topdress.pl- Logo - Opinie

topdress.pl

Brak opinii

Nieważny

Firma topdress.pl nie uzyskała certyfikatu Trusted Shops.

Ochrona Kupującego nieaktywna

„Zakupy w firmie topdress.pl nie są objęte Ochroną Kupującego Trusted Shops.”
Dowiedz się więcej o Znak jakości Trusted Shops

Nie ma jeszcze żadnych opinii

Nowe opinie pojawią się tutaj po ich opublikowaniu.

Informacje o firmie

Lubisz dobre okazje oraz ładne i oryginalne ubrania, a nie lubisz biegania od sklepu do sklepu? Już nie musisz wstawać rano i tracić czasu na poszukiwania. U nas znajdziesz wszystko co cię interesuje. Zadbamy o Ciebie, bo dla nas liczy się Twój komfort i zadowolenie. Nasz sklep internetowy topdress.pl, to doskonałe miejsce na Twoje zakupy oraz zakupy dla twojej rodziny. Nasz asortyment obejmuje modną odzież dla każdego a także szeroką gamę dodatków i akcesoriów. Top Dress - Fashion for everyone jest nie tylko sklepem odzieżowym wyznaczającym nowe trendy, ale dzięki dużemu asortymentowi pozwala na zaspokojenie potrzeb najbardziej wymagającego klienta. Każdego dnia dbamy o nowe propozycje dla Ciebie. Cenimy sobie jakość oraz przyjazną obsługę, dlatego zamówienia w naszym sklepie są proste, przyjemne i szybko docierają do kupującego. Nasz zespół jest do Twojej dyspozycji. Napisz lub zadzwoń jeśli masz pytania. Nasz sklep internetowy to doskonałe miejsce na Twoje zakupy. Sprawdź szczegóły oferty naszego sklepu! Życzymy udanych zakupów
Odwiedź stronę internetową

Kontakt

PHU Karolina Chmielewska
Szczęsna 26
02-454 Warszawa
Polska

Nr w rejestrze handlowym

REGON: 387918152 NIP: 5242912032

Osoba uprawniona do reprezentowania firmy

Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Karolina Chmielewska

Kategorie