rzezbyzbrazu.pl- Logo - Opinie

rzezbyzbrazu.pl

Opinie (158) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (440)

Ważny od: 18 sty 2021
rzezbyzbrazu.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

24 cze 2023
Bardzo profesjonalna i pomocna obsługa. Przepięknie i starannie wykonane rzeżby. Wartość ponadczasowa. Spokojne i pomocne nastawienie Pani pomagającej w realizacji zamówienia. Polecam Waszą firmę innym. Sama będę wracać do Was z przyjemnością. Nic bym nie zmieniła. Cieszę się, że Was znalazłam. Sprawiliście mi wielką radość i innym obdarowanym prezentami-rzeźbami od Was.

4 wrz 2023
Niestety dostawa w kiepskim opakowaniu. Towar był brudny. Tabliczka z dedykacja słabo przymontowana - odpadła!!!

Opinie nt. sklepu rzezbyzbrazu.pl

15 lis 2023
Zamówienie zrealizowane beż zarzutu. Szybkio i solidnie. Towar odpowiada oczekiwaniom.
23 lis 2023
Drogi Kliencie, Dziękujemy za pozytywną opinię! 🌟🌟🌟🌟🌟 Cieszymy się, że proces realizacji zamówienia przebiegł gładko i szybko. To dla nas wielka radość, że towar spełnił Twoje oczekiwania. Staramy się zawsze działać solidnie i efektywnie dla satysfakcji naszych klientów. 💼 Mamy nadzieję, że będziemy mieli przyjemność ponownie Cię obsłużyć! Pozdrawiamy serdecznie, Zespół rzezbyzbrazu.pl 🚚💨📦
15 lis 2023
Szybka dostawa , pewna dostawa i duże zadowolenie. Pozdrawiam
23 lis 2023
Drogi Kliencie, Bardzo się cieszymy słysząc o Twoim dużym zadowoleniu i satysfakcji z szybkiej oraz pewnej dostawy. 🚀 Dziękujemy za wybór naszego sklepu i za poświęcony czas, aby podzielić się swoją opinią. Twoje pozytywne doświadczenia są dla nas niezmiernie ważne i inspirujące. Oczekujemy na kolejną okazję do współpracy! Serdecznie pozdrawiamy, Zespół rzezbyzbrazu.pl 😊📦✨
14 lis 2023
23 lis 2023
Drogi Kliencie, Dziękujemy jest nam niezmiernie miło słyszeć, że wszystko przebiegło szybko, elegancko i sprawnie. 🌟🌟🌟🌟🌟 To dla nas ogromna radość, że nasze starania przyczyniają się do zadowolenia klientów. Dołożymy wszelkich starań, aby Twoje kolejne doświadczenia z nami były równie pozytywne! Z wyrazami uznania, Zespół rzezbyzbrazu.pl 👍💼🎩
23 lis 2023
Drogi Kliencie, Serdecznie dziękujemy za pięciogwiazdkową recenzję! 🌟🌟🌟🌟🌟 To dla nas ogromne wyróżnienie i motywacja do dalszej pracy. Zapraszamy ponownie do rzezbyzbrazu.pl – zawsze staramy się, aby kolejne zakupy były równie udane. 😊 Ciepłe pozdrowienia, Zespół rzezbyzbrazu.pl ❤️🎨

Szybka reazlizacja

Szybka realizacja. Super kontakt.
23 lis 2023
Drogi Kliencie, Bardzo dziękujemy za pochwałę szybkiej realizacji i super kontaktu! 🌟🌟🌟🌟🌟 Cieszymy się, że mogliśmy zapewnić Ci miłą i efektywną obsługę. Twoje zadowolenie jest dla nas najlepszą nagrodą. Oczekujemy na kolejną okazję, aby sprostać Twoim oczekiwaniom! Pozdrawiamy ciepło, Zespół rzezbyzbrazu.pl 🤝💐
11 lis 2023
Zakupiony model idealny jak na zdjęciu, wielką dbałość o szczegóły w najmniejszych detalach👌. Doskonała komunikacja ze sklepem i błyskawiczna wysylka tak jak prosiłem , po tygodniu od zakupu model dotarł nienaruszony do UK. Doskonale wpasuje się w mojà dioramę 👏Pracownię gorąco polecam 🫡
23 lis 2023
Drogi Kliencie, To fantastyczne słyszeć, że zakupiony model idealnie spełnia Twoje oczekiwania i że jesteś zadowolony z dokładności wykonania, a także z naszej komunikacji i szybkości wysyłki! 🚀 Bardzo nas cieszy, że model bezpiecznie dotarł do UK i już nie możemy się doczekać efektów jego wpasowania w Twoją dioramę. Dziękujemy za polecenie naszej pracowni - to dla nas ogromny komplement i motywacja do dalszego działania. 💖 Ciepło pozdrawiamy i życzymy wielu twórczych sukcesów z nowym modelem, Zespół rzezbyzbrazu.pl 👍🎨🌍
9 lis 2023

