artma-zaproszenia.pl- Logo - Opinie

artma-zaproszenia.pl

Opinie (653) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (3678)

Ważny od: 12 mar 2019
artma-zaproszenia.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

15 cze 2023
Wszystko odbyło się sprawnie. Zaproszenia takie, jak chcieliśmy. Każda zmiana była uzgadniana z projektantką, z którą był bardzo dobry kontakt mailowy i można było nawet drobne szczegóły zmieniać. Cena w porządku. Na zdjęciach tego nie widać, ale na okładce zaproszenia jest ładny złoty nadruk i wzorek, na górze zaproszenia też wzorek z imionami narzeczonych. Zaproszenia spersonalizowane, dla każdej pary gości wydrukowane ich imiona i nazwiska. Na zdjęciu zapasowe zaproszenie na ślub. Ogólnie jestem bardzo zadowolona i polecam.
KS

Wielkie rozczarowanie. Zachęcona opiniami zamówiłam zaproszenia z tej strony. Wybrałam motyw z kalką i zdjęciem. Wygląda to tragicznie... Miałam nadzieję ,że kalka będzie twardsza i z lepszej jakości materiału, a wygląda jak papier do pakowania kanapek. 😩

Opinie nt. sklepu artma-zaproszenia.pl