Sklep pływacki AQUA SPEED- Logo - Opinie

Sklep pływacki AQUA SPEED

Opinie (475) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (837)

Ważny od: 3 mar 2022
Sklep pływacki AQUA SPEED spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Strój kąpielowy po prostu rewelacyjny :) bardzo długo szukałam stroju na duży biust i ten po prostu spełnia wszystkie wymagania. Bardzo stabilny, trzymający biust a jednocześnie wygląda się bardzo pięknie. Strój kobiecy zakrywający brzuszek a jednocześnie ładnie go prezentuje. Rewelacja jestem bardzo zadowolona a tabela rozmiarów duża pomoc w wyborze rozmiaru. praktycznie sprawdziłam jedynie wymiar pod biustem i trafiłam idealnie z rozmiarem. polecam śmiało na pewno wrócę po jeszcze jeden w innym kolorze.

8 maj 2023
Nie wprowadzać ludzi w błąd. Czepek w sklepie był opisany, że jest do długich włosów co jest nieprawdą i nie potwierdza tego również opakowanie. Przez moje długie włosy schowane pod czepkiem czepek się zsuwa i połowa głowy jest bez czepka czego nie miałam mając inny typowy czepek dla długich włosów. Z uwagi na inne miasto i koszty przesyłki nie opłaca mi się teraz kolejny raz płacić za kuriera. Zostałam wyprowadzona w błąd i jestem stratna.

Opinie nt. sklepu Sklep pływacki AQUA SPEED

sklep super ,kostium za mały
Odpowiedź ze sklepu Sklep pływacki AQUA SPEED
Dzięki za recenzję! Cieszymy się, że sklep przypadł Pani do gustu. Dążymy do zapewnienia najlepszej jakości sprzętu pływackiego i rozumiemy, że czasami rozmiary nie zawsze się zgadzają. Zapewniamy, że będziemy ciężko pracować, aby upewnić się, że wszyscy nasi pływacy mogą znaleźć coś dla siebie !

Szybko i sprawnie.

Szybka i sprawna obsługa.to moje pierwsze zakupy, mam nadzieję że nie ostatnie.
Odpowiedź ze sklepu Sklep pływacki AQUA SPEED
Dziękujemy za świetną recenzję! Cieszymy się, że współpraca z nami przebiegła szybko i sprawnie. Staramy się oferować przyjemne zakupy dla każdego z naszych klientów i mamy nadzieję, że był to tylko pierwszy z wielu kolejnych zakupów. Jeszcze raz dzięki! Do zobaczenia!
Szybką realizację zamowienia
Odpowiedź ze sklepu Sklep pływacki AQUA SPEED
Dziękujemy za Twoją pozytywną opinię na temat szybkości realizacji zamówienia. Nasz zespół dokłada wszelkich starań, aby zapewnić naszym klientom obsługę na najwyższym poziomie i zawsze dążymy do poprawy. Pozdrawiamy!
👍
9 mar 2024
Odpowiedź ze sklepu Sklep pływacki AQUA SPEED
Bardzo dziękujemy za poświęcenie czasu na napisanie recenzji AQUA SPEED! Cieszymy się, że przyznałaś nam 4 na 5 gwiazdek i doceniamy każdą Twoją opinię. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci mieli przyjemne doświadczenia z naszymi produktami, a Twoje opinie pomagają nam osiągnąć ten cel. Jeszcze raz dziękujemy, że wybrałaś AQUA SPEED!
Kupiłem torbę na basen. Jest dobra: świetny materiał, przemyślane przegrody, dobrze wykonana. Jedynym zgrzytem są taśmy użyte do paska i rączek. Są chyba zbyt delikatne, cienkie i przez to dają wrażenie "taniości". Poza tym torba jest lepsza niż niektóre znanych firm sportowych.
Odpowiedź ze sklepu Sklep pływacki AQUA SPEED
Bardzo dziękujemy za twoją recenzję! Cieszymy się, że doceniasz wysokiej jakości materiał i przemyślaną konstrukcję naszej torby pływackiej AQUA SPEED. Dokładamy wszelkich starań, aby wszystkie nasze produkty były wykonane zgodnie z najwyższymi standardami i bierzemy pod uwagę Twoje opinie, aby nadal ulepszać nasze produkty. Gwarantujemy, że paski są dobrej jakości i nie będą sprawiać problemów w użytkowaniu torby. Jeszcze raz dziękujemy za Twoją cenną opinię!
9 lut 2024
Podoba mi się szybkość usługi, ale... strój który kupiłam (dwuczęściowy) wydaje się być skompletowany w dwóch różnych rozmiarach pomimo, że na obu częściach jest metka z tym samym rozmiarem.
Odpowiedź ze sklepu Sklep pływacki AQUA SPEED
Dziękujemy, że poświęciłaś czas, aby nas zrecenzować! Cieszymy się, że doceniasz naszą szybką obsługę. Przykro nam słyszeć, że dwuczęściowy model, który otrzymałaś, nie pasował do siebie tak, jak powinien, pomimo metki z tym samym rozmiarem. W AQUA SPEED zawsze staramy się dostarczać produkty wysokiej jakości, aby nasi klienci mogli cieszyć się czasem spędzonym w wodzie. Twoja opinia jest nieoceniona, aby pomóc nam to robić. Przyjrzymy się produktowi, który zamówiłaś.
Odpowiedź ze sklepu Sklep pływacki AQUA SPEED
Dziękujemy za recenzję! Cieszymy się, że przyznajesz nam 4 na 5 gwiazdek. Jesteśmy dumni z dostarczania najlepszego sprzętu do pływania i staramy się, aby każde Twoje doświadczenie z naszymi produktami było pozytywne. Doceniamy Twoją opinię i traktujemy ją poważnie. Jeszcze raz dziękujemy za Twoją recenzję!
5 wrz 2023
26 lip 2023