dartshopper.plOpinie

: 2039Bardzo dobry

ważny od: 2 lip 2019
data aktualizacji: 28 wrz 2022
Sklep dartshopper.pl został sprawdzony i uzyskał certyfikat zgodnie z kryteriami jakości Trusted Shops

W sklepie dartshopper.pl można skorzystać z gwarancji Trusted Shops i zabezpieczyć zakupy do kwoty 10 000 zł. Dowiedz się więcej

ważny od: 2 lip 2019
data aktualizacji: 28 wrz 2022

Opinie nt. sklepu dartshopper.pl

Opinie łącznie (2039)

19 mar 2022
Wszystko w najlepszym porządku. Paczka zamówiona w środę wieczorem, dotarła w poniedziałek, więc te deklarowane 2-3 dni robocze, jak najbardziej realne. 📨 Sama tarcza świetna. Nie mam porównania z innymi sizalowymi, ale prawie wszystko celne wpada 🎯👍 Lotki latają - zestaw dobry do nauki, za jakiś czas pewnie zdecyduję się na coś lepszego. Dzisiaj droższych byłoby pewnie szkoda, bo wiele wbija się w ścianę lub podłogę 😂

4 maj 2022
Zostałem okradziony, ponieważ przesyłka nie zawierała części zamówionych i opłaconych przedmiotów, a niektóre (piórka Stealth) okazały się nieprzydatne z powodu braku opłaconych, odpowiednich shaftów. Brak reakcji sprzedawcy na moje zgłoszenie o niekompletności dostawy. Dowód zakupu otrzymałem dopiero po interwencji. Ponadto nie uwzględniał on rzeczywistego stanu realizacji mojego zamówienia. Brak zwrotu niesłusznie pobranych pieniędzy lub dosłania brakujących elementów zamówienia

Opinie nt. sklepu dartshopper.pl

1 gwiazdka mniej za czas dostawy 5 dni roboczych, a nie gwarantowane 2-3. Sprzęt bez zastrzeżeń. Kontakt ze sprzedawcą słaby.
8 wrz 2022
Bardzo dobra jakość produktów, bardzo dobrze się sprawdzają w użyciu praktycznym, lecz firma Mission popełnia ogromny błąd poprzez wprowadzanie na opakowaniach w zestawie Mission Accessories Soft Kit błędnych danych jeśli chodzi o gramaturę całej lotki. Do zważenia została wykorzystana waga jubilerska na której wyszło 18,5g, a na zestawie podana jest waga 24g. Reszta z akcesoriów bez zarzutów.
Bardzo duzy asortyment dla graczy w Darta , przejrzysta strona . Jak dla mnie wszystko ok. Sklep polecam moim znajomym oraz wszystkim innym miłośnikom gry w Darta.
Jestem bardzo zadowolony, realizacja zamówienia w szybkim tempie. Na trzeci dzień paczka była u mnie. Starannie zapakowane, wszystko ok
Wszystko ok, tylko czas wysyłki nie jest gwarantowany w 24h.
11 wrz 2022
Jestem stałym klientem, tego sklepu , szybka i sprawna obsługa zamówień . Polecam
Wszystko sprawnie i bez problemów. Towar godny polecenia.
Mega szybka wysyłka , towar bardzo dobrej jakości.
9 wrz 2022
Szybka realizacja, towar zgodny z opisem. Polecam
5 wrz 2022
Super asortyment oraz czas wysyłki. Polecam!
3 wrz 2022
oprócz czasu dostawy towaru wszystko jest ok
5 wrz 2022
Szybko i konkretnie bardzo fajny sklep
Szybkość wysyłki, zgodność z opisem
Szybko i sprawnie
15 wrz 2022