Sklep pływacki AQUA SPEED- Logo - Opinie

Sklep pływacki AQUA SPEED

Opinie (480) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (842)

Ważny od: 3 mar 2022
Sklep pływacki AQUA SPEED spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Strój kąpielowy po prostu rewelacyjny :) bardzo długo szukałam stroju na duży biust i ten po prostu spełnia wszystkie wymagania. Bardzo stabilny, trzymający biust a jednocześnie wygląda się bardzo pięknie. Strój kobiecy zakrywający brzuszek a jednocześnie ładnie go prezentuje. Rewelacja jestem bardzo zadowolona a tabela rozmiarów duża pomoc w wyborze rozmiaru. praktycznie sprawdziłam jedynie wymiar pod biustem i trafiłam idealnie z rozmiarem. polecam śmiało na pewno wrócę po jeszcze jeden w innym kolorze.

8 maj 2023
Nie wprowadzać ludzi w błąd. Czepek w sklepie był opisany, że jest do długich włosów co jest nieprawdą i nie potwierdza tego również opakowanie. Przez moje długie włosy schowane pod czepkiem czepek się zsuwa i połowa głowy jest bez czepka czego nie miałam mając inny typowy czepek dla długich włosów. Z uwagi na inne miasto i koszty przesyłki nie opłaca mi się teraz kolejny raz płacić za kuriera. Zostałam wyprowadzona w błąd i jestem stratna.

