swiatlampy.pl

Opinie (44) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (224)

Ważny od: 27 paź 2016
swiatlampy.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

2 sie 2023
+ obsługa klienta: za niewłaściwie zamówiony towar (LEDy) zwrócono koszty i to bez zwracania towaru :) - obsługa klienta: e-poczta działa, ale nie sposób dotrzeć do sprzedającego drogą telefoniczną :(

8 sie 2023
Nie otrzymałem zamówienia a za to otrzymałem prośbę o ocenę. Wysłałem formularz kontaktowy z zapytaniem, nie otrzymałem odpowiedzi. Brawo! Chciałbym dowiedzieć się kiedy otrzymam zamówiony towar. Jerzy Migdalski

Opinie nt. sklepu swiatlampy.pl

27 wrz 2023
Dobra komunikacja.
5 sie 2023
Wszystko w jak najlepszym porządku! Zamówienie zostało wysłane po dwóch dniach i dotarło po tygodniu pokrywając się z informacją na stronie. Produkt w pełni zgodny z opisem.
29 sie 2023
Lampy bardzo dobrej jakości, wykonane z porządnych materiałów. Dołączone wszystkie niezbędne rzeczy, rozwiązania łatwe w użyciu.
25 lis 2023
Lampa jest wspaniała ! Super jakość wykonania. Wysyłka ogarnięta w ciągu 6 dni roboczych. Polecam z czystym sumieniem !
18 lip 2023
Konkretna firma polecam
4 maj 2023

polecam!

szybka wysyłka, bezpieczny sposób pakowania, produkty bardzo dobre jakościowo

oki

Wszystko, ok polecam