Opinie o galeriamarek.pl

Niedostateczny

1.00/5.00

Ocena łączna obliczona została na podstawie jednej oceny zebranej za pośrednictwem systemu Trusted Shops w ciągu ostatnich 12 miesięcy.
galeriamarek.pl ma 1 439 opinii.

Data publikacji
Data zamówienia
12.06.2019 r.
Złożyłem zamówienie na buty, czekałem 4 dni robocze na potwierdzenie, po czym zostałem zawiadomioniony że zamówienie nie może zostać zrealizowane. Dostałem "zniżkę" 20. Potrzebnego rozmiaru butów już nie było, a ich nowa cena że "zniżką" była taka sama jak bez niej.
W końcu zamrożona na 6 dni kalendarzowych kasa i ogromne rozczarowanie od zakupów.
Niedostateczny

galeriamarek.pl odpowiada: 09.07.2019 r.
Najmocniej przepraszamy. Dokładamy wszelkich starań, by zapewnić komfortowe zakupy online. Standardowy czas realizacji zamówienia trwa do 5 dni roboczych, niekiedy może on ulec nieznacznemu wydłużeniu. Kody rabatowe i akcje specjalne nie łączą się ze sobą, dlatego jeśli produkt, który próbował Pan zakupić był objęty promocją, to cena produktu nie uległa obniżeniu. Jeszcze raz przepraszamy.

galeriamarek.pl opinie klientów

31-871 Kraków
Rejestr handlowy
Sąd Rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie KRS:0000521685
Andrzej Grząka, Zbigniew Grząka, Andrzej Osika, Krzysztof Nitsch
Realizacja każdego z zamówień może zostać oceniona w skali od 1 do 5 gwiazdek. Klienci mogą ocenić sklep do 6 miesięcy od daty złożenia zamówienia. Na podstawie punktów przyznanych za towar, dostawę i obsługę obliczamy dla każdej dodanej opinii ocenę średnią (średnia arytmetyczna). Łączna ocena sklepu internetowego stanowi średnią wszystkich takich ocen z ostatnich 12 miesięcy. Dodając komentarze, klienci opisują swoje doświadczenia związane z korzystaniem z galeriamarek.pl.