brykacze.pl- Logo - Opinie

brykacze.pl

Opinie (182) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1622)

Ważny od: 20 paź 2017
brykacze.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Rewelacyjny sklep . Akurat kupiłam wieloryba dla synka ale nie można było odkręcić jednej śrubki , kontakt z obsługą sklepu był natychmiastowy, wysłali drugi wartościowy produkt od razu po odebraniu wadliwego , wszystko trwało zaledwie 3 dni . Za przesyłkę nie płaciłam , wszystko na koszt sklepu . Wielki plus .

8 gru 2023
Zamówiłam dwie rzeczy i dotarła tylko jedna. Po zgłoszeniu tego faktu czekałam tydzień na informację czy otrzymam brakującą zabawkę. Miała być nadana najpóźniej dziś. Niestety żadna przesyłka nie została zarejestrowana na mój nr telefonu (paczkomat in post, w aplikacji byłby ślad choćby o przygotowaniu przesyłki). Zabawka zamówiona na Mikołajki z wyprzedzeniem i jeszcze jej nie mam a już dwa dni po Mikołajkach. Musiałam kupić dziecku inny prezent w bucika :(

Opinie nt. sklepu brykacze.pl

31 sty 2024

Inny kolor

Szybka wysyłka, fajna jakość zabawek. Jednak zabawki otrzymane w innym kolorze niż zamówione. Niestety nie miałam czasu na zwrot.
Odpowiedź ze sklepu brykacze.pl
Poprosimy o kontakt z naszym sklepem. Na pewno rozwiążemy sprawę :)
Bardzo słaby produkt przy składaniu sie zepsuł
Odpowiedź ze sklepu brykacze.pl
W takim przypadku prosimy o kontakt z naszym działem reklamacji. Na pewno pozytywnie rozstrzygniemy sprawę :)
Odpowiedź ze sklepu brykacze.pl
Dziękujemy bardzo. Wady na zabawkach się zdarzają ale staramy się takie sytuacje wyjaśniać ekspresowo :) Dobrej zabawy!
Szybko i profesjonalnie. Szybki kontakt w celu doprecyzowania szczegółów zamówienia. Dobre ceny na markowe zabawki. Polecam można upolować dobre okazje.
24 sty 2024
Dziękujemy za tak pozytywną opinię! :)
25 gru 2023
Prosta świetna zabawka. Rozwija motorykę małą, koordynację wzrokowo ruchową, pamięć, koncentrację. Dzieciom się podoba i lubią do niej wracać .
29 gru 2023
znakomita jakość zabawek, błyskawiczna realizacja zamówienia. Opisy zabawek dają wystarczając wiedzę o przedmiocie zakupu.
Odpowiedź ze sklepu brykacze.pl
Dziękujemy. Bardzo nas cieszą takie opinie :) Dobrej zabawy!
31 gru 2023
Szybki zakup. Szybka realizacja. Towar zgodny z opisem i przede wszystkim ciekawy dla dzieci. Bardzo polecam
Dziękujemy za opinię :)
26 gru 2023
Polecamy, super zabawka, genialne wykonanie, łatwe w montażu
3 sty 2024
Produkt zgodny z opisem polecam wszystkim
Dziękujemy za opinię :)
26 gru 2023