Dartshopper.pl

Opinie (957) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (3909)

Ważny od: 2 lip 2019
Dartshopper.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Po kilku opiniach wahałem się czy kupować w dartshopper ale już drugi raz widzę że moje obawy były bezpodstawne. Zamówienie, dostawa i sam towar bez zarzutu. Całość w niecały tydzień. Jestem bardzo zadowolony . Red dragon razor edge miałem już 20g, ale 23g moim zdaniem to idealna waga. Condor axe jak zawsze klasa sprzęt, a neon dla mnie idealny, uwielbiam ten kolor, super się odznacza na podświetlonej tarczy.

16 sty 2024
Jeśli nie chcecie zmarnować czasu, pieniędzy i nerwów to obowiązkowo odradzam korzystania z usług tej firmy. Zamówienie miało być wysłane w ciągu kilku godzin od zamówienia, do dzisiaj nic nie zostało wysłane - złożyłem anulowanie zamówienia, niestety sklep łaskawie również nie był w stanie do tego się ustosunkować. Problematyczna obsługa, płatności Klarna, które są reklamowane, okazuje się że w ogóle nie są w ofercie sklepu. Dno i żenada.

Opinie nt. sklepu Dartshopper.pl

Nic dodać nic ująć

Przedmioty super. Dostawa mogłaby być choć trochę szybsza

Dostarczone zamówienie dobrze zapakowane, kompletne, wszystkie przedmioty w 100% sprawne. Odjąłem jedna gwiazdkę gdyż liczyłem, że zamówienie trafi do mnie trochę szybciej. Dostawa trwała 7dni.
Bardzo szybka dostawa. Jedną rzecz którą możecie poprawić to aby towary były szybciej dostępne. Bardzo długo trzeba czekać aż uzupełnicie zapasy.
3 mar 2024
Łatwy i intuicyjny wybór produktów, cena do jakości, szybka i bezproblemowa dostawa, informacje o przesyłce i jej śledzenie.
MJ
MAGDA J.
GORLICE
Profesjonalna obsługa zamówienia 100% P-O-L-E-C-A-M!!!, błyskawiczna transakcja, szybka wysyłka

Wszystko ok

Zamówienie jak zawsze kompletne, dobrze zapakowane dotarło możliwie szybko do klienta.
TL
Tomek L.
Gliwice
Szybkość realizacji, duży wybór asortymentu, profesjonalizm odnośnie sprzedaży online.

Świetny produkt i szybka realizacja

Wszystko przebiegło sprawnie, towar zgodny z opisem dobrej jakości.
10 mar 2024
Bardzo szybka dostawa i produkty najwyższej jakości. Polecam.

Wszystko ok. Polecam!

Wszystko ok, paczka dotarła zgodnie z terminem. Polecam!
Wszystko ok, szybko i sprawnie, polecam serdecznie.
Wszystko na najwyższym poziomie Dziękuję
Zamówienie kompletne, dosyć szybka dostawa.
Dziękuję. Sprawna i szybka obsługa.

Polecam !

Wszystko w porządku. Tak trzymać !
Wszystko elegancko !
Polecam 💯% 👍💪