Bardzo dobry kontakt ze sprzedającym oraz znakomita obsługa, jakość zakupionego przedmiotu bardzo wysoka, wysyłka ekspresowa. Polecam
23 lis 2023
Drogi Kliencie, Dziękujemy za tak wspaniałą opinię i za polecenie naszego sklepu! 🌟 Cieszymy się, że kontakt ze sprzedającym oraz poziom obsługi spotkały się z Twoim uznaniem. Jesteśmy dumni, że jakość naszych przedmiotów oraz szybkość wysyłki przekroczyły Twoje oczekiwania. Twoje zadowolenie jest dla nas najlepszą motywacją do dalszej pracy. Z poważaniem, Zespół rzezbyzbrazu.pl 🛍️✈️👍
5 lis 2023
Dantetne wykonanie, nie polecam zakupu.
14 lis 2023
Szanowny Kliencie, Przykro nam, że produkt nie spełnił Państwa oczekiwań. Prosimy o więcej informacji na temat problemu – zachęcamy do kontaktu z naszym działem obsługi klienta, abyśmy mogli wyjaśnić zaistniałą sytuację i zaproponować rozwiązanie. Przypominamy także o gwarancji Trusted Shops, dzięki której mogą Państwo czuć się bezpiecznie przy każdym zakupie w naszym sklepie. Z poważaniem, Dział Obsługi Klienta kontakt@rzezbyzbrazu.pl tel:+48577002162
3 lis 2023

Bardzo polecam.Znakomita

Bardzo polecam.Znakomita, kompetentna,elastyczna obsługa.Szybka realizacja.Takie zakupy to przyjemność.
23 lis 2023
Drogi Kliencie, Jesteśmy ogromnie wdzięczni za Twoje ciepłe słowa i polecenie naszego sklepu! 🌟 To dla nas wielka radość, że nasza kompetentna i elastyczna obsługa przyczyniła się do przyjemności zakupów i szybkiej realizacji Twojego zamówienia. Dziękujemy za zaufanie i mamy nadzieję, że będziemy mieli okazję ponownie Cię ugościć w naszym sklepie. Serdeczne pozdrowienia, Zespół rzezbyzbrazu.pl 😊🎁🛒
3 lis 2023
Bardzo rzetelna obsługa. Podziękowania dla pani z działu projektu.
23 lis 2023
Drogi Kliencie, Dziękujemy za podkreślenie rzetelności naszej obsługi i za osobiste podziękowania skierowane do naszej Pani z działu projektowego. 🌷 Przesyłamy je i z pewnością będą one dla niej dużym uznaniem i motywacją. Cieszymy się, że nasz zespół spełnił Twoje oczekiwania. Z niecierpliwością oczekujemy kolejnej okazji do współpracy! Z wyrazami szacunku, Zespół rzezbyzbrazu.pl 👩‍💼👏
1 lis 2023

