reklamują że serwis jest wliczony ale potem jest jak zwykle i człowiek zostaje z problemem. Tutaj było inaczej, faktycznie obsługa klienta działa i załatwia sprawę skutecznie. Dziękuję

18 lis 2022
Brak odpowiedzi że strony sklepu, zakupy na raty które oferuje sklep nie istnieją. Sklep z bogatą ofertą lecz...

Opinie nt. sklepu A&A Dom Jubilerski domjubilerski.aia.pl

DC
Danuta C.
Drawsko pomorskie
Bardzo dobry sklep online. Szybka dostawa ,towar pięknie i bezpiecznie spakowany . Kolczyki bardzo ładne chociaż minimalistyczne .Wykonane estetycznie . Mam nadzieję na długie korzystanie .
31 sie 2023

Pełen profesjonalizm

Świetna obsługa , bardzo dobra jakościowo biżuteria , pełen profesjonalizm ,gorąco polecam salon w Częstochowie
15 wrz 2023
Pierścionek jest przepiekny. Obsluga profesjonalna. Przesylka bezpieczna.
5 sie 2023

Zeberkowatość jest unikatowa

Bardzo się ucieszyłam, jak znalazłam w ofercie bransoletkę w cętki, tj. zeberkę. Prawie idealnie pasuje kształtem i zeberkowatością do pierścionka, który kupiłam wiele lat temu w Chorwacji. A planowałam kupić coś zupełnie innego... Wzór jest wyjątkowy i niepowtarzalny - nie znalazłam w ofercie innych firm biżuteryjnych.
8 sie 2023
Ekspresowa wysyłka,bardzo dobrze zabezpieczona ,biżuteria piękna i niepowtarzalna,osoba obdarowana zachwycona.
3 sie 2023
25 sie 2023
21 sie 2023
16 sie 2023
11 sie 2023
28 lip 2023

Fachowa, przemiła obsługa. Bardzo duży wybór złotej biżuterii,piękne wzornictwo.
7 lip 2023
18 cze 2023

Świetny sklep

Ze strony sklepu jest doskonale, szybka wysyłka, paczka zapakowana jak należy, a więc bardzo polecam, ale jeśli chodzi o przewoźnika, Fedex to brak numeru do kuriera to dla mnie mankament. Jest podany przedział czasowy kiedy kurier będzie i w tym przedziale był, ja jednak oczekuję, że w razie potrzeby mogę się skontaktować z kurierem, dlatego jeśli mam możliwość zawsze wybieram DPD albo Inpost
3 cze 2023
Kontakt z konsultantką. Wykazała wiele cierpliwości, była bardzo pomocna i kompetentna.
23 cze 2023
To mój kolejny zakup tutaj, i tym razem bardzo udany, świetna obsługa, ekspresowa wysyłka, paczka świetnie zapakowana. Bardzo polecam, a biżuteria wyjątkowa
8 cze 2023
Wspaniały wybór,niepowtarzalne wzory. Doskonały kontakt i obsługa. Jestem bardzo zadowolona.
7 cze 2023
Produkt zgodny z opisem i zdjęciem, szybka dostawa. Polecam
21 cze 2023
Pracownik salonu pomógł w transakcji mimo,że nie był to dzień roboczy🙂
26 cze 2023
Świetny sklep, ekspresowa wysyłka, wszystko jak trzeba, polecam
28 cze 2023
Pełen profesjonalizm. Polecam