rzezbyzbrazu.pl- Logo - Opinie

rzezbyzbrazu.pl

Opinie (158) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (440)

Ważny od: 18 sty 2021
rzezbyzbrazu.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

24 cze 2023
Bardzo profesjonalna i pomocna obsługa. Przepięknie i starannie wykonane rzeżby. Wartość ponadczasowa. Spokojne i pomocne nastawienie Pani pomagającej w realizacji zamówienia. Polecam Waszą firmę innym. Sama będę wracać do Was z przyjemnością. Nic bym nie zmieniła. Cieszę się, że Was znalazłam. Sprawiliście mi wielką radość i innym obdarowanym prezentami-rzeźbami od Was.

4 wrz 2023
Niestety dostawa w kiepskim opakowaniu. Towar był brudny. Tabliczka z dedykacja słabo przymontowana - odpadła!!!

Opinie nt. sklepu rzezbyzbrazu.pl

26 gru 2023
🌟🌟🌟🌟🌟 Dziękujemy za Twoje wspaniałe 5-gwiazdkowe ocenienie! Jesteśmy niezwykle szczęśliwi, że spełniliśmy Twoje oczekiwania. Naszym priorytetem jest oferowanie produktów i usług najwyższej jakości. Mamy nadzieję, że będziemy mieli przyjemność obsługiwać Cię ponownie w przyszłości! Z najlepszymi życzeniami, Zespół rzezbyzbrazu.pl 💖✨ Wesołych Świąt!
Wszystko ok
26 gru 2023
Firma bardzo solidna, spełnia oczekiwania klienta, bardzo szybka i sprawna obsługa. Towar dobrej jakości.
26 gru 2023
🌟🚀 Dziękujemy za Twoje wspaniałe słowa! Cieszymy się, że jesteś zadowolony zarówno z szybkości realizacji zamówienia, jak i z piękna naszego produktu. W [Nazwa Twojego Sklepu] dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty zachwycały i docierały do naszych klientów w ekspresowym tempie. Twoja pozytywna opinia to dla nas wielka radość i motywacja do dalszego działania. Mamy nadzieję, że będziemy mieli okazję ponownie Cię uszczęśliwić w przyszłości! Serdeczne pozdrowienia, Zespół rzezbyzbrazu.pl 💖✨
13 gru 2023
solidnie, szybko wszystko OK
26 gru 2023
🚀✨ Dziękujemy za pozytywną opinię! Cieszymy się, że nasze starania w zakresie solidności wykonania i szybkości dostawy spotkały się z Państwa uznaniem. W sklepie internetowym rzezbyzbrazu.pl zawsze stawiamy na najwyższą jakość i terminowość. Twoje zadowolenie to dla nas najlepsza nagroda. Mamy nadzieję, że będziemy mieli okazję ponownie Cię uszczęśliwić w przyszłości! Serdeczne pozdrowienia, Zespół rzezbyzbrazu.pl 🌟
Szybka realizacja zamówienia, dopracowane szczegóły zamówionego przedmiotu.
26 gru 2023
🚀✨ Dziękujemy za pochlebną opinię! Jesteśmy bardzo zadowoleni, że szybkość realizacji zamówienia oraz dbałość o szczegóły zamówionego przedmiotu spotkały się z Państwa uznaniem. W sklepie internetowym rzezbyzbrazu.pl dokładamy wszelkich starań, aby każdy aspekt naszej pracy był na najwyższym poziomie. Cieszymy się, że nasze wysiłki zostały zauważone i docenione. Mamy nadzieję na dalszą współpracę i możliwość dostarczenia kolejnych produktów spełniających Państwa oczekiwania. Serdeczne pozdrowienia, Zespół rzezbybzrazu.pl🌟
10 gru 2023
Szybka realizacja piękny produkt
26 gru 2023
