krysztaly3d.pl- Logo - Opinie

krysztaly3d.pl

Opinie (117) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (117)

Ważny od: 11 kwi 2023
krysztaly3d.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Opinie nt. sklepu krysztaly3d.pl

Szybka i rzetelna dostawa. Możliwość zrobienia niespodzianki dla obdarowanej osoby.
AC
24 maj 2023
Kryształ z atomem był przepiękny. Nie zmieniłabym w nim nic! Wykonanie perfekcyjne! Szybka realizacja!!! Polecem z całego serca na prezent, wyjątkową okoliczność. Sama traktuję kryształy jako już tradycję - ten upominek był kolejny, równie ważny i cudny jak poprzedni!

10/10

Statuetka precyzyjnie wykonana,dokładnie tak jak chciałam.Tekst po hebrajsku był dla Państwa wyzwaniem i dlatego bardzo dziękuję za wytrwałość.Prezent okazał się strzałem w dziesiątkę,jestem bardzo zadowolona.Obsluga bardzo życzliwa i profesjonalna,polecam wszystkim.
30 maj 2023
Odpowiem pytaniem na pytanie, czy tu da się jeszcze zrobić coś lepiej...? Nie sądzę, nic ująć, nic dodać wszystko na wysokim poziomie. Jesteście DOSKONALI To był najlepszy prezent 📦 że wszystkie 💪💪💪 MOGĘ TYLKO WAM GORACO DZIEKIWAC I POLECAĆ MISTRZOSTWO
AG
Anna G.
Białystok
31 maj 2023
Kryształy kupiłam jako pamiątkę I Komunii Św. moich wnuków. Oni i ich rodzice byli bardzo zadowoleni z prezentu. Mnie również bardzo się i podobały ze względu na piękny i nietypowy wygląd i wykonanie. Polecam kryształy 3D z całego serca.
29 maj 2023
Wspaniale. Wszystko odbyło się błyskawicznie. Super kontakt z obsługą .Bardzo dobre, profesjonalne podejście do klienta. Pełne zrozumienie, ogromna cierpliwość i pomoc. Realizacja zamówienia niezwłoczna.
7 cze 2023
Sprawna i szybka obsługa oraz nawigacja na stronie: produkt (kryształ) łatwo zaprojektować, dobrze, że projekt przedprodukcyjny jest przysyłany do akceptacji. Staranne wykonanie i szybka przesyłka.
24 maj 2023
Bardzo udane wykonanie, pełna profeska. Bardzo polecam na jubileuszowe okazje, wyjątkowe wykonanie i świetna pamiątka. Jeśli mogłabym cos jeszcze zasugerować to może wprowadzenie kolorystyki.

POLECAM !!!

Pełen profesjonalizm. Przed wykonaniem otrzymałem wizualizację wzoru do zatwierdzenia. Moje zastrzeżenia zostały wzięte pod uwagę. Kryształ został wykonany idealnie. Zdecydowanie polecam.
1 cze 2023
Polecam. Szybko przyszło paczka dobrze zabezpieczona. Same opakowanie kryształu fajnie się prezentuje idealnie na prezent. No i oczywiście sam kryształ jeszcze lepszy niż na zdjęciach :)
31 maj 2023
Już drugą statuetkę zamawialiśmy i z obu jesteśmy bardzo zadowoleni. Napewno będzie następna na kolejną okazję. Polecam na prezent bardzo fajny dodatek na specjalną uroczystość.
18 lip 2023
Piękna pamiątka i szybka realizacja zamówienia, lampka przyszła wprawdzie biała do podświetlenia kryształu, a nie kolorowa, jak zamawiałam, ale i tak jestem bardzo zadowolona.
23 maj 2023
Polecam. Zamówienie zrealizowane szybko i w 100% zgodnie z projektem. Kontakt ze sklepem bezproblemowy. Wysyłka zabezpieczona tak, że produkt przyszedł w idealnym stanie.
31 maj 2023
Powiem tak, kryształ niesamowity ! Prosiłem o ekspres przesyłkę nie zawiodłem się ani troszeczkę, kontakt z samym właścicielem również na 6 😎 polecam i to bardzo
3 sie 2023
Już drugi raz zamówiłam kryształ na chrzest z tej strony. Po raz kolejny się nie zawiodłam, wszystko wykonane starannie. Dostawa bardzo szybka. Piękna pamiątka.
2 cze 2023

Zachęcam, polecam, na prawdę warto

Zachęcam do skorzystania z oferty tej firmy . Bardzo dobry i miły kontakt. MEGA szybka realizacja zamówienia. Jestem bardzo zadowolona z zamówionego towaru.

Serdecznie polecam!

Zamówienie wykonane zgodnie z prośbą, estetycznie i ładnie, wysoka jakość kryształu, szybka realizacja, bezpiecznie zapakowana przesyłka, wszystko na plus!
25 maj 2023
Jestem bardzo zadowolona z obsługi sklepu. Prezent cudowny. Bardzo się podobał emerytce. Świetnie się prezentuje z podświetleniem na komodzie w salonie.
30 maj 2023
Szybka realizacja. Bardzo dobry kontakt. Świetna jakość. Korzystałem z usług kryształy 3d już kilka razy i na pewno skorzystam gdy będzie okazja.