rzezbyzbrazu.pl- Logo - Opinie

rzezbyzbrazu.pl

Opinie (158) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (440)

Ważny od: 18 sty 2021
rzezbyzbrazu.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

24 cze 2023
Bardzo profesjonalna i pomocna obsługa. Przepięknie i starannie wykonane rzeżby. Wartość ponadczasowa. Spokojne i pomocne nastawienie Pani pomagającej w realizacji zamówienia. Polecam Waszą firmę innym. Sama będę wracać do Was z przyjemnością. Nic bym nie zmieniła. Cieszę się, że Was znalazłam. Sprawiliście mi wielką radość i innym obdarowanym prezentami-rzeźbami od Was.

4 wrz 2023
Niestety dostawa w kiepskim opakowaniu. Towar był brudny. Tabliczka z dedykacja słabo przymontowana - odpadła!!!

Opinie nt. sklepu rzezbyzbrazu.pl

14 lip 2023
Wszystko w jak najlepszym porządku
26 lip 2023
Dziękujemy Ci za pozytywną opinię i ocenę na platformie Trusted Shops. To dla nas wielka przyjemność słyszeć, że wszystko przebiegło zgodnie z Twoimi oczekiwaniami. Nasz zespół dokłada wszelkich starań, aby każde zamówienie było realizowane sprawnie i profesjonalnie, a satysfakcja naszych klientów jest dla nas priorytetem. Cenimy Twoje wsparcie i cieszymy się, że możemy być dla Ciebie zaufanym dostawcą. Mamy nadzieję, że będziemy mieli okazję obsłużyć Cię ponownie w przyszłości. Z serdecznymi pozdrowieniami, Twój zespół rzezbyzbrazu.pl
27 sie 2023
Bardzo sobie cenię kontakt Dostawcy z Klientem. Zostałem powiadomiony, że w ramach zamówienia jest również przewidziany grawer, o którym nie miałem świadomości. Bardzo szybko uzupełniliśmy projekt i baz zwłoki zamówiony towar przyszedł do mnie na czas. Dziękuję. * Jedyne, co mógłbym zasugerować, to powinniście przesyłać zamówiony towar w profesjonalnym estetycznym pudełku. Pozdrawiam.
28 sie 2023
Drogi Kliencie, Dziękujemy za pozytywną opinię i cenne uwagi. Cieszymy się, że nasza komunikacja i szybkość działania spełniły Twoje oczekiwania. Twóje zadowolenie jest dla nas priorytetem. Doceniamy również sugestię dotyczącą opakowania produktu. Stale staramy się ulepszać nasze usługi, opinia jest dla nas bardzo ważna, aby jeszcze bardziej podnieść standard naszych usług. Mamy nadzieję, że będziemy mieli przyjemność obsłużyć Cię ponownie w najbliższej przyszłości. Serdecznie pozdrawiamy, Zespół rzezbyzbrazu.pl
11 lis 2023
Zakupiony model idealny jak na zdjęciu, wielką dbałość o szczegóły w najmniejszych detalach👌. Doskonała komunikacja ze sklepem i błyskawiczna wysylka tak jak prosiłem , po tygodniu od zakupu model dotarł nienaruszony do UK. Doskonale wpasuje się w mojà dioramę 👏Pracownię gorąco polecam 🫡
23 lis 2023
Drogi Kliencie, To fantastyczne słyszeć, że zakupiony model idealnie spełnia Twoje oczekiwania i że jesteś zadowolony z dokładności wykonania, a także z naszej komunikacji i szybkości wysyłki! 🚀 Bardzo nas cieszy, że model bezpiecznie dotarł do UK i już nie możemy się doczekać efektów jego wpasowania w Twoją dioramę. Dziękujemy za polecenie naszej pracowni - to dla nas ogromny komplement i motywacja do dalszego działania. 💖 Ciepło pozdrawiamy i życzymy wielu twórczych sukcesów z nowym modelem, Zespół rzezbyzbrazu.pl 👍🎨🌍
CS
Cezary S.
Dzierżążno
29 wrz 2023

Bardzo, bardzo dobrze !!

