Dartshopper.pl

Opinie (952) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (3997)

Ważny od: 2 lip 2019
Dartshopper.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

17 mar 2024
Po kilku opiniach wahałem się czy kupować w dartshopper ale już drugi raz widzę że moje obawy były bezpodstawne. Zamówienie, dostawa i sam towar bez zarzutu. Całość w niecały tydzień. Jestem bardzo zadowolony . Red dragon razor edge miałem już 20g, ale 23g moim zdaniem to idealna waga. Condor axe jak zawsze klasa sprzęt, a neon dla mnie idealny, uwielbiam ten kolor, super się odznacza na podświetlonej tarczy.

16 sty 2024
Jeśli nie chcecie zmarnować czasu, pieniędzy i nerwów to obowiązkowo odradzam korzystania z usług tej firmy. Zamówienie miało być wysłane w ciągu kilku godzin od zamówienia, do dzisiaj nic nie zostało wysłane - złożyłem anulowanie zamówienia, niestety sklep łaskawie również nie był w stanie do tego się ustosunkować. Problematyczna obsługa, płatności Klarna, które są reklamowane, okazuje się że w ogóle nie są w ofercie sklepu. Dno i żenada.

Opinie nt. sklepu Dartshopper.pl

Po prostu dramat ! Dwa razy robię tu zakupy i dwa razy jest nie tak jak powinno być. Za pierwszym razem dostałem tarczę bez lotek przed samymi świetami, a teraz otrzymałem nie takie oświetlenie jakie zamówiłem. Zgłosiłem to ale sklep wykazuje się opieszałością i nie otrzymałem nawet odpowiedzi. Na dodatek zamówienie przyszło fatalnie zapakowane - oświetlenie przyszło w samym kartoniku nie było żadnej folii ani innego zabezpieczenia. Kolejna sprawa to długi czas oczekiwania na paczkę. Stanowczo odradzam zakupy w tym sklepie !

Nie polecam

Proces kupna to jakiś żart, strona w różnych miejscach jest po holendersku czasem po angielsku a czasem po polsku. Zamówienie nie mogło zostać wysłane ponieważ jednego z przedmiotów nie było na magazynie. Proces zwrotu to kolejny żart bo pomimo wypełnienia formularza system nie chciał tego przetworzyć i trzeba było znowu grzebać na stronie i wysyłać indywidualne zgłoszenie do supportu w celu anulowania zamówienia.
Piszecie zamówienie do 22:00 dziś zostanie wysłane a było wysłane po trzch dniach roboczych.
14 lut 2024
Uszkodzony barel od dwóch dni czekam na kontakt wnzwiazkunz reklamacją.
Nie kapletne zamowienie Brak gumek
4 lut 2024
Im still waiting for package...
Produkt był nie kompletny
28 sty 2024
Dostawa to jakaś tragedia.
16 sty 2024

