Dartshopper.pl

Opinie (948) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (4000)

Ważny od: 2 lip 2019
Dartshopper.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

17 mar 2024
Po kilku opiniach wahałem się czy kupować w dartshopper ale już drugi raz widzę że moje obawy były bezpodstawne. Zamówienie, dostawa i sam towar bez zarzutu. Całość w niecały tydzień. Jestem bardzo zadowolony . Red dragon razor edge miałem już 20g, ale 23g moim zdaniem to idealna waga. Condor axe jak zawsze klasa sprzęt, a neon dla mnie idealny, uwielbiam ten kolor, super się odznacza na podświetlonej tarczy.

16 sty 2024
Jeśli nie chcecie zmarnować czasu, pieniędzy i nerwów to obowiązkowo odradzam korzystania z usług tej firmy. Zamówienie miało być wysłane w ciągu kilku godzin od zamówienia, do dzisiaj nic nie zostało wysłane - złożyłem anulowanie zamówienia, niestety sklep łaskawie również nie był w stanie do tego się ustosunkować. Problematyczna obsługa, płatności Klarna, które są reklamowane, okazuje się że w ogóle nie są w ofercie sklepu. Dno i żenada.

Opinie nt. sklepu Dartshopper.pl

Informacje na stronie dotyczące dostawy można włożyć między bajki, tydzień czekania to minimum. Sprzedawca wprowadza w błąd dopiskiem: „zamów przed 22, a wyślemy tego samego dnia”. Nawet jeżeli zamawiany produkt świeci się na zielono, jako dostępny w magazynie, produkt nie jest wysyłany tego samego dnia. W moim przypadku paczka ruszyła z miejsca 3 dnia roboczego, a dotarła po tygodniu. Towar idzie z Holandii. Jakość towaru dobra, ale za dostawę i wprowadzenie w błąd na stronie spory minus.
Otrzymałem zamówienie po 8 dniach
7 lut 2024
Zamówienie było niekompletne. Brakowało zamówionego breloku do ostrzenia grotów. Poza tym wszystko ok.
9 lut 2024
Brak zabezpieczenia przesyłki. Opakowanie zostało zniszczone. Na szczęście tarcza nie ucierpiała.

Czas oczekiwania

Ze względu na tygodniowa dostawę jest to jeden z większych minusów
26 sty 2024
Długi czas oczekiwania na złożenie i wysłanie zamówienia
Skrócenie czasu dostawy
11 lut 2024
7 sty 2024

Zestaw Winmau / tarcza, opona, oświetlenie /

Zmówienie dotarło po około 7-8 dniach, na stronie nie ma o tym ani słowa /może ja tego nie doczytałem/, jeną z pozycji którą zamówiłem było oświetlenie tarczy Winmau Wispa- po rozpakowniu stwierdziłem brak obręczy mocującej/ obręcz o średnicy opony ochronnej/- w opisie nie jest podane, że nie ma takowej w zestawie i należy ją dokupić. -szukałem na stronie ... brak / dorobiłem uchwyty mocujące/
6 sty 2024
Piórka Red Dragon Piórka Red Dragon Airwing Red Wave są fatalne. Po ok. 30 rzutach piórka były już przecięte i nie nadają się do dalszej gry. Producent zapewniał długoterminową żywotność..
14 sty 2024
Poprawić można jakoś końcówek lotek ,gdyż po upadku odrazu się łamią .Co do ceny ilości i terminu dostawy polecam .
4 sty 2024
Długi czas wysyłki
19 maj 2023

CZAS dostawy

Nieakceptowalne dla mnie jest to, że składam zamówienie w poniedziałek i w piątek dalej nie dociera. Dużo lepszym rozwiązaniem byłoby wprowadzenie opcji wysyłki EXPRESS, dodatkowo płatnej ale szybkiej. Dostawa max 2 dni robocze. W długim terminie tygodniowy czas oczekiwania na dostawy spowoduje, że przestane robić zakupy na Dartshopper.pl
20 lis 2023
Co prawda otrzymałam produkt który zamówiłam, natomiast w pierwszej chwili byłam przekonana, że jest on "z drugiej ręki". Etui było brudne, zapakowane w sposób niechlujny. Musiałam morką ściereczką ścierać ślady zabrudzeń. Gdyby nie fakt, że nie miałam już czasu składać zamówienia w innym sklepie, etui najprawdopodobniej zwróciłabym.
20 lis 2023
Szanowny kliencie, przykro nam, że nie jesteś zadowolony z zamówienia. Jeśli jednak nie skontaktujesz się z obsługą klienta, nie będziemy mogli Ci pomóc. Skontaktuj się z nami i daj nam szansę, aby zmienić zdanie na temat tej niskiej oceny.
9 sie 2023
Otwarte opakowanie i piórka były dziurkowane. Oznacza to że ktoś zakładał i testował lotki. Nie kupowałem produktu używanego a nowy.
9 sie 2023
Szanowny Kliencie, bardzo nam przykro z powodu problemu z Twoim zamówieniem i zakładamy, że jest to przypadkowy błąd. Proszę wysłać wiadomość e-mail do obsługi klienta, rozwiążą to za Ciebie. Przepraszamy za niedogodności.
5 maj 2023

Kpl Lotek i 3 kpl grotów ostrych.

Niestety koperta była rozdarta. Groty wypadły z oryginalnego opakowania i latały lużno po kopercie. Szybka dostawa.
5 maj 2023
Szanowny Kliencie, przykro nam, że nie otrzymałeś kompletnego zamówienia. Proszę wysłać e-mail do obsługi klienta, oni rozwiążą problem dla ciebie. Przepraszamy za niedogodności.
29 cze 2023
Zamówienie ok. Długi czas dostawy (5 dni roboczych)
25 gru 2023
Brak instrukcji w języku polskim.
Odpowiedź ze sklepu Dartshopper.pl
Drogi kliencie, Żałujemy, że wystawiłeś nam tak niską ocenę, ale niestety producent nie dostarczył nam jeszcze instrukcji w języku polskim. Przepraszamy za niedogodności i byłoby nam miło, gdybyś ponownie rozważył tę niską ocenę.