Certyfikat dla cosmosmoda.pl

12.11.2015 r.
11.11.2017 r.

Opinie o cosmosmoda.pl

4.42/5.00

Ocena łączna obliczona została na podstawie 8 ocen zebranych za pośrednictwem systemu Trusted Shops w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

Obsługa i infolinia pierwsza klasa ale niestety towar co niektóry towar po pierwszym wypraniu stracił kolor.

Jestem bardzo zadowolona z zakupów. Szybka dostawa. Towar dobrej jakości, zgodne rozmiary z opisem. Ewa Szewczyk.

super towar za niewielkie pieniądze

Sukienka nie jest warta ceny. Drugie tyle musiałam zapłacić za przeróbkę u krawcowej. Na zdjęciu modelka trzyma ręce w kieszeniach, co wygląda dobrze. Gdy ręce wyjmiemy, kieszenie odstają nienaturalnie. Jedna kieszeń była wszyta wyżej od drugiej.

wszystko zgodnie z opisem

Towar dobry,jedyny mankament to serwis klienta brak informacji ze strony sprzedającego o braku towaru,spódnica szara tiulowa była niedostępna a była w ofercie, towar który winien byc wysłany w ciagu 24h nie był,czekałam ok 2 tyg ,finalnie udało sie ale kontakt z mojej strony był codziennie.

Kolor zupełnie inny niż na zdjęciu , jestem średnio zadowolona

Sukienki i bluzka są świetne, materiał dobrej jakości i normalna rozmiarówka oraz ceny przystępne:) :) :) Godne polecenia...

cosmosmoda.pl opinie klientów

cosmosmoda.pl

cosmosmoda.pl uzyskał certyfikat Trusted Shops w dniu 12.11.2015 r.

Okuniewska 42

05-074 Halinów
Rejestr handlowy
CEIDG REGON:430366219
Andrzej Sukiennik
Realizacja każdego z zamówień może zostać oceniona w skali od 1 do 5 gwiazdek w kategoriach: dostawa, towar i serwis dla klientów. Na podstawie tych opinii codziennie obliczana jest łączna ocena sklepu. Dodając komentarze, klienci opisują swoje doświadczenia związane z zakupami na cosmosmoda.pl.