rzezbyzbrazu.pl- Logo - Opinie

rzezbyzbrazu.pl

Opinie (156) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (430)

Ważny od: 18 sty 2021
rzezbyzbrazu.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

24 cze 2023
Bardzo profesjonalna i pomocna obsługa. Przepięknie i starannie wykonane rzeżby. Wartość ponadczasowa. Spokojne i pomocne nastawienie Pani pomagającej w realizacji zamówienia. Polecam Waszą firmę innym. Sama będę wracać do Was z przyjemnością. Nic bym nie zmieniła. Cieszę się, że Was znalazłam. Sprawiliście mi wielką radość i innym obdarowanym prezentami-rzeźbami od Was.

4 wrz 2023
Niestety dostawa w kiepskim opakowaniu. Towar był brudny. Tabliczka z dedykacja słabo przymontowana - odpadła!!!

Opinie nt. sklepu rzezbyzbrazu.pl

18 sty 2024
Swietny kontakt z firma, blyskawiczna dostawa na moja prosbe - prezent dotarl na czas.
Odpowiedź ze sklepu rzezbyzbrazu.pl
"Dziękujemy bardzo za pozytywną opinię! 😊 Jesteśmy niezmiernie szczęśliwi, że mogliśmy spełnić oczekiwania, szczególnie w tak ważnej sprawie jak dostarczenie prezentu na czas. 🎁 Szybkość i efektywność w działaniu to dla nas kluczowe wartości, a satysfakcja naszych klientów jest naszym priorytetem. Cieszymy się, że wszystko poszło zgodnie z planem i że prezent dotarł na czas. Dziękujemy za zaufanie i wybór naszej firmy. Serdecznie pozdrawiamy i mamy nadzieję na dalszą współpracę! 🚚✨ Pozdrawiamy Zespół rzezbyzbrazu.pl 🌟🌟🌟🌟🌟
Odpowiedź ze sklepu rzezbyzbrazu.pl
"Witamy 🌟🌟🌟🌟🌟 Z całego serca dziękujemy za pięciogwiazdkową ocenę! 💫 Jest to dla nas niezwykle ważne i motywujące. Cieszymy się, że spełniliśmy oczekiwania i że nasza ciężka praca przynosi tak pozytywne rezultaty. Dziękujemy za zaufanie i wsparcie. Mamy nadzieję, że będziemy mieli okazję służyć Ci ponownie w przyszłości. Serdeczne pozdrowienia od Zespołu rzezbyzbrazu.pl 😊👋"
16 sty 2024
Szabla bardzo dobrze wykonana, Bezpiecznie zapakowana na cza stransportu, szybka wysyłka.
Odpowiedź ze sklepu rzezbyzbrazu.pl
"Dziękujemy serdecznie za pozytywną opinię! 😊 Cieszymy się, że szabla spełniła oczekiwania pod względem jakości wykonania oraz że nasze starania w zakresie bezpiecznego pakowania i szybkości wysyłki zostały zauważone i docenione. 📦🚚 Dla nas najważniejsze jest zadowolenie klientów i ciągle pracujemy nad tym, aby nasze usługi stały na najwyższym poziomie. Mamy nadzieję, że nasza szabla będzie cieszyć oko i służyć przez długie lata. Serdecznie dziękujemy i pozdrawiamy, Zespół rzezbyzbrazu.pl! 🌟🌟🌟🌟🌟"
16 sty 2024
Lokomotywa bardzo ładnie wykonana, nic dodać nic ująć :) Pięknie dziękujemy.
Odpowiedź ze sklepu rzezbyzbrazu.pl
"Witamy 😊 Z ogromną radością odbieramy Twoje słowa pochwały dotyczące naszego metalowego modelu lokomotywy. Dziękujemy za docenienie staranności i jakości wykonania. To dla nas znak, że idziemy we właściwym kierunku. 🚂 Twoje zadowolenie to dla nas największa nagroda. Mamy nadzieję, że nasz model będzie dostarczać Ci radości przez długie lata. Dziękujemy za zaufanie i serdecznie Pozdrawiamy od całego Zespołu rzezbyzbrazu.pl 💫👋"
Przepiękne wykonanie rzeźby. Prezentuje się bardzo stylowo. Obsługa przemiła, chętna do pomocy i dbająca o zadowolenie klienta. Jesteśmy bardzo zadowoleni i z pewnością skorzystamy z usług w przyszłości
Odpowiedź ze sklepu rzezbyzbrazu.pl
"Witamy 😊 zespół rzezbyzbrazu.pl chciałby serdecznie podziękować za przesłanie zdjęcia naszej rzeźby w Twoim otoczeniu. To dla nas wielka radość i satysfakcja widzieć nasze dzieła w miejscach, gdzie są tak doceniane i podziwiane. 🌟 Dziękujemy za poświęcony czas i zaangażowanie. Każde zdjęcie od naszych klientów jest dla nas wyjątkowe i inspirujące. Czekamy z niecierpliwością na kolejne możliwości stworzenia czegoś pięknego dla Ciebie. Serdeczne pozdrowienia i jeszcze raz dziękujemy! 🙌🎨"
10 sty 2024

