rzezbyzbrazu.pl- Logo - Opinie

rzezbyzbrazu.pl

Opinie (158) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (440)

Ważny od: 18 sty 2021
rzezbyzbrazu.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

24 cze 2023
Bardzo profesjonalna i pomocna obsługa. Przepięknie i starannie wykonane rzeżby. Wartość ponadczasowa. Spokojne i pomocne nastawienie Pani pomagającej w realizacji zamówienia. Polecam Waszą firmę innym. Sama będę wracać do Was z przyjemnością. Nic bym nie zmieniła. Cieszę się, że Was znalazłam. Sprawiliście mi wielką radość i innym obdarowanym prezentami-rzeźbami od Was.

4 wrz 2023
Niestety dostawa w kiepskim opakowaniu. Towar był brudny. Tabliczka z dedykacja słabo przymontowana - odpadła!!!

Opinie nt. sklepu rzezbyzbrazu.pl

Odpowiedź ze sklepu rzezbyzbrazu.pl
Serdecznie dziękujemy za ocenę naszego sklepu na 🌟🌟🌟🌟🌟 gwiazdek! Jesteśmy niezmiernie szczęśliwi, że spełniliśmy Twoje oczekiwania. To dla nas ogromna motywacja do dalszej pracy i ciągłego ulepszania naszej oferty. Mamy nadzieję, że będziemy mogli dostarczyć Ci jeszcze więcej pozytywnych doświadczeń w przyszłości. Dziękujemy za zaufanie i wsparcie! Zespół rzezbyzbrazu.pl ♥️
26 sty 2024
Odpowiedź ze sklepu rzezbyzbrazu.pl
Przepiękne wykonanie rzeźby. Prezentuje się bardzo stylowo. Obsługa przemiła, chętna do pomocy i dbająca o zadowolenie klienta. Jesteśmy bardzo zadowoleni i z pewnością skorzystamy z usług w przyszłości
Odpowiedź ze sklepu rzezbyzbrazu.pl
"Witamy 😊 zespół rzezbyzbrazu.pl chciałby serdecznie podziękować za przesłanie zdjęcia naszej rzeźby w Twoim otoczeniu. To dla nas wielka radość i satysfakcja widzieć nasze dzieła w miejscach, gdzie są tak doceniane i podziwiane. 🌟 Dziękujemy za poświęcony czas i zaangażowanie. Każde zdjęcie od naszych klientów jest dla nas wyjątkowe i inspirujące. Czekamy z niecierpliwością na kolejne możliwości stworzenia czegoś pięknego dla Ciebie. Serdeczne pozdrowienia i jeszcze raz dziękujemy! 🙌🎨"
10 sty 2024

