Sklep pływacki AQUA SPEED- Logo - Opinie

Sklep pływacki AQUA SPEED

Opinie (475) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (837)

Ważny od: 3 mar 2022
Sklep pływacki AQUA SPEED spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Strój kąpielowy po prostu rewelacyjny :) bardzo długo szukałam stroju na duży biust i ten po prostu spełnia wszystkie wymagania. Bardzo stabilny, trzymający biust a jednocześnie wygląda się bardzo pięknie. Strój kobiecy zakrywający brzuszek a jednocześnie ładnie go prezentuje. Rewelacja jestem bardzo zadowolona a tabela rozmiarów duża pomoc w wyborze rozmiaru. praktycznie sprawdziłam jedynie wymiar pod biustem i trafiłam idealnie z rozmiarem. polecam śmiało na pewno wrócę po jeszcze jeden w innym kolorze.

8 maj 2023
Nie wprowadzać ludzi w błąd. Czepek w sklepie był opisany, że jest do długich włosów co jest nieprawdą i nie potwierdza tego również opakowanie. Przez moje długie włosy schowane pod czepkiem czepek się zsuwa i połowa głowy jest bez czepka czego nie miałam mając inny typowy czepek dla długich włosów. Z uwagi na inne miasto i koszty przesyłki nie opłaca mi się teraz kolejny raz płacić za kuriera. Zostałam wyprowadzona w błąd i jestem stratna.

Opinie nt. sklepu Sklep pływacki AQUA SPEED

Świetnej jakości sprzęt. Nawet ładniejszy niż na zdjęciach i dodatkowo z opakwaniem, co niezmiernie ułatwia życie! I kolejny plus za terminową dostawę. Dziękuję!
Odpowiedź ze sklepu Sklep pływacki AQUA SPEED
Dziękujemy za twoją wspaniałą recenzję! W AQUA SPEED z pasją dbamy o to, aby nasi klienci otrzymywali najwyższej jakości sprzęt do uprawiania sportów wodnych i cieszymy się, że uważasz, że na żywo wygląda on jeszcze lepiej. Ponadto, miło słyszeć, że przesyłka dotarła do Ciebie na czas. Jeszcze raz dziękujemy za wybór AQUA SPEED i mamy nadzieję, że będziesz się świetnie bawić korzystając z naszych produktów!