Po prostu super

Rzeźba została wysłana bardzo szybko. Wszystko wygląda jak na zdjęciach. Łatwo dogadać się jak ma wyglądać cała reszta. Czyli napisy symbole itp na tabliczce pamiątkowej. Więc jak dla mnie super. Każdemu bardzo się podoba a sporo osób oglądało już rzeźbę.
23 lis 2023
Drogi Kliencie, Bardzo się cieszymy, że rzeźba spełniła Twoje oczekiwania i że proces dostosowania detali, takich jak napisy i symbole na tabliczce pamiątkowej, przebiegł gładko i satysfakcjonująco. 🎉 To dla nas niezwykle ważne, że nasze dzieła sztuki przyciągają wzrok i podziw innych. Dziękujemy za zaufanie i wyrażenie swojej opinii. Zapraszamy do nas ponownie! Serdecznie pozdrawiamy, Zespół rzezbyzbrazu.pl 🖼️👍🏆
RW
Robert W.
Milanówek
31 paź 2023
Natychmiastowa dostawa , jakość wyrobu na zadowalającym poziomie , należyte zabezpieczenie przesyłki .
23 lis 2023
Drogi Kliencie, Dziękujemy za podkreślenie szybkości dostawy, jakości naszych wyrobów oraz należytego zabezpieczenia przesyłki. Cieszymy się, że nasze standardy spełniły Twoje oczekiwania. 📦🛡️ Dla nas priorytetem jest, aby każdy produkt dotarł do klienta w nienaruszonym stanie i tak szybko, jak to możliwe. Mamy nadzieję, że będziemy mieli przyjemność ponownie Cię obsłużyć! Z poważaniem, Zespół rzezbyzbrazu.pl 🌟🚚
27 paź 2023
świetna rzeźba, bardzo krótki czas doreczenia Tak trzymać. Pozdrawiam
23 lis 2023
Drogi Kliencie, Jest nam niezmiernie miło otrzymać tak pozytywny odzew! 🌟 Cieszymy się, że rzeźba spełnia Pana/Pani oczekiwania i że czas dostarczenia był zadowalający. Dziękujemy za słowa uznania i wsparcie. Zapewniamy, że nadal będziemy utrzymywać wysokie standardy naszych usług. Serdecznie pozdrawiamy i do zobaczenia przy następnych zakupach, Zespół rzezbyzbrazu.pl 👍🎨
super zapakowane
23 lis 2023
Drogi Kliencie, Dziękujemy za pochwałę naszego pakowania! 📦 Cieszymy się, że nasze wysiłki w zapewnieniu bezpiecznej dostawy zostały docenione. Bezpieczeństwo i nienaruszony stan przesyłek jest dla nas bardzo ważne. Oczekujemy na kolejną okazję do współpracy! Pozdrawiamy ciepło, Zespół rzezbyzbrazu.pl 🌟👌
25 paź 2023
25 paź 2023
20 paź 2023
Wszystko w porządku. Polecam.
23 lis 2023
Drogi Kliencie, Bardzo się cieszymy, że wszystko jest w porządku i że nasz produkt spełnił Państwa oczekiwania. Dziękujemy za zaufanie i za polecenie nas dalej. Z wyrazami szacunku, Zespół rzezbyzbrazu.pl 🎁👍

Rzetelna frma

Świetny kontakt i bardzo szybka realizacja zamówienia. Polecam w 100%.
18 paź 2023
Dziękujemy serdecznie za tak wspaniałą opinię! 🌟 Cieszymy się, że nasza komunikacja i szybkość działania przypadły do Twojego gustu. To dla nas ogromna motywacja do dalszej pracy. 😊 Zawsze staramy się zapewnić najlepszą obsługę dla naszych klientów. Mamy nadzieję na kolejne wspólne transakcje w przyszłości! 🛍️💙 Z serdecznymi pozdrowieniami, Zespół rzezbyzbrazu.pl 🌸🎉🌟
13 paź 2023

RZEŹBA Z BRĄZU

SPRAWNA OBSŁUGA KLIENTA I SZYBKA DOSTAWA
12 paź 2023

Oceniam dobrze

Bardzo dobra obsługa, szybki czas realizacji. Produkt dobrze zabezpieczony do transportu, uważam, że szabla powinno być wysłana w pochwie lub w taki sposób by szabla nie była bezpośrednio przyłożona do pochwy ponieważ to tworzy delikatne, niepotrzebne zarysowania. Bardzo dobry grawer, cena odrobinę za wysoka jak za grawer. Szabla dobrze wykona z drobnym mankamentem na sztychu.
18 paź 2023
Dziękujemy za szczegółowy komentarz i konstruktywną opinię! 🙏 Cieszymy się, że ogólnie jesteś zadowolony z naszej obsługi i produktu. Przyjmujemy do wiadomości uwagi dotyczące opakowania szabli oraz jakości graweru - takie informacje są dla nas niezwykle cenne w dążeniu do ciągłego udoskonalania naszej oferty. 📈 Przepraszamy za wszelkie niedogodności i dziękujemy za zrozumienie. Mamy nadzieję, że mimo drobnych mankamentów, szabla będzie służyć przez wiele lat. 😊🗡️ Do zobaczenia przy kolejnych zakupach! Z serdecznymi pozdrowieniami, Zespół rzezbyzbrazu.pl 🌸🎉🌟