Dartshopper.pl

Opinie (948) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (4000)

Ważny od: 2 lip 2019
Dartshopper.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

17 mar 2024
Po kilku opiniach wahałem się czy kupować w dartshopper ale już drugi raz widzę że moje obawy były bezpodstawne. Zamówienie, dostawa i sam towar bez zarzutu. Całość w niecały tydzień. Jestem bardzo zadowolony . Red dragon razor edge miałem już 20g, ale 23g moim zdaniem to idealna waga. Condor axe jak zawsze klasa sprzęt, a neon dla mnie idealny, uwielbiam ten kolor, super się odznacza na podświetlonej tarczy.

16 sty 2024
Jeśli nie chcecie zmarnować czasu, pieniędzy i nerwów to obowiązkowo odradzam korzystania z usług tej firmy. Zamówienie miało być wysłane w ciągu kilku godzin od zamówienia, do dzisiaj nic nie zostało wysłane - złożyłem anulowanie zamówienia, niestety sklep łaskawie również nie był w stanie do tego się ustosunkować. Problematyczna obsługa, płatności Klarna, które są reklamowane, okazuje się że w ogóle nie są w ofercie sklepu. Dno i żenada.

Opinie nt. sklepu Dartshopper.pl

Informacje na stronie dotyczące dostawy można włożyć między bajki, tydzień czekania to minimum. Sprzedawca wprowadza w błąd dopiskiem: „zamów przed 22, a wyślemy tego samego dnia”. Nawet jeżeli zamawiany produkt świeci się na zielono, jako dostępny w magazynie, produkt nie jest wysyłany tego samego dnia. W moim przypadku paczka ruszyła z miejsca 3 dnia roboczego, a dotarła po tygodniu. Towar idzie z Holandii. Jakość towaru dobra, ale za dostawę i wprowadzenie w błąd na stronie spory minus.
Otrzymałem zamówienie po 8 dniach
16 mar 2024

Zamówienie dostałem niekompletne,brak komunikacji.

Zamówienie które złożyłem, dotarlo niekompletne, wysłałem maila, z załączonymi zdjęciami i opisem czego brakuje...do dzisaj dostałem wiadomość zwrotną, wygenerowaną automatycznie.. ciągle czekam na odpowiedź co dalej.
Odpowiedź ze sklepu Dartshopper.pl
Drogi kliencie, Dziękujemy za Twoją opinię. Jeśli wystąpił problem z zamówieniem, możesz wysłać wiadomość e-mail do działu obsługi klienta za pośrednictwem sklepu internetowego. Z przyjemnością Ci pomogą. Przepraszamy za niedogodności i będziemy wdzięczni za ponowne rozpatrzenie tej słabej recenzji.
Wadliwy produkt. Przyszła do mnie przesyłka z przełamaną lotką do darta
Odpowiedź ze sklepu Dartshopper.pl
Drogi kliencie, Dziękujemy za Twoją opinię. Szkoda, że poświęciłeś czas na pozostawienie złej recenzji tutaj, ale nie skontaktowałeś się z Dartshopper, aby zgłosić swoje obawy. Oczywiście nie możemy Ci pomóc ani poprawić naszych usług w ten sposób. Jeśli wystąpił problem z zamówieniem, możesz wysłać wiadomość e-mail do działu obsługi klienta za pośrednictwem sklepu internetowego. Z przyjemnością Ci pomogą. Przepraszamy za niedogodności i będziemy wdzięczni za ponowne rozpatrzenie tej słabej recenzji.
7 lut 2024
Zamówienie było niekompletne. Brakowało zamówionego breloku do ostrzenia grotów. Poza tym wszystko ok.
9 lut 2024
Brak zabezpieczenia przesyłki. Opakowanie zostało zniszczone. Na szczęście tarcza nie ucierpiała.

Czas oczekiwania

Ze względu na tygodniowa dostawę jest to jeden z większych minusów
26 sty 2024
Długi czas oczekiwania na złożenie i wysłanie zamówienia
Skrócenie czasu dostawy
11 lut 2024

one80 luxor i Red Dragon Raptor GT Gripped Points Black 38mm

zamówienie dotyczyło lotek one80 i grotów Red Dragon Red Dragon Raptor GT Gripped Points Black 38mm , niestety groty otrzymałem wadliwe ( tylko jeden z 3 dało się wcisnąć do barrela ,pozostałe wypadają). od tygodnia staram się skontaktować ze sklepem przez formularze, niestety bez odpowiedzi. Na ostatnie 4 zamówienia 3 razy mam jakieś problemy, raz miałem duże opóźnienie bo paczka została ukradziona i czekałem na ponowną wysyłkę (zdarza się), kolejny raz brakowało jednego produktu (bez problemu dosłali więc fajnie) no i teraz te groty... ogólnie sklep oceniam pozytywnie . na 22 zamówienia tylko od niedawna mam małe problemy z zamówieniami. jednak wolałbym otrzymać jakąkolwiek odpowiedź, bo olewanie tych formularzy nie jest w porządku.
7 sty 2024

Zestaw Winmau / tarcza, opona, oświetlenie /

Zmówienie dotarło po około 7-8 dniach, na stronie nie ma o tym ani słowa /może ja tego nie doczytałem/, jeną z pozycji którą zamówiłem było oświetlenie tarczy Winmau Wispa- po rozpakowniu stwierdziłem brak obręczy mocującej/ obręcz o średnicy opony ochronnej/- w opisie nie jest podane, że nie ma takowej w zestawie i należy ją dokupić. -szukałem na stronie ... brak / dorobiłem uchwyty mocujące/
6 sty 2024
Piórka Red Dragon Piórka Red Dragon Airwing Red Wave są fatalne. Po ok. 30 rzutach piórka były już przecięte i nie nadają się do dalszej gry. Producent zapewniał długoterminową żywotność..
14 sty 2024
Poprawić można jakoś końcówek lotek ,gdyż po upadku odrazu się łamią .Co do ceny ilości i terminu dostawy polecam .
4 sty 2024
Długi czas wysyłki

Niekompletna paczka

Paczka była bardzo słabo oklejona przez co nie dotarły do mnie 3 elementy z zamówienia. Z pewnością elementy wypadły w czasie podróży i nie jest to wina kuriera doręczającego paczkę. Cała reszta zamówienia bez zarzutu. Gdyby Paczka dojechała cała byłoby 5 gwiazdek.
24 sty 2024
Oszukane z wysyłką, napisane że tego samego dnia wysyłają a po dwóch, trzech dniach dostawa. Zamówiłem w piątek a dopiero we wtorek spakowali...
Produkt przyszedł połamany, napisałem maila odnośnie tego i nie dostałem żadnej informacji zwrotnej. Słaba komunikacja z konsumentem