Dartshopper.pl

Opinie (957) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (3909)

Ważny od: 2 lip 2019
Dartshopper.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Po kilku opiniach wahałem się czy kupować w dartshopper ale już drugi raz widzę że moje obawy były bezpodstawne. Zamówienie, dostawa i sam towar bez zarzutu. Całość w niecały tydzień. Jestem bardzo zadowolony . Red dragon razor edge miałem już 20g, ale 23g moim zdaniem to idealna waga. Condor axe jak zawsze klasa sprzęt, a neon dla mnie idealny, uwielbiam ten kolor, super się odznacza na podświetlonej tarczy.

16 sty 2024
Jeśli nie chcecie zmarnować czasu, pieniędzy i nerwów to obowiązkowo odradzam korzystania z usług tej firmy. Zamówienie miało być wysłane w ciągu kilku godzin od zamówienia, do dzisiaj nic nie zostało wysłane - złożyłem anulowanie zamówienia, niestety sklep łaskawie również nie był w stanie do tego się ustosunkować. Problematyczna obsługa, płatności Klarna, które są reklamowane, okazuje się że w ogóle nie są w ofercie sklepu. Dno i żenada.

Opinie nt. sklepu Dartshopper.pl

Zamówienie dostałem niekompletne,brak komunikacji.

Zamówienie które złożyłem, dotarlo niekompletne, wysłałem maila, z załączonymi zdjęciami i opisem czego brakuje...do dzisaj dostałem wiadomość zwrotną, wygenerowaną automatycznie.. ciągle czekam na odpowiedź co dalej.
Wadliwy produkt. Przyszła do mnie przesyłka z przełamaną lotką do darta

one80 luxor i Red Dragon Raptor GT Gripped Points Black 38mm

zamówienie dotyczyło lotek one80 i grotów Red Dragon Red Dragon Raptor GT Gripped Points Black 38mm , niestety groty otrzymałem wadliwe ( tylko jeden z 3 dało się wcisnąć do barrela ,pozostałe wypadają). od tygodnia staram się skontaktować ze sklepem przez formularze, niestety bez odpowiedzi. Na ostatnie 4 zamówienia 3 razy mam jakieś problemy, raz miałem duże opóźnienie bo paczka została ukradziona i czekałem na ponowną wysyłkę (zdarza się), kolejny raz brakowało jednego produktu (bez problemu dosłali więc fajnie) no i teraz te groty... ogólnie sklep oceniam pozytywnie . na 22 zamówienia tylko od niedawna mam małe problemy z zamówieniami. jednak wolałbym otrzymać jakąkolwiek odpowiedź, bo olewanie tych formularzy nie jest w porządku.

