rzezbyzbrazu.pl- Logo - Opinie

rzezbyzbrazu.pl

Opinie (156) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (430)

Ważny od: 18 sty 2021
rzezbyzbrazu.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

24 cze 2023
Bardzo profesjonalna i pomocna obsługa. Przepięknie i starannie wykonane rzeżby. Wartość ponadczasowa. Spokojne i pomocne nastawienie Pani pomagającej w realizacji zamówienia. Polecam Waszą firmę innym. Sama będę wracać do Was z przyjemnością. Nic bym nie zmieniła. Cieszę się, że Was znalazłam. Sprawiliście mi wielką radość i innym obdarowanym prezentami-rzeźbami od Was.

4 wrz 2023
Niestety dostawa w kiepskim opakowaniu. Towar był brudny. Tabliczka z dedykacja słabo przymontowana - odpadła!!!

Opinie nt. sklepu rzezbyzbrazu.pl

8 gru 2023
26 gru 2023
🌟🌟🌟🌟🌟 Dziękujemy za Twoje wspaniałe 5-gwiazdkowe ocenienie! Jesteśmy niezwykle szczęśliwi, że spełniliśmy Twoje oczekiwania. Naszym priorytetem jest oferowanie produktów i usług najwyższej jakości. Mamy nadzieję, że będziemy mieli przyjemność obsługiwać Cię ponownie w przyszłości! Z najlepszymi życzeniami, Zespół rzezbyzbrazu.pl 💖✨ Wesołych Świąt!
26 gru 2023
24 cze 2023
26 lip 2023
Z ogromnym uznaniem odczytaliśmy Twój komentarz na Trusted Shops. Dziękujemy Ci za tak wspaniałą recenzję i 5-gwiazdkową ocenę! Cieszymy się niezmiernie, że nasze starania przekładają się na satysfakcję naszych klientów. Jesteśmy dumni, że nasze rzeźby spotkały się z Twoją aprobatą i że nasza obsługa spełniła Twoje oczekiwania. Doceniamy każde dobre słowo, które wskazuje nam, że kierujemy się we właściwym kierunku. Bardzo dziękujemy za polecenie naszej firmy innym oraz za Twoje zaangażowanie w bycie naszą powracającą klientką. To dla nas największy komplement i najlepsza motywacja do dalszego doskonalenia naszych usług i produktów. Mamy nadzieję, że będziemy mieli jeszcze wiele okazji, aby dostarczyć Ci kolejne rzeźby, które przyniosą radość Tobie i osobom obdarowanym. Z serdecznymi pozdrowieniami, Twój zespół rzezbyzbrazu.pl
10 lip 2023

Produkt który ostatnio zai…

Produkt który ostatnio zamawialiśmy i otrzymaliśmy możemy stwierdzić że produkt spełnił nasze oczekiwania co do jakości jak i wyglond, rewelka, polecamy innym Pozdrawiamy serdecznie
26 lip 2023
Ciepło dziękujemy za tak pozytywną opinię i 5-gwiazdkową ocenę na Trusted Shops. Jest dla nas niezmiernie ważne, że produkt, który u nas zamówiłeś, spełnił Twoje oczekiwania zarówno pod względem jakości, jak i wyglądu. Twoje zadowolenie i pozytywne doświadczenia są dla nas najważniejsze, dlatego staramy się zawsze dostarczać produkty najwyższej jakości. Dziękujemy również za rekomendację naszego sklepu innym - to dla nas najlepszy komplement! Z niecierpliwością czekamy na Twoje kolejne zamówienia i już teraz zapewniamy, że zrobimy wszystko, aby dostarczyć Ci równie satysfakcjonujące produkty. Z serdecznymi pozdrowieniami, Twój zespół rzezbyzbrazu.pl
1 maj 2023

