artma-zaproszenia.pl- Logo - Opinie

artma-zaproszenia.pl

Opinie (657) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (3703)

Ważny od: 12 mar 2019
artma-zaproszenia.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

15 cze 2023
Wszystko odbyło się sprawnie. Zaproszenia takie, jak chcieliśmy. Każda zmiana była uzgadniana z projektantką, z którą był bardzo dobry kontakt mailowy i można było nawet drobne szczegóły zmieniać. Cena w porządku. Na zdjęciach tego nie widać, ale na okładce zaproszenia jest ładny złoty nadruk i wzorek, na górze zaproszenia też wzorek z imionami narzeczonych. Zaproszenia spersonalizowane, dla każdej pary gości wydrukowane ich imiona i nazwiska. Na zdjęciu zapasowe zaproszenie na ślub. Ogólnie jestem bardzo zadowolona i polecam.
KS

Wielkie rozczarowanie. Zachęcona opiniami zamówiłam zaproszenia z tej strony. Wybrałam motyw z kalką i zdjęciem. Wygląda to tragicznie... Miałam nadzieję ,że kalka będzie twardsza i z lepszej jakości materiału, a wygląda jak papier do pakowania kanapek. 😩

Opinie nt. sklepu artma-zaproszenia.pl

Ogólne wrażenie super ! Zaczynają od dużego wyboru, możliwości edycji, intuicyjnej strony do zamówienia poprzez precyzyjne informacje na każdym kroku, wykonanie zaproszeń oraz czas realizacji. Zależało nam na terminie i udało się perfekcyjnie. Odbiór zaproszonych gości także bardzo pozytywny. Polecamy bardzo serdecznie.
Świetna firma. Podejście do klienta mistrzowskie. Po prośbie o przyspieszenie zamówienia, Pani powiedziała, że zrobi co się da. I dało się! Bardzo dziękuję całej ekipie artMA! Chciałbym jeszcze wspomnieć o samej jakości zaproszeń - jest zaskakująco wysoka. Zaproszenia bardzo dopracowane. Polecam!

Zaproszenia Transparent Gold Shine

Duży wybór produktów. Świetny kontakt. Łatwość w stworzeniu projektu. Wszystkie zaproszenia zgodnie z naszą listą - brak pomyłek ze strony firmy. Jakościowe wykonanie. Dobrze zapakowane zabezpieczenia. Zamówiliśmy także zawieszki na alkohol -również jesteśmy zadowoleni. Bardzo polecamy.
Jestem zachwycona zaproszeniami i współpracą z firmą Artma. Wybraliśmy zaproszenia ślubne Glam Old Rose! Szczegóły robią wrażenie. Złożyliśmy zamówienie 14 marca, a 26 marca zaproszenia były już u nas :) Polecamy!

Polecamy!

Zaproszenia wyszły idealnie tak jak chcieliśmy! Wszyscy bardzo uprzejmi i szybko odpowiadali na maile. Zmienialiśmy projekt parę razy i zajęło to tylko kilka dni. Wysyłka też szybko. Polecamy!

Zaproszenia i dodatki ślubne.

Bardzo dobry ko takt telefoniczny i doradztwo, jakość i wykonanie zaproszeń jak i dodatków ślubnych rewelacyjne, możliwość wdrożenia modyfikacjize swojego pomysłu w projektach.

Super!

Jestem bardzo zadowolona. Przede wszystkim świetny kontakt. Bardzo szybka realizacja. Zaproszenia ślubne są przepiękne i świetnej jakości. Bardzo polecam

Polecam! Doskonała jakość i super kontakt :)

Kontakt i usługa na najwyższym poziomie! Zaproszenia przepiękne i wysokiej jakości! Wszystko rewelacyjnie spakowane! Polecam bo naprawdę warto :)
Świetnie wykonane zamówienia, szybka wysyłka i realizacja, super jakość. Dostałam jeszcze 3 puste zaproszenia w gratisie jest to miłe zaskoczenie.

Polecam!

Zaproszenia przepiękne, dokładnie wykonane. Bardzo dobry kontakt mailowy i szybka realizacja. Jesteśmy zadowoleni.
Zamówienie zgodne ze wszystkimi wytycznymi. Szybką realizacja, rzetelne informacje na temat etapu zamówienia.
Jestem bardzo zadowolona, zaproszenia okazały się jeszcze ładniejsze niż na stronie. Polecam! 😊
Szybko i sprawnie. Wszystkie poprawki zostały wprowadzone. Zaproszenia wyszły idealne :)
Serdecznie polecam, bardzo dobry kontakt, szybka realizacja, zaproszenia piękne 😊
7 kwi 2024
Szybka i sprawna realizacja zamówienia. Uwzględnienie wszystkich poprawek
Ekspresowa realizacja i wysyłka. Doskonały kontakt e- mailowy. Polecam
wszystko spełniło moje oczekiwania, mogłam tylko zamówić więcej próbek
Księga gości estetycznie wykonana. Pięknie się prezentuje. POLECAM !
Jakość wykonania na najwyższym poziomie. Szeroki wybór dodatków.
Bardzo szybka realizacja zamówień i zawieszek! ☺️