Certyfikat dla Wellsamed Market Największy sklep z produktami do higieny jamy ustnej

No. X68990BBAF70F90B364DF028758616912

24.07.2017 r.
23.07.2018 r.

Opinie o Wellsamed Market Największy sklep z produktami do higieny jamy ustnej

4.83/5.00

Ocena łączna obliczana została na podstawie 38 ocen zebranych za pośrednictwem systemu Trusted Shops od dnia 05.07.2017 r..

Zapraszamy do promocji produktów firmy LR Beauty Health Systems. Skorzystaj z 10% rabatu na wszystkie produkty. Między innymi Pasta Microsilver Plus z zawartością czystego srebra czy linia past Aloesowych. Skorzystaj już dzisiaj z naszej promocji.
Halo! Mamy dla Ciebie 10% rabatu na rewelacyjne produkty LR Beauty Health Systems. Między innymi Pasta Microsilver Plus z czystym srebrem - Światowy Bestseller w higienie jamy ustnej.
91691

polecam

Kupiłem u nich szczoteczkę Megasonex. Nie mam możliwości sprawdzenia czy rzeczywiście emituje ultradźwięki ale po dwóch tygodniach stosowania zmniejszył sie obrzęk dziąseł. Jest zdecydowanie delikatniejsza od Sonicare a przez to lepsza dla moich 60-letnich dziąseł i zębów. Czyli chyba wszystko jest OK. Gdybym jednak mógł zweryfikować te ultradźwięki... Nie lubię brać coś na wiarę...

jestem zadowolony z zakupu

Kupiłem produkt, który wg ogłoszenia miał być nowy, nieużywany. Otrzymałem produkt z obtarciami na plastikowych częściach, w nieoryginalnym pudełku, bez instrukcji obsługi i dokumentu gwarancji. Złożyłem reklamację poprzez stronę, na którą bardzo szybko zareagowano telefonicznie. Okazało się że produkt jest nowy, nieużywany, ale pochodzi ze zdekompletowanego zestawu. Wciąż czekam na wymianę...
Dostateczny

Towar ok. Na doręczenie zamówienia czekałam 2 tygodnie, niestety

bez problemow, szybka dostawa

Nieco wolna dostawa. POzatym wszystko ok. Świetne ceny Elmex.

Długi okres czekania na przesyłkę. Nie do 2 dni jak podają, tylko tydzień się czeka i darmową wysyłką wysyłają przez In Post. Więc odbierając sprawdzajcie od razu paczkę czy nie ma w środku uszkodzeń, bo ta firma KOCHA RZUCAĆ PACZKAMI. U mnie był lekko wbity róg, ale po sprawdzeniu było OK.

Szybko, sprawnie, profesjonalnie, polecam.

Szybko, sprawnie, zgodnie z zamówieniem. A, i ceny przyzwoite :-)

Polecam. Szybko, sprawnie i bez problemów

wszytko odbyło sie szybko i bez problemów. Towar zgodny z zamówieniem. Polecam.

Pozytywnie

Kontrahent godny zaufania.Transakcja przebiegła bez zakłóceń.Polecam

Zachęcam każdego do odwiedzenia sklepu:-)super asortyment oraz konkurencyjne ceny skłaniają do częstych zakupów

Szybko i profesjonalnie. Polecam

Polecam ten sklep.

bez problemów.

Polecam ceny konkurencyjne .

Sklep godny polecenia

Genialny sklep, będę wracał

Bardzo dobry produkt oraz kontakt ze sklepem. Polecam

Bezproblemowy zakup i dostawa. Polecam

Wszystko sprawnie i zgodnie z oczekiwaniami. Polecam

Ok,całkiem sprawny

Polecam Wellsamed Market.

polecam

Szybka wysyłka, atrakcyjne ceny, polecam

Super.

Sprawnie.

Sprawna realizacja, bez problemów.

Wellsamed Market Największy sklep z produktami do higieny jamy ustnej opinie klientów

Wellsamed Market Największy sklep z produktami do higieny jamy ustnej

Philips Sonicare, Oral-B, Wybielanie zębów

Wellsamed Market Największy sklep z produktami do higieny jamy ustnej uzyskał certyfikat Trusted Shops w dniu 24.07.2017 r.

W Wellsamed Market odkryjesz tysiące profesjonalnych produktów do higieny jamy ustnej. Szczoteczki elektryczne, soniczne, pasty wybielające i wiele innych. Sklep Wellsamed posiada w swojej ofercie topowe marki: Philips Sonicare, Oral-B, Supersmile, Yotuel, Dabur, RLHealth&Beauty, White Wash. Wellsamed to miejsce, gdzie znajdziesz mnóstwo promocji oraz nowości ze świata stomatologii.

Fabryka Urody i Zdrowia Sp z o.o.
Malwowa 3
72-002 Dołuje
Rejestr handlowy
Rejestr Przedsiębiorców KRS 0000608229
Andrzej Anzorge
Realizacja każdego z zamówień może zostać oceniona w skali od 1 do 5 gwiazdek. Klienci mogą ocenić sklep do 6 miesięcy od daty złożenia zamówienia. Na podstawie punktów przyznanych za towar, dostawę i obsługę obliczamy dla każdej dodanej opinii ocenę średnią (średnia arytmetyczna). Łączna ocena sklepu internetowego stanowi średnią wszystkich takich ocen z ostatnich 12 miesięcy. Dodając komentarze, klienci opisują swoje doświadczenia związane z korzystaniem z Wellsamed Market Największy sklep z produktami do higieny jamy ustnej.