RZETELNA FIRMA

1. RZETELNY I EMPATYCZNY STOSUNEK DO KLIENTA 2. SZYBKA REALIZACJA ZAMÓWIENIA 3. DOBRA JAKOŚĆ OFEROWANEGO PRODUKTU
1 kwi 2023
figurka z brazu jest bardzo ladna i cena atrakcyjna! dostawa przebiegla szybko i nienagannie. Jestem zadowolona i polecam!!
21 cze 2023
BARDZO DOBRA JAKOŚĆ TOWARU , SZYBKA INFORMACJA , SZYBKA DOSTAWA
14 lip 2023
Wszystko w jak najlepszym porządku
26 lip 2023
Dziękujemy Ci za pozytywną opinię i ocenę na platformie Trusted Shops. To dla nas wielka przyjemność słyszeć, że wszystko przebiegło zgodnie z Twoimi oczekiwaniami. Nasz zespół dokłada wszelkich starań, aby każde zamówienie było realizowane sprawnie i profesjonalnie, a satysfakcja naszych klientów jest dla nas priorytetem. Cenimy Twoje wsparcie i cieszymy się, że możemy być dla Ciebie zaufanym dostawcą. Mamy nadzieję, że będziemy mieli okazję obsłużyć Cię ponownie w przyszłości. Z serdecznymi pozdrowieniami, Twój zespół rzezbyzbrazu.pl
12 kwi 2023
Dobry i szybki kontakt
27 sie 2023
Bardzo sobie cenię kontakt Dostawcy z Klientem. Zostałem powiadomiony, że w ramach zamówienia jest również przewidziany grawer, o którym nie miałem świadomości. Bardzo szybko uzupełniliśmy projekt i baz zwłoki zamówiony towar przyszedł do mnie na czas. Dziękuję. * Jedyne, co mógłbym zasugerować, to powinniście przesyłać zamówiony towar w profesjonalnym estetycznym pudełku. Pozdrawiam.
28 sie 2023
Drogi Kliencie, Dziękujemy za pozytywną opinię i cenne uwagi. Cieszymy się, że nasza komunikacja i szybkość działania spełniły Twoje oczekiwania. Twóje zadowolenie jest dla nas priorytetem. Doceniamy również sugestię dotyczącą opakowania produktu. Stale staramy się ulepszać nasze usługi, opinia jest dla nas bardzo ważna, aby jeszcze bardziej podnieść standard naszych usług. Mamy nadzieję, że będziemy mieli przyjemność obsłużyć Cię ponownie w najbliższej przyszłości. Serdecznie pozdrawiamy, Zespół rzezbyzbrazu.pl
12 paź 2023

Oceniam dobrze

Bardzo dobra obsługa, szybki czas realizacji. Produkt dobrze zabezpieczony do transportu, uważam, że szabla powinno być wysłana w pochwie lub w taki sposób by szabla nie była bezpośrednio przyłożona do pochwy ponieważ to tworzy delikatne, niepotrzebne zarysowania. Bardzo dobry grawer, cena odrobinę za wysoka jak za grawer. Szabla dobrze wykona z drobnym mankamentem na sztychu.
18 paź 2023
Dziękujemy za szczegółowy komentarz i konstruktywną opinię! 🙏 Cieszymy się, że ogólnie jesteś zadowolony z naszej obsługi i produktu. Przyjmujemy do wiadomości uwagi dotyczące opakowania szabli oraz jakości graweru - takie informacje są dla nas niezwykle cenne w dążeniu do ciągłego udoskonalania naszej oferty. 📈 Przepraszamy za wszelkie niedogodności i dziękujemy za zrozumienie. Mamy nadzieję, że mimo drobnych mankamentów, szabla będzie służyć przez wiele lat. 😊🗡️ Do zobaczenia przy kolejnych zakupach! Z serdecznymi pozdrowieniami, Zespół rzezbyzbrazu.pl 🌸🎉🌟
11 lis 2023
Zakupiony model idealny jak na zdjęciu, wielką dbałość o szczegóły w najmniejszych detalach👌. Doskonała komunikacja ze sklepem i błyskawiczna wysylka tak jak prosiłem , po tygodniu od zakupu model dotarł nienaruszony do UK. Doskonale wpasuje się w mojà dioramę 👏Pracownię gorąco polecam 🫡
23 lis 2023
Drogi Kliencie, To fantastyczne słyszeć, że zakupiony model idealnie spełnia Twoje oczekiwania i że jesteś zadowolony z dokładności wykonania, a także z naszej komunikacji i szybkości wysyłki! 🚀 Bardzo nas cieszy, że model bezpiecznie dotarł do UK i już nie możemy się doczekać efektów jego wpasowania w Twoją dioramę. Dziękujemy za polecenie naszej pracowni - to dla nas ogromny komplement i motywacja do dalszego działania. 💖 Ciepło pozdrawiamy i życzymy wielu twórczych sukcesów z nowym modelem, Zespół rzezbyzbrazu.pl 👍🎨🌍
CS
Cezary S.
Dzierżążno
29 wrz 2023

Bardzo, bardzo dobrze !!

Zamówiona przesyłka dotarła do mnie bardzo szybko. Bardzo starannie zapakowana, szczególnie podobał mi się ten obszar interakcji ze sklepem - kupuję całkiem sporo takich przedmiotów i szczerze jestem pod wrażeniem - to zasługuje na szczególne słowa uznania. Wystawiam najwyższą ocenę !
30 wrz 2023
Dziękujemy serdecznie za tak wspaniałą opinię! 🌟😊 To dla nas ogromna radość słyszeć, że nasze starania w zakresie pakowania oraz szybkości dostawy zostały dostrzeżone i docenione. Dążymy do tego, aby każda interakcja z naszym sklepem była jak najbardziej satysfakcjonująca dla naszych klientów. Cieszymy się, że w Pańskim przypadku udało się to osiągnąć w 100%. Dziękujemy za zaufanie i wysoką ocenę! 🎉💐 Z serdecznymi pozdrowieniami, Zespół rzezbyzbrazu.pl 🌸🙌🌟
1 lis 2023

