rzezbyzbrazu.pl- Logo - Opinie

rzezbyzbrazu.pl

Opinie (157) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (439)

Ważny od: 18 sty 2021
rzezbyzbrazu.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

24 cze 2023
Bardzo profesjonalna i pomocna obsługa. Przepięknie i starannie wykonane rzeżby. Wartość ponadczasowa. Spokojne i pomocne nastawienie Pani pomagającej w realizacji zamówienia. Polecam Waszą firmę innym. Sama będę wracać do Was z przyjemnością. Nic bym nie zmieniła. Cieszę się, że Was znalazłam. Sprawiliście mi wielką radość i innym obdarowanym prezentami-rzeźbami od Was.

4 wrz 2023
Niestety dostawa w kiepskim opakowaniu. Towar był brudny. Tabliczka z dedykacja słabo przymontowana - odpadła!!!

Opinie nt. sklepu rzezbyzbrazu.pl

25 maj 2023
Wszystko zgodnie z moimi wyobrażeniami i oczekiwaniami.Polecam .
Świetna obsługa, jakość przedmiotów również. Serdecznie polecam
Odpowiedź ze sklepu rzezbyzbrazu.pl
Serdecznie dziękujemy za Państwa ciepłe słowa i polecenie naszej firmy! 🌟 Cieszymy się, że nasza obsługa oraz jakość przedmiotów spotkały się z Państwa uznaniem. Dla nas największą radością jest zadowolenie naszych klientów i zawsze dążymy do oferowania produktów najwyższej jakości oraz profesjonalnej obsługi. Mamy nadzieję, że będziemy mieli przyjemność służyć Państwu również w przyszłości. 🙌 Z serdecznymi pozdrowieniami, Zespół rzezbyzbrazu.pl 🌺👏
15 lis 2023
Szybka dostawa , pewna dostawa i duże zadowolenie. Pozdrawiam
23 lis 2023
Drogi Kliencie, Bardzo się cieszymy słysząc o Twoim dużym zadowoleniu i satysfakcji z szybkiej oraz pewnej dostawy. 🚀 Dziękujemy za wybór naszego sklepu i za poświęcony czas, aby podzielić się swoją opinią. Twoje pozytywne doświadczenia są dla nas niezmiernie ważne i inspirujące. Oczekujemy na kolejną okazję do współpracy! Serdecznie pozdrawiamy, Zespół rzezbyzbrazu.pl 😊📦✨
10 sie 2023
Jestem zadowolony miła obsługa super zapakowana paczka polecam
16 sie 2023
Dziękujemy serdecznie za pozytywną opinię! Satysfakcja klienta to dla nas priorytet. Mamy nadzieję na dalszą współpracę. Serdecznie polecamy się na przyszłość! Z wyrazami szacunku, Zespół rzezbyzbrazu.pl
22 wrz 2023
Pięknie wykonana szabla, grawer bardzo dokładny ! POLECAM
30 wrz 2023
Dziękujemy serdecznie za pozytywne słowa! Cieszymy się, że nasza szabla oraz grawer przypadły do gustu. Zawsze staramy się dostarczać produkty najwyższej jakości. Pozdrawiamy serdecznie, Zespół rzezbyzbrazu.pl 🌟
15 maj 2023
Zdecydowanie miejsce godne polecenia. Szybka wysyłka.
1 cze 2023
Błyskawiczna realizacja, doskonały kontakt
14 cze 2023
Bardzo się cieszymy, że jesteś zadowolony z naszej szybkiej realizacji zamówienia i doskonałego kontaktu! Dziękujemy za Twój pozytywny komentarz. Mamy nadzieję na dalszą współpracę! 😊⚡🙌 Z poważaniem, Zespół rzezbyzbrazu.pl
13 paź 2023