Pozytywna

Bardzo dobra komunikacja między firma a kupujacym oraz pomoc. Idealnie solidnie zabezpieczona paczka przeznaczona do transportu dla klienta. Jestem pozytywnie zaskoczony
Odpowiedź ze sklepu rzezbyzbrazu.pl
"Dzień dobry! 😊 Zespół rzezbyzbrazu.pl pragnie serdecznie podziękować za pozytywny komentarz. 🌟🌟🌟🌟🌟 To dla nas ogromna radość i satysfakcja, że nasza praca została tak dobrze oceniona. 😃 Cieszymy się, że nasze starania w zakresie komunikacji i zabezpieczenia przesyłek przynoszą tak pozytywne rezultaty. 📦 Zapewniamy, że nadal będziemy dążyć do utrzymania najwyższych standardów. 💪 Dziękujemy za zaufanie i mamy nadzieję na dalszą współpracę. 🤝 Serdecznie pozdrawiamy!"
Bardzo pomocna obsługa. Przepięknie i starannie wykonana rzeźba. Spokojne i pomocne nastawienie Pani pomagającej w realizacji zamówienia.
Odpowiedź ze sklepu rzezbyzbrazu.pl
"Serdecznie dziękujemy za wspaniałą opinię! 😊🌺 Jesteśmy niezmiernie szczęśliwi, że rzeźba oraz obsługa spotkały się z Państwa uznaniem. 🌟💐 Nasz zespół dokłada wszelkich starań, aby zapewnić najlepsze doświadczenia naszym klientom. 🙌 Dziękujemy za zaufanie i zapraszamy ponownie! 🎉🌼"
16 sty 2024
Szabla bardzo dobrze wykonana, Bezpiecznie zapakowana na cza stransportu, szybka wysyłka.
Odpowiedź ze sklepu rzezbyzbrazu.pl
"Dziękujemy serdecznie za pozytywną opinię! 😊 Cieszymy się, że szabla spełniła oczekiwania pod względem jakości wykonania oraz że nasze starania w zakresie bezpiecznego pakowania i szybkości wysyłki zostały zauważone i docenione. 📦🚚 Dla nas najważniejsze jest zadowolenie klientów i ciągle pracujemy nad tym, aby nasze usługi stały na najwyższym poziomie. Mamy nadzieję, że nasza szabla będzie cieszyć oko i służyć przez długie lata. Serdecznie dziękujemy i pozdrawiamy, Zespół rzezbyzbrazu.pl! 🌟🌟🌟🌟🌟"
18 sty 2024
Swietny kontakt z firma, blyskawiczna dostawa na moja prosbe - prezent dotarl na czas.
Odpowiedź ze sklepu rzezbyzbrazu.pl
"Dziękujemy bardzo za pozytywną opinię! 😊 Jesteśmy niezmiernie szczęśliwi, że mogliśmy spełnić oczekiwania, szczególnie w tak ważnej sprawie jak dostarczenie prezentu na czas. 🎁 Szybkość i efektywność w działaniu to dla nas kluczowe wartości, a satysfakcja naszych klientów jest naszym priorytetem. Cieszymy się, że wszystko poszło zgodnie z planem i że prezent dotarł na czas. Dziękujemy za zaufanie i wybór naszej firmy. Serdecznie pozdrawiamy i mamy nadzieję na dalszą współpracę! 🚚✨ Pozdrawiamy Zespół rzezbyzbrazu.pl 🌟🌟🌟🌟🌟
16 sty 2024
Lokomotywa bardzo ładnie wykonana, nic dodać nic ująć :) Pięknie dziękujemy.
Odpowiedź ze sklepu rzezbyzbrazu.pl
"Witamy 😊 Z ogromną radością odbieramy Twoje słowa pochwały dotyczące naszego metalowego modelu lokomotywy. Dziękujemy za docenienie staranności i jakości wykonania. To dla nas znak, że idziemy we właściwym kierunku. 🚂 Twoje zadowolenie to dla nas największa nagroda. Mamy nadzieję, że nasz model będzie dostarczać Ci radości przez długie lata. Dziękujemy za zaufanie i serdecznie Pozdrawiamy od całego Zespołu rzezbyzbrazu.pl 💫👋"
Bardzo szybka realizacja. Produkt zgodny z opisem i zdjęciami. Polecam
Odpowiedź ze sklepu rzezbyzbrazu.pl
