Certyfikat dla galeriamarek.pl

23.05.2013 r.
22.05.2018 r.

Opinie o galeriamarek.pl

4.62/5.00

Ocena łączna obliczona została na podstawie 699 ocen zebranych za pośrednictwem systemu Trusted Shops w ciągu ostatnich 12 miesięcy.
Od czasu rejestracji zebrano 1 062 opinii.

Dobra

Polecam sklep

Towar ekspresowo dostarczony. Buty takie jak zamawiałam. Bardzo dobrze zapakowane. Polecam zakupy w tym sklepie internetowym

Towar zgodny z opisem.dostawa-dostawa szybka,w pierwszej paczce otrzymałam jeden z zamówionych produktów płacąc od razu za dwa, po zgłoszeniu tego faktu zostałam poinformowana że druga z rzeczy dojdzie następną paczka,darmowa.przy drugiej paczce kurier miał do pobrania znów kwotę jak za cała paczkę.po kolejnym telefonie do sklepu dopiero towar dotarł tak jak powinien.
Dostateczny

Zakup przebiegł poprawnie i bardzo szybko, polecam :)

Szybko,sprawnie i bez problemu. Polecam

Zamowienie 15/5. Dostawa 23/5. Nikt nie ma ani informacja. :(

Transakcja przebiegła pomyślnie

Wszystko poszło bez problemu.

Szybka transakcja,towar zgodny z opisem,polecam

Wszystko ok , towar zgodny z opisem , szybka wysyłka.dziękuje i pozdrawiam :)

Wszystko OK.

Otrzymany towar w terminie bez zarzutów

Jesteście wspaniełe.
Dziękuję

wszystko super

Jestem bardzo zadowolona,expresowa dostawa,towar zgodny. .Za zwrócony towar otrzymałam szybko zwrot pieniędzy.Bardzo dobry kontakt mailowy ze sklepem.Polecam w 100.

Wszystko swietnie Jestem zadowolona

Nie mam zastrzeżeń.

Ludzie nie kupujcie tu nic kupilem dwie poskoszulki spodnie dresowe i buty adidasy. Zamowilem rozmiar xl niby metka xl a to jakas m albo l malo tego tak poszyte koszulki ze sa poprzeszywane niedoszyte w spodniach mam kieszen na chyba trzech nitkach sie trzyma spodnie cale w nitkach jak by na tej szwalni razem ze smieciami je sprzatali. Buty w miare ok ale te pudelko to chyba z kosza wyciagli masak

aAAAA :))))
Dostateczny

Pierwszy raz zamawiałam w tym sklepie ale nie ostatni :) Olbrzymi wybór, błyskawiczna dostawa, dostarczona rzecz zgodna z opisem

Towar przyszedł dość szybko i jestem zadowolona.

Sklep wymienił buty na odpowiedni rozmiar, wymiana odbyła się bez problemów.

Transakcja przebiegła pomyślnie. Polecam zakupy w Galerii Marek

Dziękuje za super serwis, rabaty, szybką dostawę i śliczne buty

Polecam, cały proces zamówienia na najwyższym poziomie :))

Przesyłkę dostarczono w ciągu 2 dni, towar zgodny z opisem. Polecam

Toowar zgodny z opisem wysyłka natychmiastowa.

Jestem bardzo zadowolona.Towar zgodny z opisem.Szybka dostawa.Super cena.Polecam

Wszystko OK

Szybka dostawa, towar zgodny z opisem, nie miałem potrzeby korzystać z serwisu. 5

Buty jakie kupiłem mimo niskiej ceny są bardzo dobrej jakości, przesyłka była dobrze zapakowana i dotarła szybko. Polecam sklep.

Szybka dostawa. Produkt zgodny z opisem. Sklep godnyn polecenia, na pewno nie raz tutaj zajrzę. :)

Napisze pochwałę....jak dostane buty....czekam od 27 maja
Niedostateczny

wszystko sprawnie koszulki są świetne Polecam

Wszystko sprawnie i profesjonalnie. Towar zgodny z opisem. Polecam odwiedze sklep nie raz.

Witam, zamówienie złożyłam ok. 2tyg.temu Z trudnością się dodzwoniłam do GM odebrał Pan, który sprawdził status zamówienia, stwierdził, że nie jest realizowane bo i nie jest widoczne w systemie Poprosiłam o szybszą realizację Pan stwierdził, że nic nie da się zrobić i muszę cierpliwie czekać. Nie wiem czy kuedyś jeszcze dokonam zakupów w GM i nie wiem też czy mogę polecić znajomym. Pozdr.

galeriamarek.pl opinie klientów

galeriamarek.pl

galeriamarek.pl uzyskał certyfikat Trusted Shops w dniu 23.05.2013 r.

ul. Jana Dekerta 18

31-871 Kraków
Rejestr handlowy
Sąd Rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie KRS:0000521685
Andrzej Grząka, Zbigniew Grząka, Andrzej Osika, Krzysztof Nitsch
Realizacja każdego z zamówień może zostać oceniona w skali od 1 do 5 gwiazdek. Klienci mogą ocenić sklep do 6 miesięcy od daty złożenia zamówienia. Na podstawie punktów przyznanych za towar, dostawę i obsługę obliczamy dla każdej dodanej opinii ocenę średnią (średnia arytmetyczna). Łączna ocena sklepu internetowego stanowi średnią wszystkich takich ocen z ostatnich 12 miesięcy. Dodając komentarze, klienci opisują swoje doświadczenia związane z korzystaniem z galeriamarek.pl.