8a.pl- Logo - Opinie

8a.pl

Opinie (3363) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (8022)

17 maj 2023
W sklepie na Burakowskiej było super. Przez 3 godziny asystent nam pomagał w wyborze nie tanich produktów a praktyka (zimowy wyjazd w Tatry) pokazała że zakupy były trafione, i tu postawiłbym 5. Jednak jest druga strona medalu. Będąc w Zakopanem dokupiłem z wysyłka dla córki kolejne rzeczy. Strona zakupowa nie do końca klarowna, ale po kilku telefonach wszystko zostało wyjaśnione. Problemem okazała się przesyłka (dotarła do Zakopanego). Otrzymałem raki z wadą producenta (600 zł), dodatkowo mające ślady użytkowania i oryginalne opakowanie raków było otwarte. Zima, idziemy w góry, nie mamy raków = nerwy i koszty wypożyczenia. Dział reklamacji po wysłaniu przeze mnie zdjęć ewidentnych wad produktu, zgodził się na zwrot ze zwrotem części kosztów wysyłki (śmiech), niestety nie wie jak to się stało i na jakim etapie pakowania nastąpiła, wg mnie, świadoma podmiana i zapakowanie wadliwego produktu. Jak mam znowu kupić wysyłkowo raki, skoro 8a nie ma tracabilite produktu, może znowu dostanę te same wadliwe raki (płacz). Dodatkowo otrzymałem informację, że dostanę zwrot tylko ceny produktu, bez wysyłki. Dopiero po telefonie sprawdzono w "księgowości" i faktycznie okazało się, że mam otrzymać 15 zł kosztów wysyłki (20.99 zł InPost rzeczywisty mój koszt - można się śmiać). Pani w reklamacji była zirytowana moim zdenerwowaniem, no tak, ja mam zmarnowane góry, "walczę" o zwrot przesyłki i jeszcze dostaję opierdaka, że się denerwuję (płacz lub śmiech). Reklamacje oceniam na 2. Chciałem w 8a dalej kupować, a jest co, nawet się zarejestrowałem, aby oceniać produkty. zostawiłem parę tysięcy i chciałem zostawiać tam kolejne, ale podstawą kupowania jest ZAUFANIE, a tego w 8a zabrakło. Piszę od serca, bo liczę, że to pomoże wam być lepiej zorganizowanym. Pokażcie, że jesteście godnym i zaufanym sprzedawcą online, to może znowu będę u was kupował. Liczę na poprawę i życzę powodzenia. Krzysztof Kieczmerski.

11 wrz 2023
Otrzymałem w dostawie 2 różne bity ( pomyślałam , zdarza się ...) Poprosił o dosłanie tego właściwego a ja odeślę w zamian tego pomylonego. Niestety otrzymałam wiadomość że muszę odebrać oba buty gdyż tej właściwej pary już nie ma , ewentualnie po odesłaniu w zamian mogę otrzymać te same buty tylko w innym kolorze, zgodziłam się Niestety nie otrzymałam żadnych butów tylko zwrot pieniędzy po czym wchodzę na stronę a tu zamówione pierwotnie buty w kolorze czarnym śa z tym że o 150 zł droższe !!!! Czy tak postępuje szanującą się firmą. To jawne oszustwo i nie liczenie się z klientem. Nie dość że mylicie się przy realizacji zamówienia to jeszcze nie dotrzymujecie umowy !!

Opinie nt. sklepu 8a.pl

Przed zakupem skontaktowałem się Doradcą w celu pomocy w wyborze. Z pełną troską, zaangażowaniem i profesjonalizmem, bez żadnego zbywania, a nawet ze szczególną uwagą w moich wątpliwościach zostały rozwiane moje wątpliwości. Co bardzo zaskoczyło mnie na plus, że Doradca nie próbował wciskać mi na siłę droższych rzeczy, ale fachowo ocenił moje potrzeby i pokierował w wyborze najlepszych ubrań. Zakup przez Internet to była już tylko przyjemna formalność, bo obsługa zakupów na stronie jest bardzo prosta i wręcz intuicyjna. Bardzo pomaga również dobrze zorganizowana wyszukiwarka na stronie www. Polecam sklep 8a wszystkim, szczególnie, że można również skorzystać z bardzo przystępnych promocji.

