rzezbyzbrazu.pl- Logo - Opinie

rzezbyzbrazu.pl

Opinie (155) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (437)

Ważny od: 18 sty 2021
rzezbyzbrazu.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

24 cze 2023
Bardzo profesjonalna i pomocna obsługa. Przepięknie i starannie wykonane rzeżby. Wartość ponadczasowa. Spokojne i pomocne nastawienie Pani pomagającej w realizacji zamówienia. Polecam Waszą firmę innym. Sama będę wracać do Was z przyjemnością. Nic bym nie zmieniła. Cieszę się, że Was znalazłam. Sprawiliście mi wielką radość i innym obdarowanym prezentami-rzeźbami od Was.

4 wrz 2023
Niestety dostawa w kiepskim opakowaniu. Towar był brudny. Tabliczka z dedykacja słabo przymontowana - odpadła!!!

Opinie nt. sklepu rzezbyzbrazu.pl

Świetny kontakt i szybka wysyłka. Jeden mały mankament, mimo że przesyłka była bardzo dobrze zabezpieczona jedna mała część odpadła w transporcie.
Odpowiedź ze sklepu rzezbyzbrazu.pl
Serdecznie dziękujemy za ocenę naszego sklepu ! Jesteśmy niezmiernie szczęśliwi, że spełniliśmy Twoje oczekiwania. To dla nas ogromna motywacja do dalszej pracy i ciągłego ulepszania naszej oferty. Mamy nadzieję, że będziemy mogli dostarczyć Ci jeszcze więcej pozytywnych doświadczeń w przyszłości. Dziękujemy za zaufanie i wsparcie! Zespół rzezbyzbrazu.pl ♥️
Odpowiedź ze sklepu rzezbyzbrazu.pl
Bardzo pomocna obsługa. Przepięknie i starannie wykonana rzeźba. Spokojne i pomocne nastawienie Pani pomagającej w realizacji zamówienia.
Odpowiedź ze sklepu rzezbyzbrazu.pl
"Serdecznie dziękujemy za wspaniałą opinię! 😊🌺 Jesteśmy niezmiernie szczęśliwi, że rzeźba oraz obsługa spotkały się z Państwa uznaniem. 🌟💐 Nasz zespół dokłada wszelkich starań, aby zapewnić najlepsze doświadczenia naszym klientom. 🙌 Dziękujemy za zaufanie i zapraszamy ponownie! 🎉🌼"
12 paź 2023

Oceniam dobrze

Bardzo dobra obsługa, szybki czas realizacji. Produkt dobrze zabezpieczony do transportu, uważam, że szabla powinno być wysłana w pochwie lub w taki sposób by szabla nie była bezpośrednio przyłożona do pochwy ponieważ to tworzy delikatne, niepotrzebne zarysowania. Bardzo dobry grawer, cena odrobinę za wysoka jak za grawer. Szabla dobrze wykona z drobnym mankamentem na sztychu.
18 paź 2023
Dziękujemy za szczegółowy komentarz i konstruktywną opinię! 🙏 Cieszymy się, że ogólnie jesteś zadowolony z naszej obsługi i produktu. Przyjmujemy do wiadomości uwagi dotyczące opakowania szabli oraz jakości graweru - takie informacje są dla nas niezwykle cenne w dążeniu do ciągłego udoskonalania naszej oferty. 📈 Przepraszamy za wszelkie niedogodności i dziękujemy za zrozumienie. Mamy nadzieję, że mimo drobnych mankamentów, szabla będzie służyć przez wiele lat. 😊🗡️ Do zobaczenia przy kolejnych zakupach! Z serdecznymi pozdrowieniami, Zespół rzezbyzbrazu.pl 🌸🎉🌟
12 maj 2023

czekam

czekam za realizację mego zamówienia
13 paź 2023

RZEŹBA Z BRĄZU

SPRAWNA OBSŁUGA KLIENTA I SZYBKA DOSTAWA
10 wrz 2023
21 wrz 2023
Dziękujemy za 🌟🌟🌟🌟 czterogwiazdkowy komentarz! Jesteśmy bardzo wdzięczni za poświęcony czas i Twoje pozytywne słowa 😊. Naszym celem jest ciągłe doskonalenie i dążenie do perfekcji 💼, dlatego Twoja opinia jest dla nas bardzo cenna 📝. Mamy nadzieję na dalszą współpracę i stawienie czoła nowym wyzwaniom razem! 💪 Serdecznie pozdrawiamy 🙌, Zespół rzezbyzbrazu.pl ❤️🎨
4 wrz 2023
21 wrz 2023
Przykro nam to słyszeć i przepraszamy za wszelkie niedogodności. 😔 Twoje uwagi są dla nas bardzo ważne. Pracujemy nad ciągłym doskonaleniem jakości naszych usług, a Twoja opinia pomoże nam w tym procesie. Skontaktuj się z nami bezpośrednio, a postaramy się jak najszybciej rozwiązać problem oraz zadośćuczynić za zaistniałą sytuację. Chcemy, aby każdy nasz klient był w pełni zadowolony. 🙏 Jeszcze raz przepraszamy i liczymy na kolejną szansę, aby udowodnić Ci jakość naszych usług. Z poważaniem, Zespół rzezbyzbrazu.pl 🌹🎨
5 lis 2023
Dantetne wykonanie, nie polecam zakupu.
14 lis 2023
Szanowny Kliencie, Przykro nam, że produkt nie spełnił Państwa oczekiwań. Prosimy o więcej informacji na temat problemu – zachęcamy do kontaktu z naszym działem obsługi klienta, abyśmy mogli wyjaśnić zaistniałą sytuację i zaproponować rozwiązanie. Przypominamy także o gwarancji Trusted Shops, dzięki której mogą Państwo czuć się bezpiecznie przy każdym zakupie w naszym sklepie. Z poważaniem, Dział Obsługi Klienta kontakt@rzezbyzbrazu.pl tel:+48577002162