Dartshopper.pl

Opinie (963) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (3989)

Ważny od: 2 lip 2019
Dartshopper.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

17 mar 2024
Po kilku opiniach wahałem się czy kupować w dartshopper ale już drugi raz widzę że moje obawy były bezpodstawne. Zamówienie, dostawa i sam towar bez zarzutu. Całość w niecały tydzień. Jestem bardzo zadowolony . Red dragon razor edge miałem już 20g, ale 23g moim zdaniem to idealna waga. Condor axe jak zawsze klasa sprzęt, a neon dla mnie idealny, uwielbiam ten kolor, super się odznacza na podświetlonej tarczy.

16 sty 2024
Jeśli nie chcecie zmarnować czasu, pieniędzy i nerwów to obowiązkowo odradzam korzystania z usług tej firmy. Zamówienie miało być wysłane w ciągu kilku godzin od zamówienia, do dzisiaj nic nie zostało wysłane - złożyłem anulowanie zamówienia, niestety sklep łaskawie również nie był w stanie do tego się ustosunkować. Problematyczna obsługa, płatności Klarna, które są reklamowane, okazuje się że w ogóle nie są w ofercie sklepu. Dno i żenada.

Opinie nt. sklepu Dartshopper.pl

21 sty 2024

one80 luxor i Red Dragon Raptor GT Gripped Points Black 38mm

zamówienie dotyczyło lotek one80 i grotów Red Dragon Red Dragon Raptor GT Gripped Points Black 38mm , niestety groty otrzymałem wadliwe ( tylko jeden z 3 dało się wcisnąć do barrela ,pozostałe wypadają). od tygodnia staram się skontaktować ze sklepem przez formularze, niestety bez odpowiedzi. Na ostatnie 4 zamówienia 3 razy mam jakieś problemy, raz miałem duże opóźnienie bo paczka została ukradziona i czekałem na ponowną wysyłkę (zdarza się), kolejny raz brakowało jednego produktu (bez problemu dosłali więc fajnie) no i teraz te groty... ogólnie sklep oceniam pozytywnie . na 22 zamówienia tylko od niedawna mam małe problemy z zamówieniami. jednak wolałbym otrzymać jakąkolwiek odpowiedź, bo olewanie tych formularzy nie jest w porządku.
Po prostu dramat ! Dwa razy robię tu zakupy i dwa razy jest nie tak jak powinno być. Za pierwszym razem dostałem tarczę bez lotek przed samymi świetami, a teraz otrzymałem nie takie oświetlenie jakie zamówiłem. Zgłosiłem to ale sklep wykazuje się opieszałością i nie otrzymałem nawet odpowiedzi. Na dodatek zamówienie przyszło fatalnie zapakowane - oświetlenie przyszło w samym kartoniku nie było żadnej folii ani innego zabezpieczenia. Kolejna sprawa to długi czas oczekiwania na paczkę. Stanowczo odradzam zakupy w tym sklepie !

Nie polecam

Proces kupna to jakiś żart, strona w różnych miejscach jest po holendersku czasem po angielsku a czasem po polsku. Zamówienie nie mogło zostać wysłane ponieważ jednego z przedmiotów nie było na magazynie. Proces zwrotu to kolejny żart bo pomimo wypełnienia formularza system nie chciał tego przetworzyć i trzeba było znowu grzebać na stronie i wysyłać indywidualne zgłoszenie do supportu w celu anulowania zamówienia.

Niekompletna paczka

Paczka była bardzo słabo oklejona przez co nie dotarły do mnie 3 elementy z zamówienia. Z pewnością elementy wypadły w czasie podróży i nie jest to wina kuriera doręczającego paczkę. Cała reszta zamówienia bez zarzutu. Gdyby Paczka dojechała cała byłoby 5 gwiazdek.
Najgorsze zamówienie ze sklepu. Piórka są jakby za śliskie i nie trzymają się w shaftach. Nowe piórka i nowe shafty. Musiałem przykleić klejem bo nie idzie grać. Wypadają w trakcie rzutu.
24 sty 2024
Oszukane z wysyłką, napisane że tego samego dnia wysyłają a po dwóch, trzech dniach dostawa. Zamówiłem w piątek a dopiero we wtorek spakowali...
Produkt przyszedł połamany, napisałem maila odnośnie tego i nie dostałem żadnej informacji zwrotnej. Słaba komunikacja z konsumentem
7 lut 2024
Zamówienie było niekompletne. Brakowało zamówionego breloku do ostrzenia grotów. Poza tym wszystko ok.
9 lut 2024
Brak zabezpieczenia przesyłki. Opakowanie zostało zniszczone. Na szczęście tarcza nie ucierpiała.
Piszecie zamówienie do 22:00 dziś zostanie wysłane a było wysłane po trzch dniach roboczych.
14 lut 2024
Uszkodzony barel od dwóch dni czekam na kontakt wnzwiazkunz reklamacją.
24 sty 2024
Zamówienie kompletne, ale czekałem ponad tydzień. Niedopuszczalne.
26 sty 2024
Długi czas oczekiwania na złożenie i wysłanie zamówienia
Nie kapletne zamowienie Brak gumek
4 lut 2024
Im still waiting for package...