Opinie nt. sklepu Sklep pływacki AQUA SPEED

Bardzo dobry kontakt @ ,Szybka wysyłka.Polecam
Odpowiedź ze sklepu Sklep pływacki AQUA SPEED
Bardzo dziękujemy za Twoją recenzję i miłe słowa! Dokładamy wszelkich starań, aby każdy klient miał jak najlepsze doświadczenia z naszymi produktami AQUA SPEED i cieszymy się, że udało nam się to osiągnąć. Jeszcze raz dziękujemy za wasze wsparcie!
26 sty 2024
Polecam. Szybka wysyłka zgodna z zamówieniem.
Odpowiedź ze sklepu Sklep pływacki AQUA SPEED
Dziękujemy za pozytywną recenzję! Cieszymy się, że Twoje zamówienie dotarło na czas i było zgodne z zamówieniem. W AQUA SPEED staramy się zapewnić naszym klientom najwyższy poziom jakości i satysfakcji. Doceniamy, że poświęciłaś czas, aby przekazać nam swoją opinię!
10 lut 2024
Szybko, sprawnie, wszystko pasuje. Polecam
Kupowanie w Waszym sklepie to sama radość!
Odpowiedź ze sklepu Sklep pływacki AQUA SPEED
Wow! Bardzo dziękujemy za poinformowanie nas, że to dla Ciebie radość dokonując u nas zakupów. W AQUA SPEED zależy nam na zapewnieniu naszym klientom niesamowitych wrażeń. Dążymy do tego, aby każdy dobrze się czuł robiąc u nas zakupy i cieszymy się, że nam się to w Twoim przypadku udało. Pozdrawiamy!
Szybko i sprawnie zrealizowane zamówienie.
Odpowiedź ze sklepu Sklep pływacki AQUA SPEED
Dziękujemy za Twoją recenzję! Cieszymy się, że współpraca z nami przebiegła bezproblemowo. W AQUA SPEED dokładamy wszelkich starań, aby wszyscy nasi klienci mieli jak najlepsze doświadczenia zakupowe. Pozdrawiamy!
Niesamowita obsługa 😊 Wszystko super!
Odpowiedź ze sklepu Sklep pływacki AQUA SPEED
Dziękujemy za świetną recenzję! Cieszymy się, że nasze usługi spełniły Twoje oczekiwania. Dążymy do tego, aby każdy klient odchodził z najlepszym możliwym doświadczeniem i cieszymy się, że tak było w Twoim przypadku. Jeszcze raz dziękujemy za poświęcenie czasu na podzielenie się z nami swoimi przemyśleniami!
Szybka realizacja zamówienia, polecam
Odpowiedź ze sklepu Sklep pływacki AQUA SPEED
Bardzo dziękujemy za miłe słowa! Dziękujemy za docenienie szybkości realizacji przez nas Twojego zamówienia. Pozdrawiamy!
Szybkość i jakość produktu, polecam
Odpowiedź ze sklepu Sklep pływacki AQUA SPEED
Bardzo dziękujemy za pozytywną recenzję AQUA SPEED! Naprawdę doceniamy Twoje miłe słowa i cieszymy się, że masz tak wspaniałe doświadczenia z naszym produktem jakim jest kostium pływacki STELLA. W AQUA SPEED zawsze staramy się zapewnić najwyższą jakość i najszybszą możliwą obsługę. Jeszcze raz dziękujemy za Twoje wsparcie!
towar szybko,zgodnie z zamówieniem.
Wszystko ok. Towar zgodny z opisem.
Odpowiedź ze sklepu Sklep pływacki AQUA SPEED
Bardzo dziękujemy za twoją recenzję! Cieszymy się, że zakupiony produkt był zgodny z opisem. W AQUA SPEED dążymy do zapewnienia naszym klientom wysokiej jakości produktów i doskonałej obsługi klienta. Mamy nadzieję, że zakupy u nas były dla Ciebie wspaniałym doświadczeniem i nie możemy się doczekać, aby wkrótce znów Cię obsłużyć!
3 lut 2024
Super jakość ! Polska firma :)
31 sty 2024
Szybko i tak jak oczekiwałem
Odpowiedź ze sklepu Sklep pływacki AQUA SPEED
Bardzo dziękujemy za Twoją opinię! Cieszymy się, że szybko otrzymałeś zamówiony produkt AQUA SPEED i że spełnił on Twoje oczekiwania. W AQUA SPEED dążymy do zapewnienia najwyższej jakości obsługi klienta od początku do końca. Doceniamy Twoje wsparcie!
Wszystko ok. Super. Polecam
Odpowiedź ze sklepu Sklep pływacki AQUA SPEED
Bardzo dziękujemy za pozytywną recenzję. Doceniamy, gdy nasi klienci lubią nasze produkty i czekamy na więcej informacji od Ciebie w przyszłości!
Towar zgodny z opisem😊
Odpowiedź ze sklepu Sklep pływacki AQUA SPEED
Dzięki za pozytywną recenzję! Cieszymy się, że jesteś zadowolona z zakupionego kostiumu STELLA. Dziękujemy za zakupy u nas!
24 lut 2024
Bardzo dobra jakość
Odpowiedź ze sklepu Sklep pływacki AQUA SPEED
Dzięki za wspaniałą opinię! Cieszymy się, że podoba Ci się jakość naszego sprzętu AQUA SPEED. W AQUA SPEED staramy się zapewnić naszym klientom jak najlepsze wrażenia z pływania. Jeszcze raz dziękujemy za Twoje wsparcie!
SZ
14 lut 2024
wszystko ok polecam
Odpowiedź ze sklepu Sklep pływacki AQUA SPEED
Dzięki za recenzję! Naprawdę doceniamy twoją pozytywną opinię! Pozdrawiamy!
Zgodnie i szybko.
Odpowiedź ze sklepu Sklep pływacki AQUA SPEED
Dziękujemy za miłą recenzję! W AQUA SPEED dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym klientom najlepszą obsługę, szybkość i jakość. Doceniamy Twoją opinię! Pozdrawiamy!
8 lut 2024
Szybka realizacja
26 sty 2024
Szybka realizacja
Odpowiedź ze sklepu Sklep pływacki AQUA SPEED
Dzięki za świetną recenzję! W AQUA SPEED zawsze staramy się, aby nasi klienci otrzymywali swoje zamówienia tak szybko, jak to możliwe. Mamy nadzieję, że będziesz zadowolona z zakupu. Jeszcze raz dziękujemy, że nas wybrałaś!
27 sty 2024
Gorąco polecam!
Odpowiedź ze sklepu Sklep pływacki AQUA SPEED
Bardzo dziękujemy za twoją rekomendację! Cieszymy się, że kostium OLIVIA przypadł Ci do gustu!. W AQUA SPEED staramy się dostarczać naszym klientom sprzęt pływacki najwyższej jakości. Wierzymy, że pływanie powinno być przyjemnym doświadczeniem dla każdego i cieszymy się, że możemy Ci w tym pomóc!