Zamówiona przesyłka dotarła do mnie bardzo szybko. Bardzo starannie zapakowana, szczególnie podobał mi się ten obszar interakcji ze sklepem - kupuję całkiem sporo takich przedmiotów i szczerze jestem pod wrażeniem - to zasługuje na szczególne słowa uznania. Wystawiam najwyższą ocenę !
30 wrz 2023
Dziękujemy serdecznie za tak wspaniałą opinię! 🌟😊 To dla nas ogromna radość słyszeć, że nasze starania w zakresie pakowania oraz szybkości dostawy zostały dostrzeżone i docenione. Dążymy do tego, aby każda interakcja z naszym sklepem była jak najbardziej satysfakcjonująca dla naszych klientów. Cieszymy się, że w Pańskim przypadku udało się to osiągnąć w 100%. Dziękujemy za zaufanie i wysoką ocenę! 🎉💐 Z serdecznymi pozdrowieniami, Zespół rzezbyzbrazu.pl 🌸🙌🌟
1 lis 2023

Po prostu super

Rzeźba została wysłana bardzo szybko. Wszystko wygląda jak na zdjęciach. Łatwo dogadać się jak ma wyglądać cała reszta. Czyli napisy symbole itp na tabliczce pamiątkowej. Więc jak dla mnie super. Każdemu bardzo się podoba a sporo osób oglądało już rzeźbę.
23 lis 2023
Drogi Kliencie, Bardzo się cieszymy, że rzeźba spełniła Twoje oczekiwania i że proces dostosowania detali, takich jak napisy i symbole na tabliczce pamiątkowej, przebiegł gładko i satysfakcjonująco. 🎉 To dla nas niezwykle ważne, że nasze dzieła sztuki przyciągają wzrok i podziw innych. Dziękujemy za zaufanie i wyrażenie swojej opinii. Zapraszamy do nas ponownie! Serdecznie pozdrawiamy, Zespół rzezbyzbrazu.pl 🖼️👍🏆
4 paź 2023
Rzezba motoru fantastyczna. Cudny i nietuzinkowy prezent a w polaczeniu z tablo i dedykacja rowniez bardzo elegancki. Barszo szybka realizacja. Dziekuje calemu zespolowi. Polecam kazdemu, naprawde warto.
18 paź 2023
Dziękujemy serdecznie za tak pozytywny komentarz! 🙌 Cieszymy się, że metalowy model motoru przypadł do gustu i spełniła Państwa oczekiwania. Nasz zespół dokłada wszelkich starań, aby zapewnić naszym klientom jak najwyższy standard obsługi. 💪 Jesteśmy wdzięczni za polecenie i mamy nadzieję na dalszą współpracę w przyszłości. 🌟 Życzymy samych pozytywnych wrażeń z naszych produktów i usług. 💖 Z serdecznymi pozdrowieniami, Zespół rzezbyzbrazu.pl 🌸🎉🌟
21 wrz 2023

POLECAM CAŁYM SERCEM

Super komunikacja. Pani przemiła i bardzo pomocna. Dział projektów pełen profesjonalizm. Przesyłka bardzo konkretnie zabezpieczona. Rzeźba w realu jeszcze piękniejsza niż się tego spodziewałam
21 wrz 2023
Dziękujemy serdecznie za tak pozytywne słowa 😊. Cieszymy się, że nasza obsługa oraz jakość produktów spełniły Twoje oczekiwania. Twoja satysfakcja jest dla nas najważniejsza i motywuje nas do dalszego doskonalenia naszej oferty. Mamy nadzieję na dalszą współpracę! 💪 Pozdrawiamy serdecznie 🌟, Zespół rzezbyzbrazu.pl 🎨❤️
16 sie 2023

