mmsport.plOpinie

mmsport.pl- Logo - Opinie
mmsport.pl- Logo - Opinie

mmsport.pl - Odzież i obuwie sportowe oraz outdoorowe, okulary

MM SPORT to firma handlowa, która od blisko 25 lat z sukcesem funkcjonuje na rynku obuwia, odzieży i akcesoriów sportowych, wprowadzając na polski rynek światowe i popularne marki sportowe m.in. Under Armour, dziś jednej z czołowych i najbardziej popularnych marek na globalnym rynku profesjonalnej odzieży treningowej. W portfolio dystrybucyjnym MM SPORT znajdują się takie marki jak KEEN, Labellamafia, Gumbies, Hawkers czy Kendall+Kylie. Oferta firmy i oficjalnego sklepu internetowego dystrybuowanych przez MM SPORT marek dedykowana jest dla osób ceniących sobie wysoką jakość i styl. Osób aktywnych (uprawiających sporty) przywiązujących wagę do swojego zdrowia i wyglądu. Osób, które chcą się wyróżniać. Wybierają marki o nietuzinkowym wyglądzie – marki, które nie są jeszcze bądź nigdy nie będą w pełni skomercjalizowane. Dla osób, dla których liczy się również wolność, wybór.
MM-SPORT Sp. z o.o. Sp. k.
Księcia Józefa 54a
32-206 Kraków
KRS: 0000793790 NIP: 6772012615, REGON: 35138919600000
Maciej Maciantowicz

Opinie nt. sklepu mmsport.pl

4.94/5.00

Doświadczenia innych klientów sklepu mmsport.pl

Szybka wysyłka, ceny atrakcyjne, jednak odjęłam 1 gwiazdkę za brak darmowego zwrotu. Przy dzisiejszej ofercie sklepów internetowych staram się unikać zakupów, gdzie za ewentualne zwroty trzeba płacić. Sklep oferuje zwrot przez szybkiezwroty.pl, gdzie w wielu sklepach jest to darmowe, tu kwota za przesyłkę zwrotną została odjęta od zwracanych środków.
SKLEP MMSPORT TO SOLIDNA UCZCIWA FIRMA .SZKODA ŻE NIE POSIADACIE ROZMIARÓW 3XXL,4XXL!! Znam wielu klientów ,którzy zakupili by takie rozmiary ale nie wiem dlaczego nie zamawiacie tych dużych teraz w Polsce młodzież jest dobrze zbudowana i wysoka, ZAMÓWCIE TE ROZMIARY w wszystkich asortymentach a zobaczycie jakie to trafione zakupy
Firmę znam od lat. Towar sklepu jest najlepszy. Wszystko działa super i nigdy nie miałem problemu. Zmiany zawsze mogą być wypaczone, więc niech będzie dobrze jak jest teraz. Bez zmian
Strasznie szybka wysyłka. Mistrzostwo Świata! A towar zgodny z opisem. Polecam ten sklep!
Ładne, wygodne, mam je dopiero 2 dni więc trudno o jakieś szczególne spostrzeżenia.
Zamowienie zrealizowane bardzo szybko, cena mniejsza niz w innych sklepach.
Krótki czas realizacji zamowienia. Towar zgodny z opisem, atrakcyjna cena.
Bardzo dobre produkty, szybka realizacja zamówienia.
Bardzo szybka wysyłka, atrakcyjne ceny
Towar zgodny z opisem, polecam sklep
Błyskawiczna wysyłka. Towar pasuje!
Wszystko ok szybko i sprawnie
Szybka i sprawna transakcja
Wszystko szybko i sprawnie
Szybka i sprawna obsługa
Bardzo szybka dostawa.
Dzień wcześniej złożyłam zamówienie dnia następnego już miałam paczkę w rękach. Polecam sklep mmsport ze względu na jakoś produktów i szybkość zrealizowania wysyłki.