city-sport.pl- Logo - Opinie

city-sport.pl

Opinie (117) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (285)

Ważny od: 22 lut 2022
city-sport.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

28 mar 2023
Okulary Okej. Jedynie nie spodobało mi się to, że po wyjęciu z pudełka wydawały się brudne. Całe w pyłkach, jakby wcześniej były wyciągane z niego.

12 kwi 2023
Potrafię zrozumieć, że z winy pracownika nie otrzymałam zakupionego towaru tylko pusty kartonik ale zupełnie nie rozumiem całego procesu "naprawy" pomyłki. Po pierwszym kontakcie telefonicznym kazano mi napisać email, następnego dnia nikt nawet nie raczył na niego odpowiedzieć. Minął kolejny dzień i dopiero po kolejnej rozmowie już z innym panem obiecano się zająć sprawą. Oczywiście nie mogło to nastąpić tego samego dnia gdyż punkt w Dębicy odbiera telefon a punkt w Rzeszowie, który przesyła klientom puste kartoniki pracuje krócej. Tym samym dzięki "sprawnej obsłudze" city-sport zostałam bez prezentu na Wielkanoc
AT
Ania T.
Witnica

Opinie nt. sklepu city-sport.pl

Przepraszamy, nie mogliśmy znaleźć tego, czego Państwo szukali

Prosimy wypróbować inny filtr, aby uzyskać nowy wynik.

Zresetować wszystkie filtry