Statua Wolności

Rzeźba prezentuje się wiernie i estetycznie. Pamiętając oryginał, oglądany z dołu przed 20. laty, rad jestem z zakupu. Trzymam kciuki za Team i Jego Pomysły! A.M.
19 sie 2023
Dziękujemy serdecznie za tak pozytywne słowa! Cieszymy się, że nasza rzeźba spełniła Pana oczekiwania i przypomina te piękne wspomnienia sprzed lat. Dbamy o każdy detal, aby nasi klienci byli w pełni zadowoleni. Jest nam niezmiernie miło, że docenia Pan naszą pracę. Jesteśmy wdzięczni za wsparcie i trzymanie kciuków! Mamy nadzieję, że jeszcze nie raz wróci Pan do naszego sklepu. Pozdrawiamy serdecznie, Team rzezbyzbrazu.pl
9 lis 2023

Bardzo dobry kontakt ze sprzedającym oraz znakomita obsługa, jakość zakupionego przedmiotu bardzo wysoka, wysyłka ekspresowa. Polecam
23 lis 2023
Drogi Kliencie, Dziękujemy za tak wspaniałą opinię i za polecenie naszego sklepu! 🌟 Cieszymy się, że kontakt ze sprzedającym oraz poziom obsługi spotkały się z Twoim uznaniem. Jesteśmy dumni, że jakość naszych przedmiotów oraz szybkość wysyłki przekroczyły Twoje oczekiwania. Twoje zadowolenie jest dla nas najlepszą motywacją do dalszej pracy. Z poważaniem, Zespół rzezbyzbrazu.pl 🛍️✈️👍
21 maj 2023
Często korzystam z zakupów w internecie, w różnych firmach i Rzeźby z Brązu stawiam pod każdym względem na pierwszym miejscu
24 wrz 2023
Super kontakt telefoniczny z kompetentną Panią. Niestety brak odp. na przesłany e-mail. Niemniej wszystko w terminie.
30 wrz 2023
Cieszymy się, że kontakt telefoniczny spełnił oczekiwania. Przykro nam z powodu braku odpowiedzi na e-mail. Istnieje możliwość, że wiadomość mogła wpaść do folderu ze spamem, ale postaramy się poprawić w tej kwestii. 🙏 Mimo wszystko cieszymy się, że wszystko doszło w terminie. Dziękujemy za wyrozumiałość i zaufanie! 🌟💐 Z serdecznymi pozdrowieniami, Zespół rzezbyzbrazu.pl 🌸🎉😁
19 maj 2023
wszystko zgodnie z zamówieniem , bardzo pomocna obsługa sklepu. bardzo szybka realizacja zamówienia . wszystko ok
11 cze 2023
pełna informacja, szybka dostawa, bardzo szybkie uzupełnienie zamówienia nawet w przypadku braku na magazynie
14 cze 2023
Dziękujemy za pozytywny komentarz! Cieszymy się, że jesteś zadowolony z naszego serwisu i szybkości dostawy. Staramy się zawsze zapewnić najwyższy poziom obsługi klienta, nawet gdy musimy szybko uzupełniać zapasy. Dziękujemy za wybór naszego sklepu i zapraszamy ponownie! 😊👍📦🎁
Firma bardzo solidna, spełnia oczekiwania klienta, bardzo szybka i sprawna obsługa. Towar dobrej jakości.
26 gru 2023
🌟🚀 Dziękujemy za Twoje wspaniałe słowa! Cieszymy się, że jesteś zadowolony zarówno z szybkości realizacji zamówienia, jak i z piękna naszego produktu. W [Nazwa Twojego Sklepu] dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty zachwycały i docierały do naszych klientów w ekspresowym tempie. Twoja pozytywna opinia to dla nas wielka radość i motywacja do dalszego działania. Mamy nadzieję, że będziemy mieli okazję ponownie Cię uszczęśliwić w przyszłości! Serdeczne pozdrowienia, Zespół rzezbyzbrazu.pl 💖✨
3 lis 2023

