Certyfikat dla =mlamp.pl= | Rozświetlamy wnętrza

24.03.2014 r.
23.03.2018 r.

Opinie o =mlamp.pl= | Rozświetlamy wnętrza

4.08/5.00

Ocena łączna obliczona została na podstawie 32 ocen zebranych za pośrednictwem systemu Trusted Shops w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

Lampa bardzo ładna ale czas oczekiwania na wybrany przeze mnie towar to prawie miesiąc.
Dostateczny

=mlamp.pl= | Rozświetlamy wnętrza odpowiada: 23.05.2017 r.
Witamy, złożyła Pani zamówienie 29.04, zamówienie zostało wysłane 17.05 - czyli otrzymała Pani wysyłkę 13 dnia roboczego - zgodnie z informacją na stronie termin wysyłki to od 1-14 dni roboczych. Z czego wynika, iż wywiązaliśmy się terminowo. Opinia o miesiącu oczekiwania mija się z prawdą. Pozdrawiamy, zespół mlamp

Sklep wabi klientów towarem (informacja na stronie, że dostawa będzie za 3-5 dni), po czym po zapłaceniu za lampę na dostawę trzeba czekać 10 tygodni. Towar zamówiony w styczniu nie dotarł do połowy marca. Unikajcie
Niedostateczny

=mlamp.pl= | Rozświetlamy wnętrza odpowiada: 06.04.2017 r.
Witamy, Klientka została poinformowana o niedostępności lampy- jednak wyraziła telefonicznie chęć aby na nią poczekać-po czym wystawia nam negatyw tego typu - tak się nie postępuje Pozdrawiamy, zespół mlamp.pl

Super sklep

Polecam. Towar zgodny z opisem. Atrakcyjne ceny, spraena przesyłka

w 100 polecam piękne lampy

polecam, było szybko

polecam

wszytko na czas,towar bez zastrzezeń

jestem zadowolony

Jestem zadowolony z zakupów.

Jestem zadowolony z zakupu

Wszystko przebiegło bez żadnych zakłóceń.

Wszystko OK

Z obsługi sklepu jestem zadowolona. Kontakt bardzo dobry. Co do towaru to za cenę ponad 500 zł towar okazał się marnej jakości/uszkodzony,porysowane części, zagniecenia. Dokonałam zwrotu w formie reklamacji, prosząc o zwrot pieniędzy a nie wymiany towaru. Po kilku telefonach Pani ze sklepu, otrzymałam informację, że producent lampy zwróci mi pieniądze ale towar muszę przesłać na własny koszt.

polecam

Polecam, lampa dobrze wykonana choć plastik w środku mógłby być mocniejszy i boję się że kiedyś może pęknąć, lampa pięknie uszlachetnia wystrój wnętrza

Polecam wszystkim ten sklep. Duży wybór, szybkie i bezpieczne zakupy :-)

Otrzymałam zgodnie z zamówieniem piękną lampkę, nawet ładniejsza niż na zdjęciu, dobrze zabezpieczona przesyłka. Cena adekwatna do towaru.

Zadowolony.

szybko, lampa piękna, same plusy :)

Super sklep Lampy cudne Zapakowane i zabezpieczone na 6 Dziękuję, pozdrawiam i polecam

Jestem zadowolony

Drobna rysa na abazurze- do reklamacji.

Zamowilem lampe ale klosz posiada rysy.Bede reklamowal a wynik reklamacji poznam za kilka dni.Trzeba wyslac zdjecie uszkodzonego elementu.

sprawnie

Opisy przy produkcie nie były bardzo szczegółowe

Dostawa szybka i bezproblemowa,
Lampy ladne ale jakosc wykonania pozistawia wiele do zyczenia
Dostateczny

generalnie jestem zadowolona ale częściowo lampa była zepsuta i wymagała naprawy jedna oprawka do żarówki.

Swietna obsluga
Towar zgodny

Handluja na stronie towarami ktorych nie posiadaja na stanie. Zwodza przez 2 tygodnie, potem jednak twierdza ze lampy nie ma u producenta i niestety nie sa w stanie zrealizowac zamowienia. Co mnie to obchodzi ? Kupilem lampe na stronie, zaplacilem za nia i oczekuje dostawy tego towaru. Niezrozumiale jest stosowane jest przez firme sforrmulowanie "zamowienie" - ja kupilem towar, a nie zamowilem.
Niedostateczny

=mlamp.pl= | Rozświetlamy wnętrza odpowiada: 21.12.2016 r.
Witamy, posiadając w ofercie 20 000 modeli lamp nie jest to wykonalne, aby wszystkie były u nas na magazynie, jak i również braki występują u producentów jest to rzecz normalna, jednak klient otrzymuje informację o opóźnieniu zamówienia- w Pana przypadku wysyłka mieściła się w terminie podanym na stronie produktowym czyli 11 dnia a czas jest wyznaczony do 14 dni roboczych. Pozdrawiamy, mlamp.pl

Tragedia Jestem bardzo niezadowolona ponieważ zero kontaktu ze mną mimo moich starań Nie ma zamówionego przeze mnie produktu , zaproponowano mi abym wybrała sobie zastępczy i na tym koniec kontaktu a ja wybrałam inny ale mam pytania Na które nikt nie odpowiada ( telefonicznie również )
Niedostateczny

=mlamp.pl= | Rozświetlamy wnętrza odpowiada: 21.12.2016 r.
Witamy, z przyczyn od nas niezależnych nie byliśmy w stanie zrealizować Pani zamówienia na czas ponieważ wystąpiły braki na magazynie u producenta, za wszelkie niedogodności serdecznie przepraszamy, zespół mlamp.pl

Ryzyko zakupów "w ciemno" opłaciło się niezwykle. Lampa urody wyjątkowej, obsługa bez zarzutów.

=mlamp.pl= | Rozświetlamy wnętrza opinie klientów

=mlamp.pl= | Rozświetlamy wnętrza

=mlamp.pl= | Rozświetlamy wnętrza uzyskał certyfikat Trusted Shops w dniu 24.03.2014 r.

ul. Witosa 4

87-800 Włocławek
Rejestr handlowy
CEIDG REGON:910006188
Maria Janiszewska
Realizacja każdego z zamówień może zostać oceniona w skali od 1 do 5 gwiazdek. Klienci mogą ocenić sklep do 6 miesięcy od daty złożenia zamówienia. Na podstawie punktów przyznanych za towar, dostawę i obsługę obliczamy dla każdej dodanej opinii ocenę średnią (średnia arytmetyczna). Łączna ocena sklepu internetowego stanowi średnią wszystkich takich ocen z ostatnich 12 miesięcy. Dodając komentarze, klienci opisują swoje doświadczenia związane z korzystaniem z =mlamp.pl= | Rozświetlamy wnętrza.