bambiboo.eu- Logo - Opinie

bambiboo.eu

Opinie (265) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (846)

Ważny od: 22 kwi 2021
bambiboo.eu spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Najlepsze pieluszki na rynku! Są miękkie, bardzo przyjemne w dotyku, nigdy nie powodowały żadnych odparzeń i dzieci chętnie je noszą! Pasek na pieluszkach pokazuje kiedy pieluszka jest do zmiany - nie zawiódł nas jeszcze nigdy! Korzystamy z bambiboo już 1.5 roku i mamy też subskrypcję która jest dodatkowym atutem - nie trzeba gonić po sklepach, czy pamiętać o złożeniu kolejnego zamówienia online, paczka sama pojawia się pod domem :) Drobiazg, jednak bardzo ważny to papierowe opakowania które są bardzo praktyczne i super się je otwiera bez rozdzierania! Ogromnym plusem jest też obsługa klienta, po prostu fanstatyczna. Team Bambiboo rozumie klienta i potrafi wyjść potrzebom (nie tylko maluchów) naprzeciw!

20 lip 2023
Strona nie działa zbyt dobrze kilkukrotnie dodawałam produkty do koszyka zanim faktyczni się tam pojawiły. Druga rzecz to brak możliwości płatności blikiem i konieczność podania PINu do karty… odstraszyło mnie to od subskrypcji. Nie jest tez dla mnie czytelne w jaki sposób mogę zmieniać rozmiary pieluszek na kolejne dostawy i ew dodawać coś do zamowienia. Dziecko rośnie, będzie potrzebowało roznych pieluch Pozdrawiam Ewelina Oleszczuk- Żukiewicz

Opinie nt. sklepu bambiboo.eu

8 lut 2024
Przesylka moglaby byc darmowa skoro klient sie zapisuje i zamawia regularnie.
9 lut 2024
W opcji subskrypcji darmowa dostawa jest juz przy zamówieniu o wartości 250 zł, przy zamówieniu tradycyjnym próg darmowej dostawy to 300 zł :). Czasami warto dorzucić paczuszkę pieluszek (lub chusteczek), to się na pewno nie zmarnuje ;)
❤️❤️❤️
❤️
16 gru 2023
Super jakosc i cena. Jakies gratisy by sie przydaly :)
Pomyślimy ;) o gratisach ❤️
22 lis 2023
Pieluszki super, ekologiczne, natomiast samo spakowanie subskrypcji pieluszek już nie tak ekologiczne; dużo papieru i folii, warto nad tym popracować
28 lis 2023
Bardzo dziękujemy za pochwały i prosimy w więcej szczegółów na temat pakowania -postaramy się poprawić 😘
2 maj 2023
Wszystkie fajnie ale strona jest bardzo ciężka w obsłudze, zamówienia nie chcą się dodać do koszyka a subskrypcji nie da się edytować
28 lis 2023

Super czas dostawy

Narazie mogę pochwalić czas dostawy. Mega sprawnie. Ale jeszcze nie użyliśmy produktu
dziękujemy!