sportrebel.pl

Opinie (43) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1124)

Ważny od: 29 paź 2013
sportrebel.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Firma ta oferuje Ochronę Kupującego Trusted Shops do 20 000 zł. Dowiedz się, w jaki sposób zapewnia to bezpieczeństwo transakcji.

Byłem osobiście w sklepie, doradztwo, zainteresowanie klientem na najwyższym poziomie, kwestie które mnie interesowały zostały wyjaśnione niezwłocznie, przymierzyłem kilkanaście par łyżew aby dobrać właściwe, dokonałem zakupu łyżew Bauer Mach, na miejscu ostrzenie i propozycja spotkania na termoformowanie. Polecam.

16 maj 2023
Nie polecam. Zamówiłem dwa produkty: piłeczkę do street hokeja Bauer XD oraz Kij drewniany Fischer W250 ABS Dziecięce '20 o wygięciu S. Kilka dni później zadzwoniła do mnie osoba, która zajmowała się wysyłką, z informacją że mój kij nie jest dostępny i proponuje za to inny (W150), 4 zł tańszy, o tym samym wygięciu, aczkolwiek innym kolorze. Zgodziłem się na taki układ, choć zaznaczyłem, że mogę poczekać kilka dni do momentu w którym W250 będzie dostępny. Gdy otrzymałem zamówienie, to zostałem zaskoczony. Albowiem zobaczyłem tam naklejkę, która jak się okazało, została dodana do zamówienia za kwotę różnicy ceny między dwoma kijami, czyli 4 zł. Nie zgadzałem się na taki układ, nigdy nie dodawałem żadnej naklejki do koszyka. Co bardziej mnie jednak zdenerwowało to to, że kij W250 był dalej dostępny na stronie. Po kontakcie z infolinią dowiedziałem się, że a) nie wiadomo dlaczego naklejka została magicznie dodana do koszyka i pani z infolinii musiałaby zapytać panów z wysyłki, bo to oni się tym zajmowali b) rzekomo faktycznie kij nie jest dostępny w magazynie i jest to po prostu błąd na stronie i zostanie on naprawiony. Minęły 3 dni i dalej nie zostało to naprawione. Stwierdziłem więc, że może warto zadzwonić do sklepu stacjonarnego w Rudzie Śląskiej, gdzie zostałem poinformowany, że w sklepie są minimum 3 takie kije (W250). Już pomijam na koniec że piłeczka nie została przysłana w oryginalnym opakowaniu, tylko wrzucona tak o do pudełka z kijem. Myślę, że można to wszystko podsumować to tylko i wyłącznie modelem tejże piłeczki.

Opinie nt. sklepu sportrebel.pl

Przepraszamy, nie mogliśmy znaleźć tego, czego Państwo szukali

Prosimy wypróbować inny filtr, aby uzyskać nowy wynik.

Zresetować wszystkie filtry