Super okulary korekcyjne do pływania

Super okulary korekcyjne do pływania,mało parują i przede wszystkim wszystko widać pod wodą. Bardzo szybka dostawa
Odpowiedź ze sklepu Sklep pływacki AQUA SPEED
Dzięki za świetną recenzję! Cieszymy się, że jesteś zadowolony ze swoich korekcyjnych okularów pływackich AQUA SPEED. Naszym celem jest zapewnienie doskonałych wrażeń z pływania i szybkiej dostawy, więc miło nam słyszeć, że udało nam się to dla Ciebie osiągnąć. Jeszcze raz dziękujemy za wybranie AQUA SPEED!
Kostium kąpielowy który kupiłam jest ładny i wygodny dostawa szybka dlatego daje pięć gwiazdek
Odpowiedź ze sklepu Sklep pływacki AQUA SPEED
Dziękujemy bardzo za świetną recenzję! Doceniamy Twoją pozytywną opinię na temat stroju kąpielowego STELLA i jego wygody, a także szybkiej dostawy. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci mieli przyjemne doświadczenia z AQUA SPEED. Jeszcze raz dziękujemy za Twoje wsparcie!
Sprzęt dla miłośników pływania ,snurkowania dobry i w rozsądnych cenach.Termin dostawy szybki.
Odpowiedź ze sklepu Sklep pływacki AQUA SPEED
Dziękujemy za poświęcenie czasu na recenzję AQUA SPEED! Cieszymy się, że podoba Ci się nasz sprzęt do pływania i snorkelingu. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty były najwyższej jakości w rozsądnej cenie, więc wspaniale jest wiedzieć, że osiągnęliśmy to, co zamierzaliśmy. Jeszcze raz dziękujemy za bycie częścią rodziny AQUA SPEED!
Szybka dostawa, produkt dobrze zabezpieczony, produkt dobrej jakości i zgodny z oczekiwaniami
Odpowiedź ze sklepu Sklep pływacki AQUA SPEED
Bardzo dziękujemy za Twoją opinię! Cieszymy się, że podobała Ci się szybkość dostawy oraz jakość i sposób zapakowanie naszego produktu. W AQUA SPEED jesteśmy dumni z tego, że dostarczamy najwyższej jakości sprzęt do pływania, który spełnia wszystkie oczekiwania naszych klientów. Jeszcze raz dziękujemy za Twoje wsparcie!
KP
Bardzo szybko i sprawnie zrealizowane zamówienie. Sklep bardzo szybko udziela odpowiedzi.
Odpowiedź ze sklepu Sklep pływacki AQUA SPEED
Dziękujemy za Twoją recenzję! Cieszymy się, że Twoje zamówienie zostało zrealizowane szybko i sprawnie. Jesteśmy dumni z naszej obsługi klienta w AQUA SPEED i dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić najlepszą możliwą obsługę. Jeszcze raz dziękujemy za miłe słowa!
Bardzo fajny kostium kąpielowy, który faktycznie maskuje brzuszek, i ładnie wygląda.
Odpowiedź ze sklepu Sklep pływacki AQUA SPEED
Dziękujemy za miłe słowa na temat naszego kostiumu kąpielowego! Wierzymy, że każdy zasługuje na to, aby czuć się pewnie i wyglądać świetnie w swoich strojach kąpielowych. Naszą misją jest dostarczanie wysokiej jakości produktów, które sprawiają, że pływanie jest przyjemniejsze i wygodniejsze. Jeszcze raz dziękujemy za Twoją recenzję!
Buty do wody wspaniałej.Maska i rurka również super .Bardzo dobra jakość.Polecam
Odpowiedź ze sklepu Sklep pływacki AQUA SPEED
Dziękujemy bardzo za świetną recenzję! Cieszymy się, że podoba Ci się nasz sprzęt do pływania AQUA SPEED. Nic nie cieszy nas bardziej niż fakt, że nasi klienci są zadowoleni z jakości naszych produktów. Pozdrawiamy!

Szybko i sprawnie.

Szybka i sprawna obsługa.to moje pierwsze zakupy, mam nadzieję że nie ostatnie.
Odpowiedź ze sklepu Sklep pływacki AQUA SPEED
Dziękujemy za świetną recenzję! Cieszymy się, że współpraca z nami przebiegła szybko i sprawnie. Staramy się oferować przyjemne zakupy dla każdego z naszych klientów i mamy nadzieję, że był to tylko pierwszy z wielu kolejnych zakupów. Jeszcze raz dzięki! Do zobaczenia!
Szybka przesyłka, towar zgodny z zamówieniem. Jestem zadowolona z zakupów.
Odpowiedź ze sklepu Sklep pływacki AQUA SPEED
Dziękujemy za świetną recenzję! Cieszymy się, że jesteś zadowolona z zakupu w AQUA SPEED. Naszym celem jest zapewnienie najwyższego poziomu zadowolenia klientów, więc cieszymy się, że udało nam się osiągnąć ten cel. Ciesz się pływaniem w nowym sprzęcie!
Kostium pływacki pasuje idealnie , rozmiar taki jak podaje producent
Odpowiedź ze sklepu Sklep pływacki AQUA SPEED
Dzięki za świetną recenzję! Cieszymy się, że strój kąpielowy idealnie do Ciebie pasuje! Nasz zespół ciężko pracuje, aby zapewnić, żeby nasze produkty były zgodne z rozmiarem i cieszymy się, że ten egzemplarz sprawdził się idealnie w Twoim przypadku. Dziękujemy!
Bardzo szybka realizacja zamówienia. Towar zgodny z opisem. Polecam.
Odpowiedź ze sklepu Sklep pływacki AQUA SPEED
Dziękujemy za miłe słowa, naprawdę to doceniamy! W AQUA SPEED staramy się zapewnić klientom jak najlepszą obsługę. Cieszymy się, że jesteś zadowolony z szybkości dostawy i że nasz produkt był zgodny z opisem. Jeszcze raz dziękujemy za Twoją recenzję!
10 mar 2024
Dobra cena! Oryginalne produkty i szybka wysyłka. Polecam
Odpowiedź ze sklepu Sklep pływacki AQUA SPEED
Dziękujemy bardzo za świetną opinię! Cieszymy się, że nasze ceny, produkty i czas wysyłki spełniły Twoje oczekiwania. W AQUA SPEED dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci otrzymywali najlepsze produkty w najlepszych cenach z szybką dostawą. Mamy nadzieję, że wkrótce znów będziemy mogli Ci służyć!
3 mar 2024

