A&A Dom Jubilerski- Logo - Opinie

A&A Dom Jubilerski

Opinie (97) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (201)

Ważny od: 21 maj 2021
A&A Dom Jubilerski spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Opinie nt. sklepu A&A Dom Jubilerski

śliczny pierścionek z turmalinami, wspaniale zapakowane, po królewsku :) bardzo mi się podoba zakup i obsługa w tym salonie
Kolczyki i zawieszka są prześliczne. Nie spodziewałam się pięknej biżuterii. Gdyby był do kompletu pierścionek na pewno dołączyłby do mojego kompletu :).
Będę polecał, pomocna obsługa, atrakcyjna cena vs konkurencja
Udany prezent, ładniej niż na zdjęciu dzięki
Dobrze zapakowana przesylka i dostawa była szybciej niż było napisane przy składaniu zamówienia. Wisiorek zgodny z opisem i zdjęciem na stronie 🙂
24 mar 2024

Jestem zadowolona z zakupu

Szybka realizacja zamówienia, kolczyki przepiękne i dobrze wykonane.
Czas i forma przesyłki bez zarzutu. Zawieszka z szafirkiem piękna. Dom jubilerski godny polecenia. Z pozdrowieniami. Dorota W.
Kolczyki są piękne, przesyłka była bardzo dobrze zaopatrzona, pieknnie wszystko zapakowane. Jestem bardzo zadowolona. Polecam!!!!!
17 mar 2024
16 mar 2024
Świetny, wiarygodny sklep, z wysokim poziomem obsługi. Szafirek zawieszka to połączenie subtelnosci i elegancji, lśni uroczo.Salon godny polecenia każdemu klientowi. Dorota W.
Szybka dostawa, dobrze zapakowany produkt.Polecam
10 mar 2024

Udane zakupy

Wyroby jubilerskie zgodne z opisem. Atrakcyjne i rzadko spotykane wzory. Ładnie zapakowane. Z pewnością pokuszę się na kolejne zakupy. Niestety czas realizacji zamówienia dłuższy niż deklarowano na stronie sklepu. Ceny wyrobów wyższe niż w reklamach pojawiających się w sieci. Bransoletki są dosyć duże. Może warto by było oferować je w dwóch rozmiarach...
Szybka dostawa, bezpieczne i atrakcyjne opakowanie, słodka niespodzianka :) sam pierścionek pięknie wykonany i niesamowicie się prezentuje.
Przed chwilą otworzyłam przesyłkę i jestem zachwycona. Zamówiłam złoty drobiazg(prześliczną złotą zawieszkę) a czułam się jakbym otwierała brylanto wą kolię. Tak pięknie, estetycznie zapakowananą biżuterię rzadko się spotyka, a korzystałam z paru innych firm jubilerskich. Zasługuje na miano Domu Jubilerskiego,z którego uslug napewno jeszcze skorzystam. Pozdrawiam
3 mar 2024
Kolczyki śliczne, ale zwracam. Muszę mieć koła o większej średnicy...
Szybki czas realizacji zamówienia, mozliwosc zapłaty za pobraniem.
18 lut 2024