8a.pl- Logo - Opinie

8a.pl

Opinie (3539) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (8267)

17 maj 2023
W sklepie na Burakowskiej było super. Przez 3 godziny asystent nam pomagał w wyborze nie tanich produktów a praktyka (zimowy wyjazd w Tatry) pokazała że zakupy były trafione, i tu postawiłbym 5. Jednak jest druga strona medalu. Będąc w Zakopanem dokupiłem z wysyłka dla córki kolejne rzeczy. Strona zakupowa nie do końca klarowna, ale po kilku telefonach wszystko zostało wyjaśnione. Problemem okazała się przesyłka (dotarła do Zakopanego). Otrzymałem raki z wadą producenta (600 zł), dodatkowo mające ślady użytkowania i oryginalne opakowanie raków było otwarte. Zima, idziemy w góry, nie mamy raków = nerwy i koszty wypożyczenia. Dział reklamacji po wysłaniu przeze mnie zdjęć ewidentnych wad produktu, zgodził się na zwrot ze zwrotem części kosztów wysyłki (śmiech), niestety nie wie jak to się stało i na jakim etapie pakowania nastąpiła, wg mnie, świadoma podmiana i zapakowanie wadliwego produktu. Jak mam znowu kupić wysyłkowo raki, skoro 8a nie ma tracabilite produktu, może znowu dostanę te same wadliwe raki (płacz). Dodatkowo otrzymałem informację, że dostanę zwrot tylko ceny produktu, bez wysyłki. Dopiero po telefonie sprawdzono w "księgowości" i faktycznie okazało się, że mam otrzymać 15 zł kosztów wysyłki (20.99 zł InPost rzeczywisty mój koszt - można się śmiać). Pani w reklamacji była zirytowana moim zdenerwowaniem, no tak, ja mam zmarnowane góry, "walczę" o zwrot przesyłki i jeszcze dostaję opierdaka, że się denerwuję (płacz lub śmiech). Reklamacje oceniam na 2. Chciałem w 8a dalej kupować, a jest co, nawet się zarejestrowałem, aby oceniać produkty. zostawiłem parę tysięcy i chciałem zostawiać tam kolejne, ale podstawą kupowania jest ZAUFANIE, a tego w 8a zabrakło. Piszę od serca, bo liczę, że to pomoże wam być lepiej zorganizowanym. Pokażcie, że jesteście godnym i zaufanym sprzedawcą online, to może znowu będę u was kupował. Liczę na poprawę i życzę powodzenia. Krzysztof Kieczmerski.

11 wrz 2023
Otrzymałem w dostawie 2 różne bity ( pomyślałam , zdarza się ...) Poprosił o dosłanie tego właściwego a ja odeślę w zamian tego pomylonego. Niestety otrzymałam wiadomość że muszę odebrać oba buty gdyż tej właściwej pary już nie ma , ewentualnie po odesłaniu w zamian mogę otrzymać te same buty tylko w innym kolorze, zgodziłam się Niestety nie otrzymałam żadnych butów tylko zwrot pieniędzy po czym wchodzę na stronę a tu zamówione pierwotnie buty w kolorze czarnym śa z tym że o 150 zł droższe !!!! Czy tak postępuje szanującą się firmą. To jawne oszustwo i nie liczenie się z klientem. Nie dość że mylicie się przy realizacji zamówienia to jeszcze nie dotrzymujecie umowy !!

Opinie nt. sklepu 8a.pl

Zamówiłam kurkę, Która okazała się za duża. Zwróciłam ją Otrzymałam potwierdzenie zlecenia zwrotu (polecenie wydane w piątek) przez T-pay, dobudzisz nie mam pieniędzy na koncie. Gdy płacę - pieniądze są zdejmowane z konta natychmiast - wiec to nie budzi mojego zaufania. Tym bardziej że również w piątek kupiłam następną kurtkę w sklepie stacjonarnym. Nie budzi zaufania ta sytuacja. Jednak z drugiej strony proces zamówienia, zwrotu i rezerwacji kolejnej kurtki w sklepie stacjonarnym w Warszawie przebiegał bardzo sprawnie.
30 mar 2024
9 mar 2024
Kupiłem koszulę Patagoni, gdzie zawsze kupuje rozmiar XL i tym razem zamówiłem ten rozmiar. Koszulka przyszła w ów rozmiarze ale jest dużo za duża - zawyżona rozmiarówka. Nie można takiego info zamienić przy karcie produktu? Ułatwi to zakupy, zaoszczędzi problemów ze zwrotem

