8a.pl- Logo - Opinie

8a.pl

Opinie (3521) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (8181)

17 maj 2023
W sklepie na Burakowskiej było super. Przez 3 godziny asystent nam pomagał w wyborze nie tanich produktów a praktyka (zimowy wyjazd w Tatry) pokazała że zakupy były trafione, i tu postawiłbym 5. Jednak jest druga strona medalu. Będąc w Zakopanem dokupiłem z wysyłka dla córki kolejne rzeczy. Strona zakupowa nie do końca klarowna, ale po kilku telefonach wszystko zostało wyjaśnione. Problemem okazała się przesyłka (dotarła do Zakopanego). Otrzymałem raki z wadą producenta (600 zł), dodatkowo mające ślady użytkowania i oryginalne opakowanie raków było otwarte. Zima, idziemy w góry, nie mamy raków = nerwy i koszty wypożyczenia. Dział reklamacji po wysłaniu przeze mnie zdjęć ewidentnych wad produktu, zgodził się na zwrot ze zwrotem części kosztów wysyłki (śmiech), niestety nie wie jak to się stało i na jakim etapie pakowania nastąpiła, wg mnie, świadoma podmiana i zapakowanie wadliwego produktu. Jak mam znowu kupić wysyłkowo raki, skoro 8a nie ma tracabilite produktu, może znowu dostanę te same wadliwe raki (płacz). Dodatkowo otrzymałem informację, że dostanę zwrot tylko ceny produktu, bez wysyłki. Dopiero po telefonie sprawdzono w "księgowości" i faktycznie okazało się, że mam otrzymać 15 zł kosztów wysyłki (20.99 zł InPost rzeczywisty mój koszt - można się śmiać). Pani w reklamacji była zirytowana moim zdenerwowaniem, no tak, ja mam zmarnowane góry, "walczę" o zwrot przesyłki i jeszcze dostaję opierdaka, że się denerwuję (płacz lub śmiech). Reklamacje oceniam na 2. Chciałem w 8a dalej kupować, a jest co, nawet się zarejestrowałem, aby oceniać produkty. zostawiłem parę tysięcy i chciałem zostawiać tam kolejne, ale podstawą kupowania jest ZAUFANIE, a tego w 8a zabrakło. Piszę od serca, bo liczę, że to pomoże wam być lepiej zorganizowanym. Pokażcie, że jesteście godnym i zaufanym sprzedawcą online, to może znowu będę u was kupował. Liczę na poprawę i życzę powodzenia. Krzysztof Kieczmerski.

11 wrz 2023
Otrzymałem w dostawie 2 różne bity ( pomyślałam , zdarza się ...) Poprosił o dosłanie tego właściwego a ja odeślę w zamian tego pomylonego. Niestety otrzymałam wiadomość że muszę odebrać oba buty gdyż tej właściwej pary już nie ma , ewentualnie po odesłaniu w zamian mogę otrzymać te same buty tylko w innym kolorze, zgodziłam się Niestety nie otrzymałam żadnych butów tylko zwrot pieniędzy po czym wchodzę na stronę a tu zamówione pierwotnie buty w kolorze czarnym śa z tym że o 150 zł droższe !!!! Czy tak postępuje szanującą się firmą. To jawne oszustwo i nie liczenie się z klientem. Nie dość że mylicie się przy realizacji zamówienia to jeszcze nie dotrzymujecie umowy !!

Opinie nt. sklepu 8a.pl

Dobrej zabawy

Cześć. Zaczynam przygodę z górami i poszukiwałem butów - z wcześniejszym modelem otrzymałem full wsparcie - mega, dziękuję. Szybkość realizacji zamówienia zdecydowanie na plus. Co możecie zrobić lepiej? W moim odczuciu zwrot potencjalnie nie pasującego zgodnie z założeniami produktu mogłaby być w standardzie jak u konkurencji czyli koszt przesyłki zwrotnej leży po stronie Sprzedawcy. Dziękuję i polecam
Paczka dotarła bardzo szybko, zamówienie ok, minus za mylący kolor zdjęć na stronach sklepu.
realizacja błyskawiczna i zwrot prosty w zastosowaniu
Odpowiedź ze sklepu 8a.pl
Bardzo dziękujemy za pozytywną opinię!

Spodenki 3/4 męskie Hannah Hug II

Spodnie są OK mogłyby być bardziej elastyczne.
17 mar 2024

Zamówiłem okulary GOG

Zamówiłem okulary, czyli w sklepie to tzw. rezerwacja z odbiorem w sklepie stacjonarnym. Najpierw pani z infolinii udzieliła wskazówek, łącznie z tym, że jeśli coś nie będzie mi odpowiadało, to nie muszę kupować produktu. Potem w sklepie stacjonarnym we WRO, szybko i konkretnie. Dostawa był w sumie dwie doby po zamówieniu na stronie. Jedyna uwaga, to opis lokalizacji sklepu, np. róg. Piotra Skargi i Oławskiej, bo że TAM jest jeszcze Oławska, to nie wiedziałem...
Zamówienie zrealizowane szybko i prawie wszystko idealnie. Jedyny mały minus za przysłanie magnezji w płynie z terminem przydatności z zeszłego roku. Mi to nie przeszkadza bo magnezja jest ok, ale jeśli producent podaje taką informację na opakowaniu to sprzedając należy o tym napisać na stronie, żeby kupujący świadomie decydował.
MP
Mariusz P.
Zakopane

Ocena wiarygodności firmy.

Poza pewnymi problemami z rejestracją zamówienia (szczególnie poprzez system płatniczy Paypo),ogólnie mogę firmę polecić.W większości w sposobie zamówień są sprawni i solidni.

Towwar super jakościowo

Torwar super jakościowo. Jedną gwiazdka mniej za to, że słabe jest to, że jak zwraca się towar to trzeba za ten zwrot zapłacić i nie można “wrzucić” do paczkomatu
mogło być lepiej
super towar
ok
8 lut 2024
Generalnie nie mam zastrzeżeń, ale wydaje mi się, że robię u Państwa dość duże zakupy cenowo a nie widzę z Państwa strony jakby zauważenia tego, a ktoś z naszego klubu sugerował, że przy dużych zakupach można z Państwem wynegocjować dodatkowe zniżki. Newslettery nic na razie nie dały, a poza standardowymi zniżkami, które nie są aż takie niższe niż w innych podobnych sklepach ?!?! Może czas zmienić sklep
20 sty 2024

GERBER

Trzeba popracować by przedmioty zamawiane nie wyglądały jak powystawowe.
Krótkie terminy, świetna komunikacja statusu zamówienia.
18 sty 2024
Towar zgodny z opisem, Szybki czas realizacji.
8 lut 2024
Jest ok.