🌟✨ Dziękujemy bardzo za Twoje miłe słowa! Cieszymy się, że jesteś zadowolony z szybkiej realizacji i piękna naszego produktu. W sklepie internetowym rzezbyzbrazu.pl zawsze staramy się dostarczać doskonałość zarówno w naszych produktach, jak i obsłudze. Twoja pozytywna opinia to dla naszej drużyny wielkie wsparcie. Z niecierpliwością czekamy na możliwość ponownego służenia Ci w przyszłości! Serdeczne pozdrowienia, Zespół rzezbyzbrazu.pl 💖🚀
8 gru 2023
8 gru 2023
26 gru 2023
Świetna obsługa, jakość przedmiotów również. Serdecznie polecam
Odpowiedź ze sklepu rzezbyzbrazu.pl
Serdecznie dziękujemy za Państwa ciepłe słowa i polecenie naszej firmy! 🌟 Cieszymy się, że nasza obsługa oraz jakość przedmiotów spotkały się z Państwa uznaniem. Dla nas największą radością jest zadowolenie naszych klientów i zawsze dążymy do oferowania produktów najwyższej jakości oraz profesjonalnej obsługi. Mamy nadzieję, że będziemy mieli przyjemność służyć Państwu również w przyszłości. 🙌 Z serdecznymi pozdrowieniami, Zespół rzezbyzbrazu.pl 🌺👏
Piękna rzeźba i dobra obsługa.
Odpowiedź ze sklepu rzezbyzbrazu.pl
🌟🌟🌟🌟🌟Dziękujemy serdecznie za tak pochlebne słowa! Cieszymy się, że nasza rzeźba przypadła do gustu i są Państwo zadowoleni z jakości naszej obsługi. Dla nas najważniejsza jest satysfakcja klientów i robimy wszystko, aby zapewnić najlepsze doświadczenia. Zawsze chętnie służymy pomocą. 💐 Z wyrazami uznania, Zespół rzezbyzbrazu.pl 🌺👏
Jestem bardzo zadowolona z zakupu.
Odpowiedź ze sklepu rzezbyzbrazu.pl
Jest dla nas ogromnym zaszczytem, że udało nam się spełnić Państwa oczekiwania. 🌟 Dziękujemy za okazane zaufanie naszej firmie i wybór naszego produktu. 💫 Zapewniamy, że w przypadku jakichkolwiek pytań lub potrzeby wsparcia, nasz zespół pozostaje do Państwa dyspozycji. 🙌 Z wyrazami szacunku, Zespół rzezbyzbrazu.pl 🌺👏
Rzeźby są piękne. Obsługa miła i szybka, gdy rodzą się problemy , sprawnie sobie z nimi radzi.
Odpowiedź ze sklepu rzezbyzbrazu.pl
🌟🌟🌟🌟🌟 Dziękujemy za tak wspaniałe słowa! Jesteśmy szczęśliwi, widząc Twoje zadowolenie z naszych rzeźb i z poziomu obsługi, którą oferujemy. Nasz zespół dokłada wszelkich starań, aby zapewnić szybką i efektywną pomoc 💪 w każdej sytuacji. Twoje pozytywne doświadczenia motywują nas do dalszej pracy i ciągłego doskonalenia naszych usług. 🚀 Z niecierpliwością oczekujemy kolejnej okazji do współpracy. Z serdecznymi pozdrowieniami, Zespół rzezbyzbrazu.pl 🌺👏
24 lis 2023
24 lis 2023
21 lis 2023
Rzeźby są ładniejsze w rzeczywistości o tych na fotografiach. Obsługa miła i skuteczna.
23 lis 2023
Drogi Kliencie, Jest nam niezmiernie miło czytać takie słowa! 😊 Dziękujemy za docenienie uroku naszych rzeźb i jesteśmy dumni, że w rzeczywistości przeszły one najśmielsze oczekiwania. Cieszymy się również, że nasza obsługa spełniła standardy profesjonalnej i przyjaznej obsługi. Mamy nadzieję, że rzeźby te będą dostarczać radości i piękna na co dzień. Zapraszamy ponownie! Z serdecznymi pozdrowieniami, Zespół rzezbyzbrazu.pl 🌺👏
18 lis 2023
23 lis 2023
Drogi Kliencie, Cieszymy się, że spełniliśmy Twoje oczekiwania! 🎯 Dziękujemy za zaufanie i wybranie naszego sklepu rzezbyzbrazu.pl Twoje zadowolenie jest dla nas najlepszą motywacją do dalszej pracy. 💪 Mamy nadzieję, że rzeźby przyniosą Ci radość i dodadzą uroku Twojej przestrzeni na wiele lat. 🏡 Z poważaniem, Zespół rzezbyzbrazu.pl 🌼🖼️