Bluza polarowa Columbia Triple Canyon Full Zip - black - rozm L

od lat korzystam z Państwa oferty, ale tym razem zamówiłem towar, który okazał się być kompletnie niespójny z opisem rozmiarowym. Przy tak dużej rozbieżności podanych i rzeczywistych wymiarów, zwrot nie powinien być na koszt klienta.
Przez wade lukew witrynie cofnieto mi po kilku dniach zamowienie, musialem zamawiac powtornie i juz bez jodu rabatowego Love 14. Za to nie kocham sklepu 8a.pl ale jego produkty tak. Staly klient
zamowienie 4 par butow jest niemozliwe a szkoda
Kontrola jakości wysyłanego towaru. Jedna z czapek Merino posiadała nadszarpnięte włókno , które mogłoby w przyszłości postępować .
28 gru 2023

Z dostawą przez DHL znów problem. Zero kontaktu z kurierem. Sam dzwonię i nic. Kolejna wyprawa pod znakiem zapytania...

Z dostawą przez DHL
31 maj 2023
Warto poprawić informacje o dostępności np. odzieży w danym rozmiarze, aktualnie niedostępnym: czy klient ma czekać na dostawę w jego rozmiarze, czy nie? Warto poprawić komunikację - pytania zadane przez stronę "Zapytaj o produkt" są odrzucane przez skrzynkę mejlową jako nieprzyjęte przez odbiorcę. Polityka wymiany odzieży jest dość jasna, ale nie zawsze się opłaca, bo przesyłki są coraz droższe, a zwrtoy pewnie trafiają się dość często ze względu na sprzedaż internetową. Nie we wszystkich towarach jest podana tabela rozmiarowa, m.in. odzieży Brubecka. Można więc kupić takie koszulki męskie L, ale ich rozmiar będzie się znacznie różnił.
15 paź 2023
Obsługa w sklepie bardzo słaba, małe zainteresowanie klientem to kwestia, która towarzyszy marce 8a praktycznie od początku jej powstania i niestety niewiele się zmienia. Są w Państwa zespole świetni sprzedawcy, uprzejmi kompetentni, służący radą - niestety są w zdecydowanej mniejszości. Głównie można spotkać takich sprzedawców, którzy są głównie zajęci sobą, udają że nie widza klienta a jak już uda się o coś zapytać to sposób odpowiedzi pozostawia wiele do życzenia. Czas to zmienić 🙂
15 lip 2023
Не було можливості змінити товар, після 20 00. Замовила зворотній зв'язок через Бот, написали електронний лист в 16 00 що не можуть допомогти, ніхто не передзвонив. Зранку в 8 45 дзвонила до оператора сайту 8а.pl, але сказали, що теж пізно. Через кур'єрську службу робила відмову, товар досі в них на складі, магазин не забирає.
23 lip 2023
Tylko 3 a może nawet 2 bo czekam na załatwienie reklamacji I wtedy zobaczymy. Przesłany towar nie był prawidłowo zweryfikowany przez sklep gdyż na opakowaniu i metce na gumce był rozmiar XL a właściwy wszyty w spodnie miał rozmiar XXL i spodnie zostały przesłane za duże. Pozdrawiam i czekam na załatwienie sprawy.
3 cze 2023
Uwzględniać reklamacje wadliwych produktów!!! Okulary anie razu nie spadły. Były przechowywane w specjalnym etui... widać ewidentnie że schodzi warstwa czyli powłoką. To nie wada fizyczna tylko wadliwy towar.
31 lip 2023
Powinny być darmowe zwroty najlepiej w systemie szybkie zwroty przez paczkomat
24 lip 2023
Nie ma darmowych szybkich zwrotów
18 paź 2023
Produkty jeszcze nierozpakowane, czekają na wydanie w charakterze prezentu. Zaskakuje zderzenie praktyki z teorią: paczka sprasowana, zniszczona (to kolejny taki raz), owinięta kilometrem folii stretch. A tyle pitolenia na www o środowisku… Po co Wam zatem branding na opakowaniach?
21 paź 2023
Moja żona poprosiła o pójście do toalety, ale odmówiono nam. Być może z punktu widzenia prawa sklep miał do tego prawo. Chcielibyśmy jednak bardziej ludzkiego podejścia do klientów. Jeśli chodzi o zamówienie, zostało ono zrealizowane szybko i dokładnie.
18 cze 2023
Podoba mi się krótki czas przesyłek i jakość opakowań. Można poprawić asortyment - jest wiele dobrej odzieży ale tylko w jednym rozmiarze np. S. Dobrze żeby był większy wybór! Pozdrawiam