bambiboo.eu- Logo - Opinie

bambiboo.eu

Opinie (277) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (868)

Ważny od: 22 kwi 2021
bambiboo.eu spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Najlepsze pieluszki na rynku! Są miękkie, bardzo przyjemne w dotyku, nigdy nie powodowały żadnych odparzeń i dzieci chętnie je noszą! Pasek na pieluszkach pokazuje kiedy pieluszka jest do zmiany - nie zawiódł nas jeszcze nigdy! Korzystamy z bambiboo już 1.5 roku i mamy też subskrypcję która jest dodatkowym atutem - nie trzeba gonić po sklepach, czy pamiętać o złożeniu kolejnego zamówienia online, paczka sama pojawia się pod domem :) Drobiazg, jednak bardzo ważny to papierowe opakowania które są bardzo praktyczne i super się je otwiera bez rozdzierania! Ogromnym plusem jest też obsługa klienta, po prostu fanstatyczna. Team Bambiboo rozumie klienta i potrafi wyjść potrzebom (nie tylko maluchów) naprzeciw!

20 lip 2023
Strona nie działa zbyt dobrze kilkukrotnie dodawałam produkty do koszyka zanim faktyczni się tam pojawiły. Druga rzecz to brak możliwości płatności blikiem i konieczność podania PINu do karty… odstraszyło mnie to od subskrypcji. Nie jest tez dla mnie czytelne w jaki sposób mogę zmieniać rozmiary pieluszek na kolejne dostawy i ew dodawać coś do zamowienia. Dziecko rośnie, będzie potrzebowało roznych pieluch Pozdrawiam Ewelina Oleszczuk- Żukiewicz

Opinie nt. sklepu bambiboo.eu

Jakość i wygoda!

Wygodna dostawa do domu,nie wyobrażam sobie biegania po sklepach,szczególnie w pierwszych tygodniach po narodzinach :) prosta modyfikacja zamówień, wspaniałe pieluszki!

Polecam!

Usługa subskrypcji to strzał w dziesiątkę! Nie trzeba szukać w sklepie, nosić wielkich paczek do domu, przesyłka jest zawsze na czas.

Pieluszki super

Pieluszki są super nic dodać nic ująć. Mokre chusteczki do poprawki wyjmowanie bo trudno się wyciąga ale jakość petarda 💥
Jak zawsze pełny profesjonalizm i błyskawiczne finalizowanie tranzakcji, polecam
świetna jakość pieluszek i chusteczek nawilżanych. Super obsługa klienta!
Przyjemne dla pupy i przyjazne dla środowiska...polecam z calego serca!
wszystko poszło sprawnie i szybko. Polecam
Ekspresowa realizacja zamówienia
Pieluchy pierwsza klasa!!!!
24 mar 2024
Szybkość wysyłki i dostawy.
zawsze wszytko ok
Wszystko ok