RZEŹBA Z BRĄZU

SPRAWNA OBSŁUGA KLIENTA I SZYBKA DOSTAWA
5 paź 2023
Polecam. Szybko sprawnie i solidnie. 100%
18 paź 2023
Dziękujemy bardzo za tak wspaniałą opinię! 🌟 Cieszymy się, że wszystko przebiegło pomyślnie i spełniliśmy Państwa oczekiwania. Staramy się zawsze dostarczać usługi na najwyższym poziomie. 😊 Do zobaczenia przy kolejnych zakupach! 💪🛍️ Z serdecznymi pozdrowieniami, Zespół rzezbyzbrazu.pl 🌸🎉🌟
UM
27 wrz 2023
Szybki serwis, staranne zapakowanie.
30 wrz 2023
Dziękujemy za pozytywny komentarz! 😊 Cieszymy się, że doceniasz nasz serwis oraz dbałość o pakowanie produktów. Staramy się, aby każdy klient był zadowolony z naszych usług. 📦✨ Z serdecznymi pozdrowieniami, Zespół rzezbyzbrazu.pl 🌟🎉🌸
29 sie 2023
Bardzo sprawna obsługa ! Dziękuję !
30 sie 2023
Bardzo się cieszymy, że jesteście zadowoleni z naszej obsługi! 🌟 Dziękujemy za wybór naszych produktów i zaufanie. Jeśli będziecie mieć jeszcze jakiekolwiek pytania lub potrzebujecie pomocy, jesteśmy tu dla was. 🙌
AL
23 maj 2023
Szybka realizacja. Dobre wykonanie.
Jestem bardzo zadowolona z zakupu.
Odpowiedź ze sklepu rzezbyzbrazu.pl
Jest dla nas ogromnym zaszczytem, że udało nam się spełnić Państwa oczekiwania. 🌟 Dziękujemy za okazane zaufanie naszej firmie i wybór naszego produktu. 💫 Zapewniamy, że w przypadku jakichkolwiek pytań lub potrzeby wsparcia, nasz zespół pozostaje do Państwa dyspozycji. 🙌 Z wyrazami szacunku, Zespół rzezbyzbrazu.pl 🌺👏

Szybka reazlizacja

Szybka realizacja. Super kontakt.
23 lis 2023
Drogi Kliencie, Bardzo dziękujemy za pochwałę szybkiej realizacji i super kontaktu! 🌟🌟🌟🌟🌟 Cieszymy się, że mogliśmy zapewnić Ci miłą i efektywną obsługę. Twoje zadowolenie jest dla nas najlepszą nagrodą. Oczekujemy na kolejną okazję, aby sprostać Twoim oczekiwaniom! Pozdrawiamy ciepło, Zespół rzezbyzbrazu.pl 🤝💐
10 gru 2023
Szybka realizacja piękny produkt
26 gru 2023
🌟✨ Dziękujemy bardzo za Twoje miłe słowa! Cieszymy się, że jesteś zadowolony z szybkiej realizacji i piękna naszego produktu. W sklepie internetowym rzezbyzbrazu.pl zawsze staramy się dostarczać doskonałość zarówno w naszych produktach, jak i obsłudze. Twoja pozytywna opinia to dla naszej drużyny wielkie wsparcie. Z niecierpliwością czekamy na możliwość ponownego służenia Ci w przyszłości! Serdeczne pozdrowienia, Zespół rzezbyzbrazu.pl 💖🚀
Piękna rzeźba i dobra obsługa.
Odpowiedź ze sklepu rzezbyzbrazu.pl
🌟🌟🌟🌟🌟Dziękujemy serdecznie za tak pochlebne słowa! Cieszymy się, że nasza rzeźba przypadła do gustu i są Państwo zadowoleni z jakości naszej obsługi. Dla nas najważniejsza jest satysfakcja klientów i robimy wszystko, aby zapewnić najlepsze doświadczenia. Zawsze chętnie służymy pomocą. 💐 Z wyrazami uznania, Zespół rzezbyzbrazu.pl 🌺👏
20 paź 2023
Wszystko w porządku. Polecam.
23 lis 2023
Drogi Kliencie, Bardzo się cieszymy, że wszystko jest w porządku i że nasz produkt spełnił Państwa oczekiwania. Dziękujemy za zaufanie i za polecenie nas dalej. Z wyrazami szacunku, Zespół rzezbyzbrazu.pl 🎁👍
13 gru 2023
solidnie, szybko wszystko OK
26 gru 2023
🚀✨ Dziękujemy za pozytywną opinię! Cieszymy się, że nasze starania w zakresie solidności wykonania i szybkości dostawy spotkały się z Państwa uznaniem. W sklepie internetowym rzezbyzbrazu.pl zawsze stawiamy na najwyższą jakość i terminowość. Twoje zadowolenie to dla nas najlepsza nagroda. Mamy nadzieję, że będziemy mieli okazję ponownie Cię uszczęśliwić w przyszłości! Serdeczne pozdrowienia, Zespół rzezbyzbrazu.pl 🌟
3 cze 2023
Doskonale zapakowana rzeźba.
14 cze 2023
Cieszymy się, że jesteś zadowolony z naszych usług! Dziękujemy za pozytywny komentarz i wybór naszego sklepu. Mamy nadzieję, że do zobaczenia wkrótce! 😊🎉👍 Pozdrawiamy, Zespół rzezbyzbrazu.pl
27 sie 2023
Błyskawiczna obsługa :)
28 sie 2023
Drogi Kliencie, Dziękujemy za tak pozytywną opinię! Cieszymy się, że nasza błyskawiczna obsługa spełniła Twoje oczekiwania. Staramy się oferować najwyższy poziom serwisu i zawsze cieszy nas, gdy to jest doceniane. Mamy nadzieję, że będziesz zadowolony również z kolejnych zakupów w naszym sklepie. Serdecznie pozdrawiamy, Zespół rzezbyzbrazu.pl