Bardzo polecam.Znakomita

Bardzo polecam.Znakomita, kompetentna,elastyczna obsługa.Szybka realizacja.Takie zakupy to przyjemność.
23 lis 2023
Drogi Kliencie, Jesteśmy ogromnie wdzięczni za Twoje ciepłe słowa i polecenie naszego sklepu! 🌟 To dla nas wielka radość, że nasza kompetentna i elastyczna obsługa przyczyniła się do przyjemności zakupów i szybkiej realizacji Twojego zamówienia. Dziękujemy za zaufanie i mamy nadzieję, że będziemy mieli okazję ponownie Cię ugościć w naszym sklepie. Serdeczne pozdrowienia, Zespół rzezbyzbrazu.pl 😊🎁🛒
RW
Robert W.
Milanówek
31 paź 2023
Natychmiastowa dostawa , jakość wyrobu na zadowalającym poziomie , należyte zabezpieczenie przesyłki .
23 lis 2023
Drogi Kliencie, Dziękujemy za podkreślenie szybkości dostawy, jakości naszych wyrobów oraz należytego zabezpieczenia przesyłki. Cieszymy się, że nasze standardy spełniły Twoje oczekiwania. 📦🛡️ Dla nas priorytetem jest, aby każdy produkt dotarł do klienta w nienaruszonym stanie i tak szybko, jak to możliwe. Mamy nadzieję, że będziemy mieli przyjemność ponownie Cię obsłużyć! Z poważaniem, Zespół rzezbyzbrazu.pl 🌟🚚
26 cze 2023
26 lip 2023
Serdecznie dziękujemy za Twoją 5-gwiazdkową recenzję na Trusted Shops. Cieszymy się, że jesteś zadowolony z naszych usług. To dla nas niezmiernie ważne, że nasze starania przynoszą pozytywne rezultaty. Twój pozytywny komentarz to dla nas najlepsze potwierdzenie, że jesteśmy na dobrej drodze do zapewnienia naszym klientom najwyższej jakości usług. Dziękujemy za zaufanie i cieszymy się na kolejną możliwość obsługi Twojego zamówienia. Z serdecznymi pozdrowieniami, Twój zespół rzezbyzbrazu.pl
31 lip 2023
Miła obsługa, profesjonalne podejście do wymagań klienta. Serdecznie polecam.
4 sie 2023
Bardzo dziękujemy za miłe słowa i pozytywną ocenę naszej obsługi. Cieszy nas, że profesjonalizm i zaangażowanie naszego zespołu spełniły Pańskie oczekiwania. Jesteśmy tu dla Państwa, więc jeśli w przyszłości będą jakiekolwiek pytania lub potrzeba dodatkowego wsparcia, prosimy o kontakt. Dziękujemy za rekomendację i mamy nadzieję, że będziemy mogli służyć Państwu także w przyszłości. Z wyrazami szacunku, Zespół rzezbyzbrazu.pl
JP
JOLANTA P.
SZCZECIN
3 sie 2023
przesyłka dotarła w bardzo dobrym stanie.Bez zastrzeżeń. Dziękuję
4 sie 2023
Dziękujemy za przesłanie pozytywnego komentarza odnośnie przesyłki zrealizowanej przez naszą firmę. Jesteśmy niezmiernie zadowoleni, że wszystko przebiegło zgodnie z Państwa oczekiwaniami i że przesyłka dotarła w doskonałym stanie.Państwa opinie są dla nas niezwykle cenne, ponieważ pomagają nam ciągle doskonalić nasze usługi. Jeżeli w przyszłości będą jakiekolwiek pytania czy potrzeba wsparcia, prosimy o niezwłoczny kontakt. Nasz zespół pozostaje do Państwa dyspozycji. Z wyrazami szacunku, Zespół rzezbyzbrazu.pl
19 lip 2023
Kontakt i realizacja na 5 z dużym plusem 👍
26 lip 2023
Bardzo dziękujemy za Twój pozytywny komentarz i ocenę na Trusted Shops. Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że kontakt z naszym zespołem i realizacja zamówienia spełniły Twoje oczekiwania. Pracujemy nieustannie, aby zapewnić najlepszą obsługę naszym klientom, dlatego takie słowa to dla nas najlepsza nagroda. Twoje zadowolenie i opinie są dla nas niezmiernie ważne, ponieważ pomagają nam doskonalić naszą pracę. Cieszymy się, że nasze starania przekładają się na pozytywne doświadczenia naszych klientów. Dziękujemy za zaufanie i cieszymy się na Twoje kolejne odwiedziny. Z serdecznymi pozdrowieniami, Twój zespół rzebyzbrazu.pl