Pozytyw

Zakup udany, towar zgodny z oczekiwaniem, bardzo sprawnie
Odpowiedź ze sklepu Sklep pływacki AQUA SPEED
Dziękujemy za Twoją pozytywną opinię! Cieszymy się, że jesteś zadowolona z zakupionego produktu AQUA SPEED. W AQUA SPEED staramy się dostarczać wysokiej jakości sprzęt pływacki, który spełni wszystkie Twoje oczekiwania. Doceniamy Twoje wsparcie i mamy nadzieję, że będziemy wrócisz do nas na kolejne zakupy!
Szybko, sprawnie. Towar bardzo dobrej jakości.
Odpowiedź ze sklepu Sklep pływacki AQUA SPEED
Bardzo dziękujemy za Twoją pozytywną recenzję! Cieszymy się, że Twoje doświadczenia z naszym sprzętem do pływania AQUA SPEED były dobre i że jesteś zadowolona z jego jakości. Staramy się dostarczać naszym klientom jak najlepsze produkty i usługi, dlatego cieszymy się, że udało nam się to osiągnąć. Dziękujemy, że nas wybrałaś!
Szybka dostawa. Zamówiony towar zgodny z opisem
Odpowiedź ze sklepu Sklep pływacki AQUA SPEED
Cieszymy się, że Twoje zamówienie było dla Ciebie satysfakcjonujące. Zawsze ciężko pracujemy, aby upewnić się, że nasi klienci są zadowoleni, więc wspaniale jest słyszeć, że trafiliśmy w dziesiątkę. Dziękujemy, że poświęciłeś czas, aby zostawić nam recenzję - doceniamy to!
AB
Anna B.
Łódź
super produkt i ekspresowa przesyłka. Polecam
Odpowiedź ze sklepu Sklep pływacki AQUA SPEED
Witaj! Dziękujemy za miłe słowa na temat AQUA SPEED i naszej szybkiej dostawy. Dokładamy wszelkich starań, aby dostarczać wysokiej jakości sprzęt pływacki, który pomoże Ci osiągnąć Twoje pływackie cele. Doceniamy Twoje wsparcie i mamy nadzieję, że w przyszłości nadal będziesz zadowolona z naszych produktów!
Szybka dostawa. Syn zadowolony z okularów.
Odpowiedź ze sklepu Sklep pływacki AQUA SPEED
Bardzo dziękujemy za Twoją recenzję! Cieszymy się, że twój syn jest zadowolony z okularów - zawsze staramy się, aby nasi klienci byli zadowoleni z zakupów. Jeszcze raz dziękujemy za Twoją opinię!
JD
Joanna D.
Mikołów
Błyskawiczna realizacja zamówienia :-)
Odpowiedź ze sklepu Sklep pływacki AQUA SPEED
Dziękujemy za Twoją wspaniałą opinię! Cieszymy się, że mogliśmy tak szybko zrealizować Twoje zamówienie. Zawsze staramy się zapewnić najlepszą obsługę i produkty z szybkim czasem dostawy, więc cieszymy się, że mogliśmy to dla Ciebie zrobić. Jeszcze raz dzięki!
Bardzo szybka realizacja zamówienia.
Odpowiedź ze sklepu Sklep pływacki AQUA SPEED
Dziękujemy za Twoją opinię! Cieszymy się, że Twoje zamówienie zostało szybko dostarczone i że masz z nami wspaniałe doświadczenia. W AQUA SPEED staramy się zapewnić najlepszą możliwą obsługę klienta. Doceniamy czas, który poświęciłaś, aby zostawić nam recenzję!