Opinie o galeriamarek.pl

3.60/5.00

Ocena łączna obliczona została na podstawie 5 ocen zebranych za pośrednictwem systemu Trusted Shops w ciągu ostatnich 12 miesięcy.
galeriamarek.pl ma 1 439 opinii.

12.06.2019 r.
Złożyłem zamówienie na buty, czekałem 4 dni robocze na potwierdzenie, po czym zostałem zawiadomioniony że zamówienie nie może zostać zrealizowane. Dostałem "zniżkę" 20. Potrzebnego rozmiaru butów już nie było, a ich nowa cena że "zniżką" była taka sama jak bez niej.
W końcu zamrożona na 6 dni kalendarzowych kasa i ogromne rozczarowanie od zakupów.
Niedostateczny

galeriamarek.pl odpowiada: 09.07.2019 r.
Najmocniej przepraszamy. Dokładamy wszelkich starań, by zapewnić komfortowe zakupy online. Standardowy czas realizacji zamówienia trwa do 5 dni roboczych, niekiedy może on ulec nieznacznemu wydłużeniu. Kody rabatowe i akcje specjalne nie łączą się ze sobą, dlatego jeśli produkt, który próbował Pan zakupić był objęty promocją, to cena produktu nie uległa obniżeniu. Jeszcze raz przepraszamy.

06.09.2018 r.
14.08.2018 r.
06.09.2018 r.
Polecam sprzedającego w 100

01.09.2018 r.
Towar bardzo dobry, wszystko okej, ale zamówiłem 17.08 i dostałem 27.08....."trochę" długo :P
Mierny

24.08.2018 r.
Polecam GALERIA MAREK.PL- szybka wysyłka ,pełne zadowolenie :)

23.08.2018 r.
31.07.2018 r.
23.08.2018 r.
Zamówienie zgodne z opisem. Niezbyt krótki czas oczekiwania na towar, ale zgodnie z informacją podaną na stronie, polecam.

galeriamarek.pl opinie klientów

31-871 Kraków
Rejestr handlowy
Sąd Rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie KRS:0000521685
Andrzej Grząka, Zbigniew Grząka, Andrzej Osika, Krzysztof Nitsch
Realizacja każdego z zamówień może zostać oceniona w skali od 1 do 5 gwiazdek. Klienci mogą ocenić sklep do 6 miesięcy od daty złożenia zamówienia. Na podstawie punktów przyznanych za towar, dostawę i obsługę obliczamy dla każdej dodanej opinii ocenę średnią (średnia arytmetyczna). Łączna ocena sklepu internetowego stanowi średnią wszystkich takich ocen z ostatnich 12 miesięcy. Dodając komentarze, klienci opisują swoje doświadczenia związane z korzystaniem z galeriamarek.pl.