Dartshopper.pl

Opinie (963) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (3989)

Ważny od: 2 lip 2019
Dartshopper.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

17 mar 2024
Po kilku opiniach wahałem się czy kupować w dartshopper ale już drugi raz widzę że moje obawy były bezpodstawne. Zamówienie, dostawa i sam towar bez zarzutu. Całość w niecały tydzień. Jestem bardzo zadowolony . Red dragon razor edge miałem już 20g, ale 23g moim zdaniem to idealna waga. Condor axe jak zawsze klasa sprzęt, a neon dla mnie idealny, uwielbiam ten kolor, super się odznacza na podświetlonej tarczy.

16 sty 2024
Jeśli nie chcecie zmarnować czasu, pieniędzy i nerwów to obowiązkowo odradzam korzystania z usług tej firmy. Zamówienie miało być wysłane w ciągu kilku godzin od zamówienia, do dzisiaj nic nie zostało wysłane - złożyłem anulowanie zamówienia, niestety sklep łaskawie również nie był w stanie do tego się ustosunkować. Problematyczna obsługa, płatności Klarna, które są reklamowane, okazuje się że w ogóle nie są w ofercie sklepu. Dno i żenada.

Opinie nt. sklepu Dartshopper.pl

Przedmioty super. Dostawa mogłaby być choć trochę szybsza

Dostarczone zamówienie dobrze zapakowane, kompletne, wszystkie przedmioty w 100% sprawne. Odjąłem jedna gwiazdkę gdyż liczyłem, że zamówienie trafi do mnie trochę szybciej. Dostawa trwała 7dni.

czas

miało być wysłane tego samego dnia ... niestety czekałem 7 dni .. to jest niedobre... bardzo niedobre.... miał być zajączek na święta i się zepsuło prezent
31 mar 2024

Tragedia, żenada i coś niepojętego

Zamówienie złożone 11.03.2024. Do dzisiaj, tj. 28.03.2024 zamówienie nie dotarło. Pomimo kilkukrotnego kontaktu telefonicznego i mailowego dowiedziałem się, że przesyłka zaginęła u przewoźnika - tyle to sam wywnioskowałem na podstawie trackingu po 3 dniach. Na infolinii obsługa nie jest w stanie pomóc w żaden sposób, więc szczerze nie rozumiem po co w ogóle ten sposób kontaktu istnieje w przypadku tego sklepu. Na odpowiedź z formularza kontaktowego czekałem 5 dni, tylko po to, aby dowiedzieć się, że czekają na odpowiedź od przewoźnika. Skoro paczka, która jest ubezpieczona zaginęła i nie da się ustalić, co się z nią dzieje, to nadaje się nową przesyłkę do klienta, a nie każe czekać na niewiadomo co. Sam sprzedawałem produkty przez internet i taka sytuacja jest dla mnie niepojęta. W zasadzie nie mam możliwości zrobienia niczego oprócz czekania na cudowne objawienie się paczki w bliżej nieokreślonym miejscu we wszechświecie, w tym lub innym uniwersum. Obsługa klienta leży i kwiczy. Nie rozumiem jakim cudem sklep jest popularny.
Odpowiedź ze sklepu Dartshopper.pl
Drogi kliencie, Żałujemy, że wystawiłeś nam tak niską ocenę. Oczywiście również wolelibyśmy, aby wszystkie zamówienia były dostarczane do naszych klientów następnego dnia. Niestety, nie mamy bezpośredniego wpływu na proces dostawy, gdy towary opuszczą nasz magazyn. Dział obsługi klienta dołoży wszelkich starań, aby rozwiązać Twoją prośbę tak szybko, jak to możliwe, ale zależy to również od firmy kurierskiej. Jest nam niezmiernie przykro, że ma Pan o nas tak niepochlebną opinię. Będzie nam miło, jeśli usuniesz tę złą opinię.
zamówienie złożone 22/03, wszystkie zakupione przedmioty na stanie wg sklepu, oferta pod każdym produktem "zamów do 22:00 wysyłka tego samego dnia". mamy 02/04 paczka wg strony "wysłana", wg operatora logistycznego "wygenerowana etykieta, nie wysłane" cyrk i kabaret, nie tak wygląda logistyka w XXIw
Zamówienie po prawie dwóch tygodniach nie dotarło, a paczka została bez powodu zwrócona do nadawcy. Brak informacji od sprzedającego. Mam nadzieję, że chociaż pieniądze za zwrot przyjdą szybko…
Odpowiedź ze sklepu Dartshopper.pl
Drogi kliencie, Dziękujemy za Twoją opinię. Szkoda, że poświęciłeś czas na pozostawienie złej recenzji tutaj, ale nie skontaktowałeś się z Dartshopper, aby zgłosić swoje obawy. Oczywiście nie możemy Ci pomóc ani poprawić naszych usług w ten sposób. Jeśli wystąpił problem z zamówieniem, możesz wysłać wiadomość e-mail do działu obsługi klienta za pośrednictwem sklepu internetowego. Z przyjemnością Ci pomogą. Przepraszamy za niedogodności i będziemy wdzięczni za usunięcie tej złej opinii.
Mija ponad tydzień czasu a dalej moje zamówienie jest w Holandii. Pierwsze i ostatnie zamówienie u tego sprzedawcy. Oszukują że dostawa w 3 dni ….

Zbyt długi czas oczekiwania na wysyłkę

Na stronie widnieje, że przy zamówieniu do 22.00 wysyłka w ten sam dzień a tak naprawdę po moich upomnieniach została wysłana tydzień po zamoei.
1 kwi 2024
Paczka jeszcze nie doszła
DB
Dawid B.
Barcin
23 mar 2024

Zamówiony 13 marca towar nie dotarł...a…

Zamówiony 13 marca towar nie dotarł...a dziś jest 23 marca....
Odpowiedź ze sklepu Dartshopper.pl
Drogi kliencie, Oczywiście chcielibyśmy, aby wszystkie zamówienia były dostarczane do naszych klientów następnego dnia. Niestety nie mamy bezpośredniego wpływu na proces dostawy, gdy towary opuszczą nasz magazyn. Twoja przesyłka została źle skierowana i zwróciliśmy Ci pełną kwotę za zakup. Przepraszamy za niedogodności i będziemy wdzięczni za usunięcie tej negatywnej recenzji.
Jeszcze paczka nie dotarła
23 mar 2024
Odpowiedź ze sklepu Dartshopper.pl
Drogi kliencie, Żałujemy, że wystawiłeś nam tak niską ocenę, ale nie podałeś jej powodu. Oczywiście nie możemy pomóc w ten sposób. Jeśli wystąpił problem z zamówieniem, możesz wysłać e-mail do działu obsługi klienta za pośrednictwem sklepu internetowego. Z przyjemnością Ci pomogą. Będziemy wdzięczni za ponowne rozpatrzenie tej niskiej oceny.
Długi czas oczekiwania na przesyłkę
Zbyt długi czas dostawy.