rzezbyzbrazu.pl- Logo - Opinie

rzezbyzbrazu.pl

Opinie (156) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (430)

Ważny od: 18 sty 2021
rzezbyzbrazu.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

24 cze 2023
Bardzo profesjonalna i pomocna obsługa. Przepięknie i starannie wykonane rzeżby. Wartość ponadczasowa. Spokojne i pomocne nastawienie Pani pomagającej w realizacji zamówienia. Polecam Waszą firmę innym. Sama będę wracać do Was z przyjemnością. Nic bym nie zmieniła. Cieszę się, że Was znalazłam. Sprawiliście mi wielką radość i innym obdarowanym prezentami-rzeźbami od Was.

4 wrz 2023
Niestety dostawa w kiepskim opakowaniu. Towar był brudny. Tabliczka z dedykacja słabo przymontowana - odpadła!!!

Opinie nt. sklepu rzezbyzbrazu.pl

29 sie 2023
Szybko i sprawnie.
30 sie 2023
Dziękujemy za pozytywną opinię! 🌟 Cieszymy się, że byliście zadowoleni z naszej szybkiej i sprawnie przeprowadzonej obsługi. Jeśli będziemy mogli jeszcze czymkolwiek pomóc, proszę o kontakt. 🙌
super zapakowane
23 lis 2023
Drogi Kliencie, Dziękujemy za pochwałę naszego pakowania! 📦 Cieszymy się, że nasze wysiłki w zapewnieniu bezpiecznej dostawy zostały docenione. Bezpieczeństwo i nienaruszony stan przesyłek jest dla nas bardzo ważne. Oczekujemy na kolejną okazję do współpracy! Pozdrawiamy ciepło, Zespół rzezbyzbrazu.pl 🌟👌
26 kwi 2023
1 sie 2023
4 sie 2023
Dziękujemy za uwagę na szczegół. Cieszymy się, że został on dostrzeżony i doceniony. To nasz cel, aby dostarczać prace, które poruszają i inspirują, a Pańska opinia jest dla nas bardzo cenna. Z wyrazami szacunku, Zespół rzezbyzbrazu.pl
19 lip 2023
16 sie 2023
Dziękujemy serdecznie za pozytywną opinię! Satysfakcja klienta to dla nas priorytet. Mamy nadzieję na dalszą współpracę. Serdecznie polecamy się na przyszłość! Z wyrazami szacunku, Zespół rzezbyzbrazu.pl
25 cze 2023
26 lip 2023
Serdecznie dziękujemy za Twoją 5-gwiazdkową recenzję na Trusted Shops. Cieszymy się, że jesteś zadowolony z naszych usług. To dla nas niezmiernie ważne, że nasze starania przynoszą pozytywne rezultaty. Twój pozytywny komentarz to dla nas najlepsze potwierdzenie, że jesteśmy na dobrej drodze do zapewnienia naszym klientom najwyższej jakości usług. Dziękujemy za zaufanie i cieszymy się na kolejną możliwość obsługi Twojego zamówienia. Z serdecznymi pozdrowieniami, Twój zespół rzezbyzbrazu.pl
4 kwi 2023
30 maj 2023
Polecam!
14 cze 2023
Dziękujemy za rekomendację! Cieszymy się, że jesteś zadowolony z naszych usług i produktów. Mamy nadzieję, że do zobaczenia w naszym sklepie ponownie wkrótce! 😊🙏🎉 Z poważaniem, Zespół rzezbyzbrazu.pl
24 lis 2023
24 lis 2023
18 lis 2023
23 lis 2023
Drogi Kliencie, Cieszymy się, że spełniliśmy Twoje oczekiwania! 🎯 Dziękujemy za zaufanie i wybranie naszego sklepu rzezbyzbrazu.pl Twoje zadowolenie jest dla nas najlepszą motywacją do dalszej pracy. 💪 Mamy nadzieję, że rzeźby przyniosą Ci radość i dodadzą uroku Twojej przestrzeni na wiele lat. 🏡 Z poważaniem, Zespół rzezbyzbrazu.pl 🌼🖼️
14 lis 2023
23 lis 2023
Drogi Kliencie, Dziękujemy jest nam niezmiernie miło słyszeć, że wszystko przebiegło szybko, elegancko i sprawnie. 🌟🌟🌟🌟🌟 To dla nas ogromna radość, że nasze starania przyczyniają się do zadowolenia klientów. Dołożymy wszelkich starań, aby Twoje kolejne doświadczenia z nami były równie pozytywne! Z wyrazami uznania, Zespół rzezbyzbrazu.pl 👍💼🎩
23 lis 2023
Drogi Kliencie, Serdecznie dziękujemy za pięciogwiazdkową recenzję! 🌟🌟🌟🌟🌟 To dla nas ogromne wyróżnienie i motywacja do dalszej pracy. Zapraszamy ponownie do rzezbyzbrazu.pl – zawsze staramy się, aby kolejne zakupy były równie udane. 😊 Ciepłe pozdrowienia, Zespół rzezbyzbrazu.pl ❤️🎨
25 paź 2023
25 paź 2023
25 wrz 2023
30 wrz 2023
Dziękujemy za 🌟🌟🌟🌟🌟 😊 Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna i motywuje nas do dalszego doskonalenia się. Cieszymy się, że nasza oferta spełniła Twoje oczekiwania. Do zobaczenia przy kolejnych zakupach! Z serdecznymi pozdrowieniami, Zespół rzezbyzbrazu.pl 🌸🙌🎉
19 wrz 2023
21 wrz 2023
Dziękujemy serdecznie za tak pozytywne słowa 😊. Cieszymy się, że nasza obsługa oraz jakość produktów spełniły Twoje oczekiwania. Twoja satysfakcja jest dla nas najważniejsza i motywuje nas do dalszego doskonalenia naszej oferty. Mamy nadzieję na dalszą współpracę! 💪 Pozdrawiamy serdecznie 🌟, Zespół rzezbyzbrazu.pl 🎨❤️
15 wrz 2023
21 wrz 2023
Dziękujemy za 🌟🌟🌟🌟🌟 pięciogwiazdkowy komentarz! Jesteśmy bardzo wdzięczni za poświęcony czas oraz pozytywne słowa 😊. Naszym priorytetem jest dostarczanie usług najwyższej jakości, dlatego cieszymy się, że sprostaliśmy Twoim oczekiwaniom 🙌. Z niecierpliwością oczekujemy dalszej współpracy! 💪 Serdecznie pozdrawiamy, Zespół rzezbyzbrazu.pl ❤️🎨