rzezbyzbrazu.pl- Logo - Opinie

rzezbyzbrazu.pl

Opinie (156) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (430)

Ważny od: 18 sty 2021
rzezbyzbrazu.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

24 cze 2023
Bardzo profesjonalna i pomocna obsługa. Przepięknie i starannie wykonane rzeżby. Wartość ponadczasowa. Spokojne i pomocne nastawienie Pani pomagającej w realizacji zamówienia. Polecam Waszą firmę innym. Sama będę wracać do Was z przyjemnością. Nic bym nie zmieniła. Cieszę się, że Was znalazłam. Sprawiliście mi wielką radość i innym obdarowanym prezentami-rzeźbami od Was.

4 wrz 2023
Niestety dostawa w kiepskim opakowaniu. Towar był brudny. Tabliczka z dedykacja słabo przymontowana - odpadła!!!

Opinie nt. sklepu rzezbyzbrazu.pl

Stała klientka

Jestem zadowolona z profesjonalnej obsługi. Jako stała klientka mogę potwierdzić, że zawsze na czas i bardzo miło jestem obsłużona. Tylko kurier dpd byłby chyba szybszy. Z DHL są opóźnienia. Pozdrawiam
Odpowiedź ze sklepu rzezbyzbrazu.pl
Serdecznie dziękujemy za ocenę naszego sklepu na 🌟🌟🌟🌟🌟 gwiazdek! Jesteśmy niezmiernie szczęśliwi, że spełniliśmy Twoje oczekiwania. To dla nas ogromna motywacja do dalszej pracy i ciągłego ulepszania naszej oferty. Mamy nadzieję, że będziemy mogli dostarczyć Ci jeszcze więcej pozytywnych doświadczeń w przyszłości. Dziękujemy za zaufanie i wsparcie! Zespół rzezbyzbrazu.pl ♥️

Lepszych sprzedawców po prostu nie ma! Miło, konkretnie, szybko i sprawnie. Przy tym szachy- przewspaniałe. Szczerze polecam!
Odpowiedź ze sklepu rzezbyzbrazu.pl
Bardzo dziękujemy za tak wspaniałe słowa i polecenie! 🌟 Jesteśmy ogromnie szczęśliwi, że nasz serwis oraz nasze szachy spełniły Twoje oczekiwania. Staramy się dla Was każdego dnia, aby zakupy u nas były zawsze miłe, szybkie i bezproblemowe. 💼🛍️ Twoje zadowolenie jest dla nas najlepszą nagrodą i motywacją do dalszej pracy. Serdecznie zapraszamy ponownie! Pozdrowienia od całego Zespołu! rzezbyzbrazu.pl 🙌❤️
Świetny kontakt z klientem i dziękuję za przesyłkę zrealizowaną bardzo szybko. Na pewno polecę sklep innym 👋🏻
Przemiła i profesjonalna obsługa 🙂 Krótki termin realizacji. Dziękuję....
Odpowiedź ze sklepu rzezbyzbrazu.pl
Serdecznie dziękujemy za Twoje ciepłe słowa! 😊 Cieszymy się, że jesteś zadowolony z naszej obsługi i szybkości realizacji. To dla nas wielka radość i motywacja do dalszej pracy. 🌟🌟 🌟 🌟 🌟 Pozdrawiamy serdecznie od całego Zespołu rzezbyzbrazu.pl! ❤️
Fajny prezent dopasowany do okazji. Dobra jakość wykonania. Polecam firmę.
3 mar 2024
Wszystko ok na żywo jeszcze ładniejszy
Odpowiedź ze sklepu rzezbyzbrazu.pl
Bardzo szybko zrealizowane zamówienie.
Odpowiedź ze sklepu rzezbyzbrazu.pl
Dziękujemy za podzielenie się swoimi wrażeniami! Cieszymy się, że jesteś zadowolony z szybkości realizacji Twojego zamówienia. 🚀 Dla nas priorytetem jest zapewnienie, by każde zamówienie docierało do naszych klientów jak najszybciej. Twoje zadowolenie jest dla nas najlepszą nagrodą. Mamy nadzieję, że będziemy mieli przyjemność ponownie Cię obsłużyć! Serdeczne pozdrowienia, Zespół rzezbyzbrazu.pl . 💌
Odpowiedź ze sklepu rzezbyzbrazu.pl

Podziękowanie za szybkie i piękne wykonanie

Serdecznie Państwu dziękuję za szybką dostawę i profesjonalne wykonanie zamówienia. Figurka i napis na tabliczce są przepiękne. Prezent wygląda wyjątkowo. Dziękuję Pani, z którą ustalałam szczegóły przez telefon za fachowe doradztwo, pomoc i przemiłą obsługę- podejście do klienta wzorowe. Dziękuję bardzo.
Odpowiedź ze sklepu rzezbyzbrazu.pl
Firma godna polecenia. Solidne wykonanie, krótki czas realizacji, a przede wszystkim konkretne, rzeczowe i profesjonalne przedstawienie oferty przeprowadzone przez Panią Elżbietę. Wszystkiego dobrego dla Wszystkich z Firmy. Pozdrawiam Jarosław K.
Odpowiedź ze sklepu rzezbyzbrazu.pl
Drogi Panie Jarosławie, serdecznie dziękujemy za pozytywną opinię i poświęcenie czasu, aby podzielić się swoimi wrażeniami na temat naszej firmy. 🌟 Cieszymy się, że solidność wykonania, krótki czas realizacji oraz profesjonalne przedstawienie oferty przez Panią Elżbietę spełniły Pana oczekiwania. To dla nas niezmiernie ważne, aby każdy klient czuł się doceniony i właściwie obsłużony. Z poważaniem, Zespół rzezbyzbrazu.pl
Jestem bardzo zadowolona z firmy jak również z produktu. Kontakt mega super i szybki. Produkt mega solidny. Polecam!
Odpowiedź ze sklepu rzezbyzbrazu.pl
Sprawna realizacja zamówienia, dostosowanie się do oczekiwań klienta, bardzo miła obsługa telefoniczna.
7 lut 2024
Profesjonalna obsługa i szybka realizacja zamówienia. Polecam serdecznie.
Odpowiedź ze sklepu rzezbyzbrazu.pl
Profesjonalna obsługa, bardzo trafiony zakup. Serdecznie dziękuję.
7 lut 2024
Bardzo dobra jakość i bardzo szybka realizacja zamówienia.
27 sty 2024
Całość bardzo ładne Prezent bardzo się podobał
25 lut 2024
terminowa , elastyczna i uprzejma dostawa
Odpowiedź ze sklepu rzezbyzbrazu.pl
Wszystko super obsługa klienta na medal.