Po prostu super

Rzeźba została wysłana bardzo szybko. Wszystko wygląda jak na zdjęciach. Łatwo dogadać się jak ma wyglądać cała reszta. Czyli napisy symbole itp na tabliczce pamiątkowej. Więc jak dla mnie super. Każdemu bardzo się podoba a sporo osób oglądało już rzeźbę.
23 lis 2023
Drogi Kliencie, Bardzo się cieszymy, że rzeźba spełniła Twoje oczekiwania i że proces dostosowania detali, takich jak napisy i symbole na tabliczce pamiątkowej, przebiegł gładko i satysfakcjonująco. 🎉 To dla nas niezwykle ważne, że nasze dzieła sztuki przyciągają wzrok i podziw innych. Dziękujemy za zaufanie i wyrażenie swojej opinii. Zapraszamy do nas ponownie! Serdecznie pozdrawiamy, Zespół rzezbyzbrazu.pl 🖼️👍🏆
4 paź 2023
Rzezba motoru fantastyczna. Cudny i nietuzinkowy prezent a w polaczeniu z tablo i dedykacja rowniez bardzo elegancki. Barszo szybka realizacja. Dziekuje calemu zespolowi. Polecam kazdemu, naprawde warto.
18 paź 2023
Dziękujemy serdecznie za tak pozytywny komentarz! 🙌 Cieszymy się, że metalowy model motoru przypadł do gustu i spełniła Państwa oczekiwania. Nasz zespół dokłada wszelkich starań, aby zapewnić naszym klientom jak najwyższy standard obsługi. 💪 Jesteśmy wdzięczni za polecenie i mamy nadzieję na dalszą współpracę w przyszłości. 🌟 Życzymy samych pozytywnych wrażeń z naszych produktów i usług. 💖 Z serdecznymi pozdrowieniami, Zespół rzezbyzbrazu.pl 🌸🎉🌟
21 wrz 2023

POLECAM CAŁYM SERCEM

Super komunikacja. Pani przemiła i bardzo pomocna. Dział projektów pełen profesjonalizm. Przesyłka bardzo konkretnie zabezpieczona. Rzeźba w realu jeszcze piękniejsza niż się tego spodziewałam
21 wrz 2023
Dziękujemy serdecznie za tak pozytywne słowa 😊. Cieszymy się, że nasza obsługa oraz jakość produktów spełniły Twoje oczekiwania. Twoja satysfakcja jest dla nas najważniejsza i motywuje nas do dalszego doskonalenia naszej oferty. Mamy nadzieję na dalszą współpracę! 💪 Pozdrawiamy serdecznie 🌟, Zespół rzezbyzbrazu.pl 🎨❤️
16 sie 2023

Statua Wolności

Rzeźba prezentuje się wiernie i estetycznie. Pamiętając oryginał, oglądany z dołu przed 20. laty, rad jestem z zakupu. Trzymam kciuki za Team i Jego Pomysły! A.M.
19 sie 2023
Dziękujemy serdecznie za tak pozytywne słowa! Cieszymy się, że nasza rzeźba spełniła Pana oczekiwania i przypomina te piękne wspomnienia sprzed lat. Dbamy o każdy detal, aby nasi klienci byli w pełni zadowoleni. Jest nam niezmiernie miło, że docenia Pan naszą pracę. Jesteśmy wdzięczni za wsparcie i trzymanie kciuków! Mamy nadzieję, że jeszcze nie raz wróci Pan do naszego sklepu. Pozdrawiamy serdecznie, Team rzezbyzbrazu.pl
Świetny kontakt i szybka wysyłka. Jeden mały mankament, mimo że przesyłka była bardzo dobrze zabezpieczona jedna mała część odpadła w transporcie.
Odpowiedź ze sklepu rzezbyzbrazu.pl
Serdecznie dziękujemy za ocenę naszego sklepu ! Jesteśmy niezmiernie szczęśliwi, że spełniliśmy Twoje oczekiwania. To dla nas ogromna motywacja do dalszej pracy i ciągłego ulepszania naszej oferty. Mamy nadzieję, że będziemy mogli dostarczyć Ci jeszcze więcej pozytywnych doświadczeń w przyszłości. Dziękujemy za zaufanie i wsparcie! Zespół rzezbyzbrazu.pl ♥️
9 lis 2023

Bardzo dobry kontakt ze sprzedającym oraz znakomita obsługa, jakość zakupionego przedmiotu bardzo wysoka, wysyłka ekspresowa. Polecam
23 lis 2023
Drogi Kliencie, Dziękujemy za tak wspaniałą opinię i za polecenie naszego sklepu! 🌟 Cieszymy się, że kontakt ze sprzedającym oraz poziom obsługi spotkały się z Twoim uznaniem. Jesteśmy dumni, że jakość naszych przedmiotów oraz szybkość wysyłki przekroczyły Twoje oczekiwania. Twoje zadowolenie jest dla nas najlepszą motywacją do dalszej pracy. Z poważaniem, Zespół rzezbyzbrazu.pl 🛍️✈️👍