skiddou.com- Logo - Opinie

skiddou.com

Brak opinii

Nieważny

Firma skiddou.com nie uzyskała certyfikatu Trusted Shops.

Ochrona Kupującego nieaktywna

„Zakupy w firmie skiddou.com nie są objęte Ochroną Kupującego Trusted Shops.”
Dowiedz się więcej o Znak jakości Trusted Shops

Nie ma jeszcze żadnych opinii

Nowe opinie pojawią się tutaj po ich opublikowaniu.

Informacje o firmie

skiddoü to marka stworzona, by sprawiać uśmiech – zarówno na twarzach dzieci, jak i rodziców. Jest to sklep dziecięcy online, którego główną inspiracją jest skandynawska stylistyka tak uwielbiana przez współczesność. W końcu nasze produkty i akcesoria pełnią nie tylko funkcję bohaterów codzienności, ale również ozdobną, designerską, dodającą charakteru i odmieniającą dziecięce wnętrza. W ofercie naszego sklepu dziecięcego dostępne są wózki – spacerowe, 2 w 1 i 3 w 1, foteliki samochodowe, łóżeczka, bujaczki, krzesełka do karmienia, maty edukacyjne, torby, akcesoria i to, co dla maluchów najważniejsze – zabawki. Jako sklep dla dzieci zawsze na pierwszym miejscu stawiamy bezpieczeństwo najmłodszych, korzystając z odpowiednich materiałów, rozwiązań i technologii. Oczywiście nie zapominamy o tym, co nadaje chwilom blasku – o uśmiechu. Nasze produkty będą zawsze obok, będą nieocenionym, nieraz nawet niezauważonym wsparciem, a to wszystko pozwoli Wam, rodzicom na gromadzenie setek niezwykłych wspomnień, uśmiechów i małych, codziennych radości.
Odwiedź stronę internetową

Kontakt

SKIDDOU POLSKA sp. z o.o.
ul. Trybunalska 28
60-325 Poznań
Polska

Nr w rejestrze handlowym

KRS 0000907265

Osoba uprawniona do reprezentowania firmy

Adam Ciesielczyk, Piotr Śledź

Kategorie