artma-zaproszenia.pl- Logo - Opinie

artma-zaproszenia.pl

Opinie (657) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (3703)

Ważny od: 12 mar 2019
artma-zaproszenia.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

15 cze 2023
Wszystko odbyło się sprawnie. Zaproszenia takie, jak chcieliśmy. Każda zmiana była uzgadniana z projektantką, z którą był bardzo dobry kontakt mailowy i można było nawet drobne szczegóły zmieniać. Cena w porządku. Na zdjęciach tego nie widać, ale na okładce zaproszenia jest ładny złoty nadruk i wzorek, na górze zaproszenia też wzorek z imionami narzeczonych. Zaproszenia spersonalizowane, dla każdej pary gości wydrukowane ich imiona i nazwiska. Na zdjęciu zapasowe zaproszenie na ślub. Ogólnie jestem bardzo zadowolona i polecam.
KS

Wielkie rozczarowanie. Zachęcona opiniami zamówiłam zaproszenia z tej strony. Wybrałam motyw z kalką i zdjęciem. Wygląda to tragicznie... Miałam nadzieję ,że kalka będzie twardsza i z lepszej jakości materiału, a wygląda jak papier do pakowania kanapek. 😩

Opinie nt. sklepu artma-zaproszenia.pl

Zaproszenia ślubne

Zaproszenia bardzo starannie wykonane na wysokiej jakości papeterii. Szybka wysyłka i błyskawiczna reakcja na zgłoszenie, że w jednym z zaproszeń jest błąd - praktycznie na następny dzień otrzymałam poprawione zaproszenie. Jestem bardzo zadowolona z obsługi. Co można zrobić lepiej? Formularz nie zakładał personalizacji kopert, o takiej opcji dowiedziałam się dopiero z bloga i to jak już otrzymałam zaproszenia. Warto wrzucić taką opcję do formularza, jeśli faktycznie jest taka możliwość :)

Wspaniałe wykonanie i najwyższa jakość

Zamówiliśmy zaproszenia rozkładane i winietki, wszystko jest przepiękne, bardzo dobrej jakości, nie mogę się napatrzeć 🥰 koperty pięknie współgrają z zaproszeniem i nie są to byle jakie cienkie koperty, są fajne grubsze. Same zaproszenia również są świetne, idealnie przycięte, no naprawdę czuć jakość, a cena jest przystępna. Kontakt był świetny, projektanci uwzględnili moje uwagi i poprawki, szybko dostałam projekt do wglądu oraz po akceptacji gotowy produkt. Jestem mega zadowolona! 5/5
Jestem zachwycona. Zarówno proces projektowana zaproszeń przebiegł sprawnie, (każda uwaga została wysłuchana i uwzględniona), jak i czas wykonania i wysłania zaproszeń, był bardzo zadowalający. Zaproszenia przyjechały odpowiednio zabezpieczone, tak aby nie uszkodziły się podczas transportu, a każde z nich było dopracowane do najmniejszego detalu. Każda osoba, której wręczaliśmy zaproszenie podziwiała je mówiąc „jakie piękne”. Podsumowując, lepiej trafić nie mogliśmy ❤️
Ogromnie polecam! Wszystko zgodnie z terminami podanymi na stronie projektu, zaproszenia przyszły jeszcze piękniejsze niż sobie to wyobrażałam, dobrze zapakowane i z zachowaniem bezpieczeństwa przed uszkodzenie; super kontakt, bezproblemowe naniesienie drobnych próśb ;) Naprawdę polecam, 10/10!
Polecam z całego serca ! Zaproszenia piękne ,starannie zapakowane . Otrzymałam dodatkową ilość „wkładek”do zaproszeń . Przesyłka starannie zapakowana ,dotarła w nienaruszonym stanie. Szybka wysyłka oraz super kontakt ze sprzedawcą. Polecam w 100% !
Jesteśmy naprawdę mile zaskoczeni, przedewszystkim szybka realizacja zamówienia, łatwy kontakt jeśli chodzi o projekt i wprowadzenie zmian bez problemu. Serdecznie polecamy!
Polecam z całego serca. Zaproszenia piękne i starannie wykonane. Łatwy i szybki kontakt ze sprzedającym. Na pewno to nie ostatnie zamówienie, które zrobiłam w tym sklepie.

ŚWIETNIE !

Bardzo dobry kontakt ze sprzedającymi. Można ze wszystkim się dogadać. Szybko odpowiadają. Zaproszenia wyglądają pięknie! Świetnie zabezpieczone. Jak najbardziej polecam!
Serdecznie polecam ! Zaproszenia piękne wręcz jakoś wykonania przerosły moje oczekiwania. Bardzo dobry kontakt w sprawie realizacji zamówienia oraz szybką wysyłka ❤️
Cena do jakości bardzo dobry, zaproszenia zgodne z zamówieniem, bardzo ładne, sprostały oczekiwaniom. Dobra komunikacja drogą e-mail. Polecam.
Bardzo szybka realizacja zamówienia i dobry kontakt z grafikami, poprawki zostały wprowadzone od razu. Zaproszenia wyglądają pięknie.
Zaproszenia są przepiękne, kontakt pod czas realizacji zamówienia był bardzo łatwy. Czas realizacji zamówienia bardzo krótki
Zaproszenia, które zamówiłam są przepiękne. Fachowa obsługa od złożenia zamówienia po dostarczenie zaproszeń. Polecam

Zaproszenia są piękne, bezproblemowy kontakt, bardzo szybka realizacja i szybka dostawa jestem bardzo zadowolona.
Buteleczki weselne cudowne! Projekt wykonany perfekcyjnie tak jak sobie wymarzyłam! Bardzo gorąco polecam! 😊❤️

Super! :)

Bardzo dobra i sprawna obsługa klienta. Graficy świetnie wdrażają poprawki. Finalny efekt fantastyczny :)

Super!

Bardzo szybki czas realizacji, super kontakt ze sklepem, świetna jakość. Wszystko zrobione idealnie!!!
Bardzo dobra współpraca oraz kontakt. Zaproszenia bardzo dobrej jakości, z całego serca polecam 😊

Realizacja błyskawiczna, kontakt bezproblemowy.

Zaproszenia przepiękne, starannie wykonane. Realizacja błyskawiczna, kontakt bezproblemowy.

Zaproszenia ślubne

Zaproszenia piękne. Świetny kontakt i szybka realizacja, bardzo polecamy! Solidna firma :)