TRAGEDIA - BRAK RZETELNOŚCI I PUNKTUALNOŚCI

6 sty 2024
Opakowanie lotek uszkodzone w dwóch miejscach, na pierwszy rzut oka wygląda to też tak jakby były wcześniej otwierane.
Najgorsze zamówienie ze sklepu. Piórka są jakby za śliskie i nie trzymają się w shaftach. Nowe piórka i nowe shafty. Musiałem przykleić klejem bo nie idzie grać. Wypadają w trakcie rzutu.
13 sty 2024
Moje zamówienie zaginęło, a kontakt z Państwem aby wyjaśnić sytuację jest niemożliwy
8 sty 2024
Zamówienie do mnie nie dotarło
19 lip 2023
02.07 złożyłam zamówienie na 1 komplet lotek które były dostępne w magazynie + dodatkowe piórka, jest 19.07 i ciagle zamówienie jest takie samo czyli „gotowa do nadania” one nawet jeszcze nie ruszyły w droge. Biuro obsługi klienta mnie zbywa i 17.07 dzwoniłam ponownie to usłyszałam ze „jutro tj 18.07 otrzyma Pani od kuriera informacje kiedy będą do odbioru” nikt nie dzwonił ani nie otrzymałam informacji na maila. Chciałam anulować to zamówienie bo już dawno miał być prezent wręczony, ale usłyszałam ze muszę czekać aż przyjdą i je nie odbierać. Ale to jeszcze ja będę płaciła za zwrot gdzie to wy nie potrafiliście. Na stronie jest informacja ze jeśli produkt jest w magazynie to dostawa od 3-5 dni roboczych, a Pani z Boku mi kłamie ze maja na stronie napisane ze z Holandii jest dłuższa dostawa.. a nigdzie tego nie ma napisane ze czeka się 3tyg na zamówienie… dramat
21 lip 2023
Szanowni Państwo, Dziękujemy za zamówienie i opinię. Żałujemy, że masz problemy z dostawą. Z pewnością nie zamierzamy popełnić błędu w ten sposób, dlatego chcielibyśmy zaksięgować Twoją przesyłkę i rozpoczęliśmy dochodzenie z przewoźnikiem. Chcielibyśmy przeprosić za niedogodności. Posiadamy również dział obsługi klienta, z którym można skontaktować się za pośrednictwem poczty elektronicznej: https://help.dartshopper.com/hc/de/requests/new
24 cze 2023
Na stronie zapewniają o wysyłce tego samego dnia. Po 10-u dniach wysłuchiwania kłamstw że paczka oczywiście wyszła, tylko firma dpd nawaliła, zadzwoniłem do Dpd. Sprawdzili i okazało się że paczka nie została jeszcze nadana. Gdy napisałem że rezygnuję z zakupu i proszę o zwrot pieniędzy, nagle paczka trafiła do Dpd i ruszyła w drogę. Tłumaczyłem że już za późno i skoro firma nie wywiązała się z terminu to chce swoje pieniądze. Nikt nie chce oddać pieniędzy i mam czekać na paczkę. Mamy 12 dni i ani pieniędzy ani paczki. Nigdy więcej Dartshopper. Firma ze Słowacji wysłała to samo w dni zakupu i dzień później paczka była u mnie w Poznaniu.
27 cze 2023
Szanowny klient, dziękuję za Pani recenzje. Kilkakrotnie groziłeś i obrażałeś naszych pracowników przez telefon i e-mail. Nie jesteśmy obsługiwani przez twój język i uważamy tę recenzję za niepotrzebną. Paczka została wysłana i niestety będzie opóźniona w doręczeniu, co wynika z winy firmy logistycznej.
15 sie 2023
Zamówienie do mnie nie dotarło. Popracujcie nad logistyką bo kuleje. Pierwszy raz coś uwas zamawiam i się zawiodłem. Poprosiłem i wysłałem formularz w sprawie zwrotu kosztów. Jeśli kie odzyskam pieniędzy, bez wąchania zwracam się do odpowiedniej instytucji. Jednak pozostaje zamawianie z allegro. U was to można tylko podejrzeć i porównać produkty. Strach zamawiać bo idzie z Holandii lub Belgii już niewiem. A pi drodze może się wszystko wydażyć. Czekam na pieniądze.
16 sie 2023
Drogi kliencie, Dziękujemy za wiadomość. Przykro nam, że wystawiłeś nam tak niską ocenę, mimo że dział obsługi klienta nie otrzymał od Ciebie wiadomości e-mail. Jest to spowodowane tym że kliknąłeś "rozwiązano" w systemie ze swoim pytaniem, przez co e-mail do nas nie dotarł. Nasz dział obsługi klienta skontaktuje się z Panem w tej sprawie aby pomóc Panu dalej.
AN
Anna N.
Piotrków Tryb.
16 paź 2023
Zakupione lotki do gry po dwóch rzutach się rozleciały. Gwinty się wyrobiły, nie dały się ponownie wkręcić- po prostu wypadały. Podobnie lotki, które również wypadały. Niestety, ponieważ grałam z wnukiem i dziecko się rozpłakało, musiałam użyć kleju, co spowodowało niemożność złożenia reklamacji. Kupiłam dwa komplety rzutek i w obu przypadkach było to samo. Dla ułatwienia dodam, że jeden komplet kosztował ponad 200 zł. Nie pozdrawiam, nie polecam.
16 paź 2023
Drogi kliencie, Przykro nam z powodu niezadowolenia z zamówienia. Pamiętaj, że ta strona służy do oceny naszych usług. Sprawdziliśmy naszą skrzynkę pocztową i nie widzimy żadnych informacji, że kontaktowałeś się z nami w tej sprawie. Jeśli chcesz uzyskać dalszą pomoc, prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta. Z poważaniem

Absolutnie nie polecam.

Zamówiłem zestaw 5 grudnia. Dzisiaj jest 15 grudnia i przesyłki dalej nie ma. Infolinia informuje żeby złożyć zapytanie przez formularz kontaktowy a oni mają 5 dni roboczych na odpowiedź. Żenujące! Zdecydowanie nie polecam. Niekompetentni pracownicy nie potrafią namierzyć przesyłki i powtarzają jak głupie maszyny wyuczone formułki. Ciekawe ile czasu i czy w ogóle oddadzą pieniądze po anulacji zamówienia.
Odpowiedź ze sklepu Dartshopper.pl
Drogi kliencie, Oczywiście chcielibyśmy, aby wszystkie zamówienia były dostarczane do naszych klientów następnego dnia. Niestety, nie mamy bezpośredniego wpływu na proces dostawy, gdy towary opuszczą nasz magazyn. Dział obsługi klienta już stara się jak najszybciej rozwiązać Twoją prośbę. Uważamy jednak, że pozostawienie tutaj tak niegrzecznej recenzji nie jest w porządku! Przepraszamy za niedogodności i bylibyśmy zachwyceni, gdybyś ponownie rozważył i usunął tę kiepską recenzję!
Kupiłem komplet z przeznaczeniem na prezent, niestety otrzymałem tarczę z rozwalonym opakowaniu. Może dostałem produkt ze zwrotu ale nie tego oczekiwałem, Dartshopper nawet nie odpisał na wiadomość, którą do nich wysłałem.
Odpowiedź ze sklepu Dartshopper.pl
Drogi kliencie, Dziękujemy za Twoją opinię. Szkoda, że poświęciłeś czas na pozostawienie złej recenzji tutaj, ale nie skontaktowałeś się z Dartshopper, aby zgłosić swoje obawy. To nie jest sposób na poprawę naszych usług. Jeśli wystąpił problem z zamówieniem, możesz wysłać wiadomość e-mail do działu obsługi klienta za pośrednictwem sklepu internetowego. Z przyjemnością Ci pomogą. Nie otrzymaliśmy jeszcze wiadomości e-mail od użytkownika. Przepraszamy za niedogodności i będziemy wdzięczni za ponowne rozpatrzenie tej słabej recenzji.
29 maj 2023
Opóźnienie w dostawie Towar teoretycznie.... dostępny... Dostawa opóźniona ponad tydzień... akurat zamówienie na prezent urodzinowy.... Najgorsze to to że brak jakiejkolwiek informacji po zamówieniu że nastąpi opóźnienie... Jestem stałym klientem...lecz ....onlydarts mam na miejscu w Krakowie....
30 maj 2023
Szanowny Kliencie, przepraszamy za tak niską ocenę. Jeśli wystąpi problem z Twoim zamówieniem, wyślij wiadomość e-mail do działu obsługi klienta, który rozwiąże problem za Ciebie.