brykacze.pl- Logo - Opinie

brykacze.pl

Opinie (176) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1611)

Ważny od: 20 paź 2017
brykacze.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Rewelacyjny sklep . Akurat kupiłam wieloryba dla synka ale nie można było odkręcić jednej śrubki , kontakt z obsługą sklepu był natychmiastowy, wysłali drugi wartościowy produkt od razu po odebraniu wadliwego , wszystko trwało zaledwie 3 dni . Za przesyłkę nie płaciłam , wszystko na koszt sklepu . Wielki plus .

8 gru 2023
Zamówiłam dwie rzeczy i dotarła tylko jedna. Po zgłoszeniu tego faktu czekałam tydzień na informację czy otrzymam brakującą zabawkę. Miała być nadana najpóźniej dziś. Niestety żadna przesyłka nie została zarejestrowana na mój nr telefonu (paczkomat in post, w aplikacji byłby ślad choćby o przygotowaniu przesyłki). Zabawka zamówiona na Mikołajki z wyprzedzeniem i jeszcze jej nie mam a już dwa dni po Mikołajkach. Musiałam kupić dziecku inny prezent w bucika :(

Opinie nt. sklepu brykacze.pl

Długi czas oczekiwania. Paczka jeszcze nie dotarła to co oceniać
Bardzo słaby produkt przy składaniu sie zepsuł
Odpowiedź ze sklepu brykacze.pl
W takim przypadku prosimy o kontakt z naszym działem reklamacji. Na pewno pozytywnie rozstrzygniemy sprawę :)

wybrakowany towar

Podczas zamówienia pojawiła się informacja, że towar jest wybrakowany, i że więcej informacji w opisie. W opisie nie było informacji żadnej. Zamówiłam gdyż uznałam, że ubytki nie mogą być wielkie, skoro nic nie napisano. Po otrzymaniu na kartonie była info, że brakuje auta i części toru. To są jednak znaczące braki - jestem oburzona, że nie było wcześniej o tym mowy.
Odpowiedź ze sklepu brykacze.pl
W razie niezgodności z opisem przysługuje 14 dni na zwrot zabawki. Prosimy o kontakt i na pewno załatwimy sprawę.
8 gru 2023

Zamówiłam 2 rzeczy i dotarła 1

Odpowiedź ze sklepu brykacze.pl
Dzień dobry, przepraszamy za zamieszanie. Wiemy, że temat już został załatwiony i paczka wyruszyła z upominkiem. Jeszcze raz przepraszamy.
21 sie 2023
Kupilam dla dziecka tor dinozaur XXL i w zestawie byl zepsuty samochodzik. Napisalam maila w tej sprawie i dzwoniłam, do dziś zero odzewu. Nie polecam
25 lip 2023
Zabawki bardzo słabej jakości za te cenę kupię se lepsze i więcej w pepco.
31 lip 2023
Dziękujemy za opinie. W przypadku niezadowolenia z zakupów przysługuje Pani 14 dni na zwrot bez podania przyczyny :) Wtedy po otrzymaniu przesyłki zwrócimy należność na Pani konto. Oceniła jeszcze Pani negatywnie naszą obsługę i chętnie dowiemy się co tutaj sprawiło problem żebyśmy mogli w przyszłości poprawić obsługę.
4 paź 2023
Jakoś dobrze
9 paź 2023
Dziękujemy za opinię! Może Pani sprecyzować co się przyczyniło do takiej oceny?