Pozytywna

Bardzo dobra komunikacja między firma a kupujacym oraz pomoc. Idealnie solidnie zabezpieczona paczka przeznaczona do transportu dla klienta. Jestem pozytywnie zaskoczony
Odpowiedź ze sklepu rzezbyzbrazu.pl
"Dzień dobry! 😊 Zespół rzezbyzbrazu.pl pragnie serdecznie podziękować za pozytywny komentarz. 🌟🌟🌟🌟🌟 To dla nas ogromna radość i satysfakcja, że nasza praca została tak dobrze oceniona. 😃 Cieszymy się, że nasze starania w zakresie komunikacji i zabezpieczenia przesyłek przynoszą tak pozytywne rezultaty. 📦 Zapewniamy, że nadal będziemy dążyć do utrzymania najwyższych standardów. 💪 Dziękujemy za zaufanie i mamy nadzieję na dalszą współpracę. 🤝 Serdecznie pozdrawiamy!"
3 sty 2024
4 sty 2024
😊Serdecznie dziękujemy za 🌟 🌟 🌟 🌟 🌟 gwiazdkową opinię! Jesteśmy niezmiernie szczęśliwi, Twoje wsparcie jest dla nas ogromną motywacją do dalszej pracy i ciągłego doskonalenia. Dziękujemy za zaufanie i mamy nadzieję na dalszą współpracę! 🙏💫 Życzymy Szczęśliwego Nowego Roku! 🎉😊 Zespół rzezbyzbrazu.pl 💖✨
28 gru 2023
Polecam ;-)
4 sty 2024
26 gru 2023
🌟🌟🌟🌟🌟 Dziękujemy za Twoje wspaniałe 5-gwiazdkowe ocenienie! Jesteśmy niezwykle szczęśliwi, że spełniliśmy Twoje oczekiwania. Naszym priorytetem jest oferowanie produktów i usług najwyższej jakości. Mamy nadzieję, że będziemy mieli przyjemność obsługiwać Cię ponownie w przyszłości! Z najlepszymi życzeniami, Zespół rzezbyzbrazu.pl 💖✨ Wesołych Świąt!
Wszystko ok
26 gru 2023
Firma bardzo solidna, spełnia oczekiwania klienta, bardzo szybka i sprawna obsługa. Towar dobrej jakości.
26 gru 2023
🌟🚀 Dziękujemy za Twoje wspaniałe słowa! Cieszymy się, że jesteś zadowolony zarówno z szybkości realizacji zamówienia, jak i z piękna naszego produktu. W [Nazwa Twojego Sklepu] dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty zachwycały i docierały do naszych klientów w ekspresowym tempie. Twoja pozytywna opinia to dla nas wielka radość i motywacja do dalszego działania. Mamy nadzieję, że będziemy mieli okazję ponownie Cię uszczęśliwić w przyszłości! Serdeczne pozdrowienia, Zespół rzezbyzbrazu.pl 💖✨
13 gru 2023
solidnie, szybko wszystko OK
26 gru 2023
🚀✨ Dziękujemy za pozytywną opinię! Cieszymy się, że nasze starania w zakresie solidności wykonania i szybkości dostawy spotkały się z Państwa uznaniem. W sklepie internetowym rzezbyzbrazu.pl zawsze stawiamy na najwyższą jakość i terminowość. Twoje zadowolenie to dla nas najlepsza nagroda. Mamy nadzieję, że będziemy mieli okazję ponownie Cię uszczęśliwić w przyszłości! Serdeczne pozdrowienia, Zespół rzezbyzbrazu.pl 🌟
Szybka realizacja zamówienia, dopracowane szczegóły zamówionego przedmiotu.
26 gru 2023
🚀✨ Dziękujemy za pochlebną opinię! Jesteśmy bardzo zadowoleni, że szybkość realizacji zamówienia oraz dbałość o szczegóły zamówionego przedmiotu spotkały się z Państwa uznaniem. W sklepie internetowym rzezbyzbrazu.pl dokładamy wszelkich starań, aby każdy aspekt naszej pracy był na najwyższym poziomie. Cieszymy się, że nasze wysiłki zostały zauważone i docenione. Mamy nadzieję na dalszą współpracę i możliwość dostarczenia kolejnych produktów spełniających Państwa oczekiwania. Serdeczne pozdrowienia, Zespół rzezbybzrazu.pl🌟
10 gru 2023
Szybka realizacja piękny produkt
26 gru 2023
🌟✨ Dziękujemy bardzo za Twoje miłe słowa! Cieszymy się, że jesteś zadowolony z szybkiej realizacji i piękna naszego produktu. W sklepie internetowym rzezbyzbrazu.pl zawsze staramy się dostarczać doskonałość zarówno w naszych produktach, jak i obsłudze. Twoja pozytywna opinia to dla naszej drużyny wielkie wsparcie. Z niecierpliwością czekamy na możliwość ponownego służenia Ci w przyszłości! Serdeczne pozdrowienia, Zespół rzezbyzbrazu.pl 💖🚀
8 gru 2023
8 gru 2023
26 gru 2023
Świetna obsługa, jakość przedmiotów również. Serdecznie polecam
Odpowiedź ze sklepu rzezbyzbrazu.pl
Serdecznie dziękujemy za Państwa ciepłe słowa i polecenie naszej firmy! 🌟 Cieszymy się, że nasza obsługa oraz jakość przedmiotów spotkały się z Państwa uznaniem. Dla nas największą radością jest zadowolenie naszych klientów i zawsze dążymy do oferowania produktów najwyższej jakości oraz profesjonalnej obsługi. Mamy nadzieję, że będziemy mieli przyjemność służyć Państwu również w przyszłości. 🙌 Z serdecznymi pozdrowieniami, Zespół rzezbyzbrazu.pl 🌺👏