"Dziękujemy za pozytywną opinię i polecenie naszej firmy! 🌟 Cieszymy się, że realizacja zamówienia przebiegła szybko i że produkt spełnił Państwa oczekiwania, będąc zgodnym z opisem i zdjęciami. Jesteśmy zobowiązani do zapewnienia najwyższej jakości usług i produktów. Serdecznie dziękujemy za zaufanie i zapraszamy na kolejne zakupy! Zespół rzezbyzbrazu.pl 😊👍"
21 sty 2024
Polecam🙂 bardzo dobry kontakt ze sprzedającym jak i wykonanie.
Odpowiedź ze sklepu rzezbyzbrazu.pl
"Bardzo dziękujemy za polecenie nas i docenienie zarówno jakości wykonania, jak i naszego kontaktu ze sprzedającym. 😊 Cieszymy się, że nasze starania spotykają się z Państwa zadowoleniem. Dążymy do tego, by każde doświadczenie z naszą firmą było pozytywne. Serdecznie pozdrawiamy i zapraszamy ponownie, Zespół rzezbyzbrazu.pl 🌟🙌"
28 gru 2023
Polecam ;-)
4 sty 2024
😊Serdecznie dziękujemy za 🌟 🌟 🌟 🌟 🌟 gwiazdkową opinię! Jesteśmy niezmiernie szczęśliwi, Twoje wsparcie jest dla nas ogromną motywacją do dalszej pracy i ciągłego doskonalenia. Dziękujemy za zaufanie i mamy nadzieję na dalszą współpracę! 🙏💫 Życzymy Szczęśliwego Nowego Roku! 🎉😊 Zespół rzezbyzbrazu.pl 💖✨
18 sty 2024
OK Polecam
Odpowiedź ze sklepu rzezbyzbrazu.pl
"Witamy 🌟🌟🌟🌟🌟 Z całego serca dziękujemy za pięciogwiazdkową ocenę! 💫 Jest to dla nas niezwykle ważne i motywujące. Cieszymy się, że spełniliśmy oczekiwania i że nasza ciężka praca przynosi tak pozytywne rezultaty. Dziękujemy za zaufanie i wsparcie. Mamy nadzieję, że będziemy mieli okazję służyć Ci ponownie w przyszłości. Serdeczne pozdrowienia od Zespołu rzezbyzbrazu.pl 😊👋"
3 sty 2024
4 sty 2024
24 cze 2023
26 lip 2023
Z ogromnym uznaniem odczytaliśmy Twój komentarz na Trusted Shops. Dziękujemy Ci za tak wspaniałą recenzję i 5-gwiazdkową ocenę! Cieszymy się niezmiernie, że nasze starania przekładają się na satysfakcję naszych klientów. Jesteśmy dumni, że nasze rzeźby spotkały się z Twoją aprobatą i że nasza obsługa spełniła Twoje oczekiwania. Doceniamy każde dobre słowo, które wskazuje nam, że kierujemy się we właściwym kierunku. Bardzo dziękujemy za polecenie naszej firmy innym oraz za Twoje zaangażowanie w bycie naszą powracającą klientką. To dla nas największy komplement i najlepsza motywacja do dalszego doskonalenia naszych usług i produktów. Mamy nadzieję, że będziemy mieli jeszcze wiele okazji, aby dostarczyć Ci kolejne rzeźby, które przyniosą radość Tobie i osobom obdarowanym. Z serdecznymi pozdrowieniami, Twój zespół rzezbyzbrazu.pl
10 lip 2023

Produkt który ostatnio zai…

Produkt który ostatnio zamawialiśmy i otrzymaliśmy możemy stwierdzić że produkt spełnił nasze oczekiwania co do jakości jak i wyglond, rewelka, polecamy innym Pozdrawiamy serdecznie
26 lip 2023
Ciepło dziękujemy za tak pozytywną opinię i 5-gwiazdkową ocenę na Trusted Shops. Jest dla nas niezmiernie ważne, że produkt, który u nas zamówiłeś, spełnił Twoje oczekiwania zarówno pod względem jakości, jak i wyglądu. Twoje zadowolenie i pozytywne doświadczenia są dla nas najważniejsze, dlatego staramy się zawsze dostarczać produkty najwyższej jakości. Dziękujemy również za rekomendację naszego sklepu innym - to dla nas najlepszy komplement! Z niecierpliwością czekamy na Twoje kolejne zamówienia i już teraz zapewniamy, że zrobimy wszystko, aby dostarczyć Ci równie satysfakcjonujące produkty. Z serdecznymi pozdrowieniami, Twój zespół rzezbyzbrazu.pl