artma-zaproszenia.pl- Logo - Opinie

artma-zaproszenia.pl

Opinie (688) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (3650)

Ważny od: 12 mar 2019
artma-zaproszenia.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

15 cze 2023
Wszystko odbyło się sprawnie. Zaproszenia takie, jak chcieliśmy. Każda zmiana była uzgadniana z projektantką, z którą był bardzo dobry kontakt mailowy i można było nawet drobne szczegóły zmieniać. Cena w porządku. Na zdjęciach tego nie widać, ale na okładce zaproszenia jest ładny złoty nadruk i wzorek, na górze zaproszenia też wzorek z imionami narzeczonych. Zaproszenia spersonalizowane, dla każdej pary gości wydrukowane ich imiona i nazwiska. Na zdjęciu zapasowe zaproszenie na ślub. Ogólnie jestem bardzo zadowolona i polecam.
KS

3 kwi 2023
Ostateczne wykonanie zaproszeń dużo gorsze niż próbki, która została zamówiona wcześniej. Pomimo wybrania dokładnie tego samego zaproszenia duży spadek jakości, widoczny gołym okiem.. Bardzo średnie zachowanie ponieważ to ta jakość robiła wrażenie. Dodatkowo obsługa klienta, kontakt dość średni, czasami o odpowiedz trzeba było sie prosić. Ogólne wrażenie dość średnie, miało być pięknie sadzać po próbkach a po otrzymaniu finalnego zamówienia dość spore rozczarowanie.

Opinie nt. sklepu artma-zaproszenia.pl

23 godziny temu

Szybka realizacja, zaproszenia piękne :)
Piękne zaproszenia, oryginalne, jakość ok

Polecamy!

Zaproszenia wyszły idealnie tak jak chcieliśmy! Wszyscy bardzo uprzejmi i szybko odpowiadali na maile. Zmienialiśmy projekt parę razy i zajęło to tylko kilka dni. Wysyłka też szybko. Polecamy!
wszystko spełniło moje oczekiwania, mogłam tylko zamówić więcej próbek

Zaproszenia Transparent Gold Shine

Duży wybór produktów. Świetny kontakt. Łatwość w stworzeniu projektu. Wszystkie zaproszenia zgodnie z naszą listą - brak pomyłek ze strony firmy. Jakościowe wykonanie. Dobrze zapakowane zabezpieczenia. Zamówiliśmy także zawieszki na alkohol -również jesteśmy zadowoleni. Bardzo polecamy.
Jestem zachwycona zaproszeniami i współpracą z firmą Artma. Wybraliśmy zaproszenia ślubne Glam Old Rose! Szczegóły robią wrażenie. Złożyliśmy zamówienie 14 marca, a 26 marca zaproszenia były już u nas :) Polecamy!

Idealny sklep!

Każdy aspekt oceniam na najwyższą możliwą ocenę. Zacznę od kontaktu z wykonawcami, był on bardzo łatwy, jednocześnie szybko dostawałam informacje zwrotne. Czas realizacji zamówienia świetny. Nawet nie było problemu z aktualizacją danych, które wysyłałam wcześniej. Wykonanie: 10/10. A grafik wykonał kawał dobrej roboty. Zaproszenia są po prostu świetne i wiem, że na każdą najbliższą okazję będę zamawiać z tej strony. Każdemu serdecznie polecam.
Super kontakt, a zaproszenia wyglądają w rzeczywistości lepiej niż na zdjęciach:)
Zaproszenia, które zamówiłam są przepiękne. Fachowa obsługa od złożenia zamówienia po dostarczenie zaproszeń. Polecam
Szybka realizacja oraz świetna komunikacja mailowa
Buteleczki weselne cudowne! Projekt wykonany perfekcyjnie tak jak sobie wymarzyłam! Bardzo gorąco polecam! 😊❤️
Polecam z całego serca ! Zaproszenia piękne ,starannie zapakowane . Otrzymałam dodatkową ilość „wkładek”do zaproszeń . Przesyłka starannie zapakowana ,dotarła w nienaruszonym stanie. Szybka wysyłka oraz super kontakt ze sprzedawcą. Polecam w 100% !