supersklep.pl- Logo - Opinie

supersklep.pl

Opinie (155) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (5016)

Ważny od: 14 sie 2015
supersklep.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

4 lip 2023
supersklep jest super. rozdają złotówki i nigdy nie było problemów z zakupem ani ze zwrotem. a ostatnio nawet konsultant przywrócił mi rabat który wygasł - dlatego wystawiam komentarz czego nigdy nie robię! piona i naura

Kupuje od 10 lat i takie rzeczy jak obsługa, dostawy, zwroty działają jak powinny. Natomiast cała reszta albo się zepsuła albo została w tyle za innymi. Minimalna kwota dostawy 300 zł, najwyższa ze sklepów z których korzystam. Superclub pokrywa teraz tylko 30% zamiast 40% zamówienia. Brak cashbacków jak letyshops czy alerabat. Brak darmowego zwrotu. Brak jakiegokolwiek systemu wspomagania wyboru rozmiaru, rozmiarówki na stronie oderwane do rzeczywistości. Prawie wszystko można kupić taniej w innych miejscach, łatwiej dobrać rozmiar i prościej zwrócić (co trochę mnie boli bo kiedyś był to mój ulubiony sklep).

Opinie nt. sklepu supersklep.pl

22 gru 2023
4 lip 2023
26 lis 2023

11/10

Sprawnie, szybko wykonane zamówienie. Fachowa obsługa i otwartość na potrzeby klienta. Chętnie skorzystam z tego sklepu w przyszłości oraz polecę go znajomym.
19 lip 2023
Nic lepiej nie można już zrobić!!! kurier jest dokładny i na czasie niema nic do powiedzenia morze zacznijcie dawać więcej naklejek i takich dupereli co dla mojego syna są świętością w szkole wymienia się naklejkami
4 sie 2023

Zdecydowanie polecam!

Szybka realizacja zamówienia i przesyłka dostarczona już dzień po złożeniu zamówienia! Zakupiona deskorolka jest świetnej jakości i okazała się trafionym prezentem dla młodego skatera. Ogólnie, świetny wybór najlepszych światowych marek i zróżnicowanie cenowe produktów. Fajna przejrzysta strona internetowa!
5 sie 2023
Wszystko super, szybka dostawa, minus to brak powiadomień o wysłaniu towaru na mail i informacji od przewoźnika (GLS) o wysyłce i doręczeniu przyszły z dwudniowym opóźnieniem po doręczeniu przesyłki.
18 lip 2023

SUper

Polecam. Szybka realizacja, towar bardzo dobrze zapakowany, co Ci nie leży to zwracasz, szybko przelewają za zwrócone produkty. Jedynie te wygodne zwroty takie niewygodne i do poprawy.
ZZ
zamek81 z.
Rynarzewo
10 paź 2023

Szybko, sprawnie, idealnie.

Korzystam z Supersklepu od lat. Transakcja przeprowadzona jak zawsze sprawnie i szybko. Ze zwrotami też nie ma żadnego problemu. Przykład idealnego sklepu internetowego. Polecam
18 sie 2023
Produkty wysokiej jakości, szybka dostawa i możliwość odłożenia dodatkowych złotówek z zakupów do wirtualnego portfela na następne.Szeroki wachlarz produktów:)
12 lip 2023
Korzystam z Supersklepu od 15 lat, nigdy się nie zawiodłem. Super oferta, błyskawiczne wysyłki i cashback dla stałych klientów
14 cze 2023
Wszystko zawsze jest zajebiście. Szkoda tylko, że ceny tak poszły w górę, ale to nieuniknione wszędzie, więc mimo wszystko 5/5
5 wrz 2023
Dostawa ekspresowa wszystko profeska od początku do końca, wracam po raz kolejny i będę wracał dalej. Brawo SuperSklep.
MO
Marcin O.
Bukowice
9 cze 2023
Sklep jak zawsze bez zarzutu ale jakość ubrań mass mocno wątpliwa, po jednym praniu kołnierzyk już jest rozciągnięty
MK
Marta K.
Wrocław
16 cze 2023
Profesjonalny sklep! Błyskawiczna realizacja,świetne produkty,bezpiecznie spakowane-uwielbiam zakupy w supersklepie!
13 lip 2023

Nigdy nie zawiedli! :)

Nigdy nie zawiedli, obkupuje się raz a dobrze co roku. Mega zadowolony za każdym razem ;) Polecam!!
13 wrz 2023
Wszystko dobrze. Bardzo szybka realizacja i wysyłka. Cena i towar na bardzo dobrym poziomie.
ŁS
2 lip 2023

Asortyment

Duży asortyment. Niektóre ceny nieadekwatne do jakości produktu. Szczególnie firmy Emerica.