Niekompletna paczka

Paczka była bardzo słabo oklejona przez co nie dotarły do mnie 3 elementy z zamówienia. Z pewnością elementy wypadły w czasie podróży i nie jest to wina kuriera doręczającego paczkę. Cała reszta zamówienia bez zarzutu. Gdyby Paczka dojechała cała byłoby 5 gwiazdek.
24 sty 2024
Oszukane z wysyłką, napisane że tego samego dnia wysyłają a po dwóch, trzech dniach dostawa. Zamówiłem w piątek a dopiero we wtorek spakowali...
Produkt przyszedł połamany, napisałem maila odnośnie tego i nie dostałem żadnej informacji zwrotnej. Słaba komunikacja z konsumentem
24 sty 2024
Zamówienie kompletne, ale czekałem ponad tydzień. Niedopuszczalne.
Długie oczekiwanie na paczkę
18 lis 2023
Problem z obsługa, zero mocy z ich strony ;( musiałam ponownie zamówić rzeczy a zwrotu za poprzedni jeszcze nie otrzymałam. Pół dnia rozmów bez rezultatów.
20 lis 2023
Szanowny klient, Dziękuję za wiadomość. Przepraszamy za zamieszanie. Niestety naszej koleżanki nie było. Właśnie została wysłana wiadomość do Pani. Przepraszamy za niedogodności i bylibyśmy bardzo wdzięczni za ponowne rozpatrzenie tej złej recenzji. Miłego dnia! Pozdrawiamy
30 paź 2023
Przesyłka miała być między 3 a 6 dni ostatecznie była po 10 dniach. Nie dostałem żadnej wiadomości, że paczka jest do odbioru w punkcie odbioru paczek.
30 paź 2023
Drogi Kliencie, Oczywiście chcielibyśmy, aby wszystkie zamówienia były dostarczane do naszych klientów następnego dnia. Niestety nie mamy bezpośredniego wpływu na proces dostawy, gdy towary opuszczą nasz magazyn. Żałujemy również, że wystawiłeś nam tak złą ocenę z tego powodu i mamy nadzieję, że ją usuniesz lub zmienisz. Przepraszamy za niedogodności.
17 cze 2023
Wybór duży ale wysyłka to nieśmieszny żart. Proszę pomyśleć o innych formach wysyłki bo czekać półtorej tygodnia na paczkę to nieporozumienie.
20 cze 2023
Szanowny Kliencie, dziękujemy za Twoją opinię. Niestety nie mamy bezpośredniego wpływu na proces dostawy po opuszczeniu naszego magazynu. Przepraszamy za niedogodności.
17 kwi 2023
Brak informacji o terminie dostawy. Zamówienie zostało złożone prawie 2 tyg. temu, a ja nie mam pojęcia, gdzie obecnie znajduje się przesyłka.
17 kwi 2023
Drogi kliencie, przykro nam słyszeć, że Twoja przesyłka jeszcze nie dotarła. Proszę wysłać e-mail do obsługi klienta, oni rozwiążą problem za ciebie. Przepraszamy za niedogodności.
13 lip 2023

Długa wysylka

Paczka została zamówiona w niedzielę a dotarła dopiero w piątek. Rzeczy były mi pilnie potrzebne na turniej w czwartek. Rozczarowanie
13 sie 2023
Mineły jaż 2 tygodnie od złożenia i opłacenia zamówienia które nadal do mnie nie dotarło. Nigdy więcej u was nic nie kupie!!
Odpowiedź ze sklepu Dartshopper.pl
Drogi klient, Dziękujemy za Twoją opinię. Oczywiście chcielibyśmy, aby wszystkie zamówienia były dostarczane do naszych klientów następnego dnia. Niestety, nie mamy bezpośredniego wpływu na proces dostawy, gdy towary opuszczą nasz magazyn. Przepraszamy za niedogodności.
20 kwi 2023

Niekompletne zamowienie

Zamówiony prezent na urodziny, przyszedł niekompletny. Gwiazdka wyżej za szybki kontakt
21 kwi 2023
Szanowny Kliencie, Przykro nam, że Twoje zamówienie zostało dostarczone niekompletne. Wysłałeś maila do obsługi klienta? Rozwiążą problem za Ciebie. Przepraszamy za niedogodności.
19 cze 2023
Zapłaciłem za protectory do piórek, a ich zwyczajnie nie było w paczce
20 cze 2023
Szanowny Kliencie, żałujemy, że nie otrzymałeś całego zamówienia. Jednak ta strona służy do recenzji. Aby rozwiązać problem, skontaktuj się z obsługą klienta przez e-mail. Przepraszamy za niedogodności.
16 sie 2023
Tylko piórka spełniają oczekiwania. Reszta niestety poniżej poziomu.
17 sie 2023
Drogi klient, Szkoda, że wystawiasz nam tak złą opinię, ale nie podajesz przyczyny. W ten sposób nie możemy poprawić naszych usług. Zawsze możesz skontaktować się z obsługą klienta za pośrednictwem linku na stronie internetowej, jeśli wystąpi problem z zamówieniem. Z przyjemnością udzielą dalszej pomocy.
18 maj 2023
19 maj 2023
Szanowny Kliencie, Przykro nam, że wystawiłeś nam tak złą ocenę, ale nie podawaj powodu. Nie w ten sposób możemy ulepszyć nasze usługi. Jeśli wystąpi problem z zamówieniem, możesz wysłać wiadomość e-mail do obsługi klienta za pośrednictwem sklepu internetowego. Tam chętnie Ci pomogą.