Pięć ***** Gwiazdek

Bardzo dobry sklep, bogata oferta, ekspresowa realizacja, bezproblemowy kontakt co nie jest już takie oczywiste w dzisiejszych czasach gdzie w innych sklepach pracuje tylko bot "Marek" ;) a co najważniejsze bardzo miła i kompetentna załoga która tam pracuje. Tak trzymać ! Wszystkim gorąco polecam firmę 8a.pl
Zamówienie zrealizowane bardzo szybko, w razie jakichkolwiek wątpliwości możliwość kontaktu telefonicznego, ceny niższe niż u większości konkurencji, możliwość zwrotu (w moim przypadku butów rowerowych) i w takim przypadku wygodne skorzystanie z usługi płatności z PayPo
Sprawdzone produkty, rozsądne ceny, bezproblemowe transakcje. Swoje zakupy przeważnie zaczynam od przejrzenia oferty 8a. Sugeruję sprawdzić czy nie dało by się usprawnić filtrowania asortymentu na stronie sklepu ...
Zawsze można liczyć na fachowe rady i dobry dobór potrzebnego sprzętu. Zawsze porównuję ceny 2 internecie i praktycznie za każdym razem kupuje w 8a. Buty, które ostatnio kupiłem sprawdzają się na ściance idealnie.
10 mar 2024

Bardzo dobry plecak na narty.

Przesyłka ekspresowa👍. Plecak zgodny z opisem. 100% zadowolenia. Świetnie leży na plecach (mam 170 cm.), będzie idealny na narty. Miałem obawy że będzie za duży (22l. ), jednak po założeniu jest super.
Cena "bucików" do kijków Gabel dużo niższa niż w innych sklepach. Darmowa dostawa za zakupy powyżej 50 złotych to tez korzystne dla klienta rozwiązanie. Bardzo szybka dostawa. Polecam.
Ekspresowa realizacja zamowienia. Tak dokladny opis i rozmiarowka, ze mozna kipic w ciemno - wszystko sie zgadza ! To moje kolejne zakupy w 8a i z pewnoscia nie ostatnie
AF
Aurelia F.
Dąbrowa Górnicza
Buty lekkie, rozmiarówka trochę zaniżona .zazwyczaj biorę nr 40,tutaj wzięłam 41 był ok .zakładając że to buty w góry więc kilka milimetrów nadmiaru się przydaje
Wszystko spoko, sandałki kupuję 2 raz te same bo naprawdę się sprawdziły. Czołówka na rezerwę za taką cene rewelacja. W ogóle wszystko super, obsługa itd.
9 mar 2024
sympatyczna obsługa w sklepie stacjonarnym, wyjaśnienie wszelkich wątpliwości i udzielenie odpowiedzi na stawiane pytania związane z użytkowaniem butelki.

Szybkie działanie

Podoba mi się szybkie działanie ze strony sklepu jeżeli chodzi o przesyłanie zamówienia oraz o bardzo szybki zwrot pieniędzy za zwrócone zamowienie.
Super sklep,bardzo wysoka jakość produktów.Jedyny minus to brak przesyłek zwrotnych, ale biorąc po uwagę asortyment i tak należy się 5 gwiazdek.
Szybka realizacja zamówienia. Towar zgodny z opisem. Możliwość zapłaty za pobraniem, niska cena takiej transakcji. Polecam ten sklep.
Strona www mogła by chodzić trochę szybciej i nie jest to kwestia łącza. Reszta bez uwag jest sprawnie i szybko z dostawą i pakowaniem
10 mar 2024
Wszystko idealnie, czas realizacji, pakowanie i powiadomienia na jakim etapie jest zamówienie. Inni powinni się uczyć od 8a.pl

Pozytywnie!

Pozytywnie zaskoczyła mnie bardzo szybka realizacja zamówienia. Przesyłka dobrze zabezpieczona, kijki dotarły nie uszkodzone.
Obsługa w sklepie, same buty wszystko super. Butów nie kupiłem bo były za duże ale żal mi było wychodzić ze sklepu bez nich.
Jak zwykle błyskawicznie i absolutnie bezproblemowo 🤌 kijki oczywiście (ten konkretny model) w najlepszej cenie w necie.
Bardzo szybka dostawa. Od wielu lat kupuje w 8a.pl i nigdy nie było żadnych problemów z zamówieniem czy wymianą.