kinderprams.plOpinie

ważny od: 22.12.2020
data aktualizacji: 16.08.2022
Sklep kinderprams.pl został sprawdzony i uzyskał certyfikat zgodnie z kryteriami jakości Trusted Shops

W sklepie kinderprams.pl można skorzystać z gwarancji Trusted Shops i zabezpieczyć zakupy do kwoty 10 000 zł. Dowiedz się więcej

ważny od: 22.12.2020
data aktualizacji: 16.08.2022

Opinie nt. sklepu kinderprams.pl

Polecam, wszystko sprawnie i bezproblemowo. Jestem bardzo zadowolona z obsługi i paczka dotarła w oka mgnieniu 😊

Jak bym mogła dała bym 0 Jedna wielka tragedia , nie maja wózka w magazynie o czym informują dopiero po złożeniu zamówienia , po zapytaniu kiedy wózek zostanie wysłany dostałam odp ze w czwartek , wózek nie został wysłany pisząc do nich w piątek najpierw z konsultantem który twierdzi ze już jest wózek u nich na magazynie i ze pospieszy magazyn by go dziś nadali dostaje info od Pani z obsługi klienta ze wózka nie maja bo jest obsuwa i będą go mieli dopiero poniedziałek -wtorek i może w środę będzie u mnie . Nie wiem kto wam każe zmyślać ale zacznijcie ustalać jedną wersje sklep nie do polecenia !!! Jedna wielka tragedia !!!

Opinie nt. sklepu kinderprams.pl

Świetne wykonanie. Peg perego jest z nami od urodzenia, więc i tym razem nie mogło zabraknąć jako dodatkowego miejsca do siedzenia. Szybka wysyłka ze sklepu. Polecamy zarówno towar, jak i Sklep.
Wszystko ok. Polecam.
Bardzo dobra i profesjonalna obsługa. Wózek świetny a dodatkowa zniżka tylko pogłębiła moje zadowolenie.
Towar warty zakupu, dostawa szybka, bezproblemowa polecam, dla dzieci mają dosłownie najlepszy sprzęt jakościowo i wizualnie s i cena jest okazjonalna.
Obsługa zawsze jest na najwyższym poziomie. Wszystko przebiega bardzo sprawnie i dlatego zakupy tu to sama przyjemność
Przyjemna obsługa, sprawna i bardzo szybka wysyłka. Produkt bezpiecznie zapakowany, wszystko doszło w stanie idealnym.
Szybka dostawa,fotelik super wykonany,fajne światełko doświetlające zapięcie pasa bezpieczeństwa.
Wszystko jak należy. Polecam!
Szybka wysyłka, wszystko ok.
Bardzo pomocny personel :)
Szybka dostawa . Ale przez pomyłkę magazynu baza do fotelika przyjdzie z małym opóźnieniem .
Produkt w pełni zgodny z informacją na stronie. Bardzo krótki czas dostawy. Polecam.