brykacze.pl- Logo - Opinie

brykacze.pl

Opinie (176) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1611)

Ważny od: 20 paź 2017
brykacze.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Rewelacyjny sklep . Akurat kupiłam wieloryba dla synka ale nie można było odkręcić jednej śrubki , kontakt z obsługą sklepu był natychmiastowy, wysłali drugi wartościowy produkt od razu po odebraniu wadliwego , wszystko trwało zaledwie 3 dni . Za przesyłkę nie płaciłam , wszystko na koszt sklepu . Wielki plus .

8 gru 2023
Zamówiłam dwie rzeczy i dotarła tylko jedna. Po zgłoszeniu tego faktu czekałam tydzień na informację czy otrzymam brakującą zabawkę. Miała być nadana najpóźniej dziś. Niestety żadna przesyłka nie została zarejestrowana na mój nr telefonu (paczkomat in post, w aplikacji byłby ślad choćby o przygotowaniu przesyłki). Zabawka zamówiona na Mikołajki z wyprzedzeniem i jeszcze jej nie mam a już dwa dni po Mikołajkach. Musiałam kupić dziecku inny prezent w bucika :(

Opinie nt. sklepu brykacze.pl

Super. Szybko sprawnie.
7 gru 2023
Dziękujemy za opinię :) Chętnie dowiemy się dlaczego została odjęta jedna gwiazdka aby poprawić kolejne wysyłki :)
wszystko ok
4 sty 2024
Dziękujemy za opinię!
10 gru 2023
6 wrz 2023
Gałki na górze kilka spadnie nie trzyma kilka szt
12 wrz 2023
Dziękujemy za opinię. Sprawdzimy produkt pod kątem spadania gałek lodów.
29 paź 2023
16 lis 2023
Dziękujemy za opinię. Chętnie dowiemy się skąd jedna gwizdka mniej za dostawę :)
9 paź 2023
16 paź 2023