Certyfikat dla =mlamp.pl= | Rozświetlamy wnętrza

24.03.2014 r.
23.03.2018 r.

Opinie o =mlamp.pl= | Rozświetlamy wnętrza

4.49/5.00

Ocena łączna obliczona została na podstawie 68 ocen zebranych za pośrednictwem systemu Trusted Shops w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

szybko, sprawnie, zgodnie z opisem

Polecam.

Udane zakupy.

wszystko ok polecam

od ponad miesiąca nie otrzymałam trzech z zamówionych i zapłaconych dziewięciu lamp.

brak towaru, brak reakcji ze strony sklepu - to już drugi raz . Nie polecam
Niedostateczny

kinkiet jest naprawdę pięknie zaprojektowany,- świetna czyjaś praca- tylko jedna lampka opada niżej niż druga czyli wykonanie należy poprawić,nie odesłałam bo bardzo zależało na czasie i sama sobie z tym poradziłam...

Wszystko OK, polecam sklep

szybko i sprawni.Serdecznie polecam.

Obsługa sklepu uprzejmie poinformowała mnie telefonicznie, że zamówione kinkiety okazały się uszkodzone. Nie dokonywałam zamiany na inne. Sklep bardzo szybko zwrócił pieniążki.
Mierny

Lampy jak zawsze swietne Polecam

Miła obsługa wszystko przebiegło sprawne

bdb

Towar otrzymałem dość szybko, pomimo zapowiedzi, że dostawa będzie później.

Bardzo długi okres oczekiwania na towar

=mlamp.pl= | Rozświetlamy wnętrza odpowiada: 21.06.2017 r.
Witamy, Klientka oczekiwała na zamówienie 8 dni roboczych - na stronie produktowej czas realizacji zamówienia jest podany do 14 dni roboczych. Pozdrawiamy, zespół =mlamp.pl=

Nie można uzyskać żadnej konkretnej informacji na temat dostawy, oczywiście dklep ma napisane że realizuje zamówienie w terminie XX dni - nietytey, nie wiadomo czy będzie to 11 czy 1 dni. Inne sklepy działają lepiej. Nie warto, podobne rzeczy mozna dostac w kazdym stacjonarnym sklepie od ręki (lub chociazby z konkretną informacją), nie polecam
Niedostateczny

=mlamp.pl= | Rozświetlamy wnętrza odpowiada: 12.06.2017 r.
Witamy, posiadamy na sklepie 30 000 modeli lamp- nie jest to możliwym, abyśmy posiadali wszystkie na stanie. W tej sytuacji wyznaczony termin 14 dni doboczych na dostarczenie lamp jest również oczekiwaniem przez nas na dostawę od producenta. Składając zamówienie akceptuje Pani regulamin sklepu oraz jego terminy. Pozdrawiamy, zespół mlamp.pl

Szybki wybór, dobry kontakt, szybka dostawa

Wszystko super ; szybka dostawa, towar dobrej jakości, polecam

Lampy, które zamówiłam spełniły moje oczekiwania, wyglądały tak jak na zdjęciach. Jedyne do czego mogłabym się doczepić, to niechlujnie zapakowana przesyłka Jednak wybór lamp i ich cena zachęcają do zakupów.

=mlamp.pl= | Rozświetlamy wnętrza odpowiada: 08.06.2017 r.
Witamy, dla nas bardzo ważne jest bezpieczne zapakowanie produktu - co nie zawsze może wyglądać estetycznie :) Pozdrawiamy, zespół mlamp.pl

Towar dobry, choć opis na stronie internetowej niedokładny. Moja lampa miała być wykonana z metalu i szkła. Nie dodano, że również z materiału, do kuchni nie nadaje się. Ciekawostką jest uwaga ze strony sklepu informująca zamawiającego o niemożliwości zwrotu lub wymiany. A chętnie bym wymieniła na inną. Mimo to lampa podoba mi się.

=mlamp.pl= | Rozświetlamy wnętrza odpowiada: 07.06.2017 r.
Witamy, gdyby klientka zgłosiła problem bezpośrednio do sklepu nie byłoby problemu z wymianą lampy na inną - jednak dowiadujemy się o problemie z opinii i nie jesteśmy w tej sytuacji w stanie pomóc. Pozdrawiamy, zespół mlamp.pl

Wszystko w jak najlepszym porządku.

Wszystko oK

polecam

Bardzo duży wybór, ponadstandardowo uczynna obsługa i atrakcyjne ceny - to chyba najlepiej opisuje ten sklep.

3miesiące oczekiwania na przesyłkę

=mlamp.pl= | Rozświetlamy wnętrza odpowiada: 05.06.2017 r.
Witamy, Klient posiada bardzo bują wyobraźnię - czekał na lampy aż 8 dni roboczych - Pozdrawiamy, zespół Mlamp.pl

ogromny wybór przystępne ceny transakcja bezproblemowa polecam.

super

jestem bardzo zadowolona zarówno z kontaktu jak i towaru. polecam

Polecam. Miła i sympatyczna obsługa klienta. Wybór towaru bardzo duży

Transakcja bez zarzutu, profesjonalna i kompetentna obsługa zamówienia.

lampa śliczna kontakt dobry i szybko,polecam

Profesjonalna obsługa.Towar zgodny z zamówieniem.

=mlamp.pl= | Rozświetlamy wnętrza opinie klientów

=mlamp.pl= | Rozświetlamy wnętrza

=mlamp.pl= | Rozświetlamy wnętrza uzyskał certyfikat Trusted Shops w dniu 24.03.2014 r.

ul. Witosa 4

87-800 Włocławek
Rejestr handlowy
CEIDG REGON:910006188
Maria Janiszewska
Realizacja każdego z zamówień może zostać oceniona w skali od 1 do 5 gwiazdek. Klienci mogą ocenić sklep do 6 miesięcy od daty złożenia zamówienia. Na podstawie punktów przyznanych za towar, dostawę i obsługę obliczamy dla każdej dodanej opinii ocenę średnią (średnia arytmetyczna). Łączna ocena sklepu internetowego stanowi średnią wszystkich takich ocen z ostatnich 12 miesięcy. Dodając komentarze, klienci opisują swoje doświadczenia związane z korzystaniem z =mlamp.pl= | Rozświetlamy wnętrza.