supersklep.pl- Logo - Opinie

supersklep.pl

Opinie (155) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (5016)

Ważny od: 14 sie 2015
supersklep.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

4 lip 2023
supersklep jest super. rozdają złotówki i nigdy nie było problemów z zakupem ani ze zwrotem. a ostatnio nawet konsultant przywrócił mi rabat który wygasł - dlatego wystawiam komentarz czego nigdy nie robię! piona i naura

Kupuje od 10 lat i takie rzeczy jak obsługa, dostawy, zwroty działają jak powinny. Natomiast cała reszta albo się zepsuła albo została w tyle za innymi. Minimalna kwota dostawy 300 zł, najwyższa ze sklepów z których korzystam. Superclub pokrywa teraz tylko 30% zamiast 40% zamówienia. Brak cashbacków jak letyshops czy alerabat. Brak darmowego zwrotu. Brak jakiegokolwiek systemu wspomagania wyboru rozmiaru, rozmiarówki na stronie oderwane do rzeczywistości. Prawie wszystko można kupić taniej w innych miejscach, łatwiej dobrać rozmiar i prościej zwrócić (co trochę mnie boli bo kiedyś był to mój ulubiony sklep).

Opinie nt. sklepu supersklep.pl

Przepraszamy, nie mogliśmy znaleźć tego, czego Państwo szukali

Prosimy wypróbować inny filtr, aby uzyskać nowy wynik.

Zresetować wszystkie filtry