Certyfikat dla Wellsamed Market Największy sklep z produktami do higieny jamy ustnej

No. X68990BBAF70F90B364DF028758616912

24.07.2017 r.
23.07.2018 r.

Opinie o Wellsamed Market Największy sklep z produktami do higieny jamy ustnej

4.77/5.00

Ocena łączna obliczana została na podstawie 60 ocen zebranych za pośrednictwem systemu Trusted Shops od dnia 05.07.2017 r..

DENTAID - 5% rabatu na zakupy Markę Dentaid zna w Polsce każdy, kto ceni sobie jakość. Firma to lider na światowym rynku produktów do higieny jamy ustnej. Każdy produkt jest przebadany klinicznie, a jego produkcja zaczyna się w profesjonalnych laboratoriach. Polecamy, bo Wellsamed stawia na jakość.
5% rabatu na produkty marki Dentaid, przy minimalnej wartości zamówienia 50zł
76137

m. zd. ok

Nie ma możliwości zrobienia przelewu odrazu ze strony i automatycznego zaksiegowania. Piszą że dostawa 24h ale pakowanie i potwierdzenie przelewu trwało prawie tydzień. Nie ma podanego numeru telefony do kontaktu.
Mierny

Towar zgodny z zamówieniem. Nie mam mam uwag. Tyle i aż tyle.

Ok

Wszystko dobrze

Brak

Dostawa zrealizowana bardzo szybko, o każdym etapie byłem informowany na bieżąco przez e-mail. Oczywiście towar zgodny z zamówieniem.

Evrthing OK

Evrthing OK

Idealnie

Polecam gorąco Dziękuję i pozdrawiam

Rewelacja Dziękuję i pozdrawiam

Zbyt długi czas oczekiwania na przesyłkę.

Szybka wysyłka, produkt zgodny z opisem

bardzo dobre ceny towarów, polecam

Zamówienie opłacone koniec 26.09 a doszło 9.10 kontakt słaby na ostatnie zapytania gdzie jest paczka zero odpowiedzi
Dostateczny

Dobry dostawca.

Towar zgodny z zamówieniem. Polecam

Towar wg opisu. Konkurencyjne ceny. Szybka wysyłka. Polecam

Wszystko ok Polecam.

polecam

Kupiłem u nich szczoteczkę Megasonex. Nie mam możliwości sprawdzenia czy rzeczywiście emituje ultradźwięki ale po dwóch tygodniach stosowania zmniejszył sie obrzęk dziąseł. Jest zdecydowanie delikatniejsza od Sonicare a przez to lepsza dla moich 60-letnich dziąseł i zębów. Czyli chyba wszystko jest OK. Gdybym jednak mógł zweryfikować te ultradźwięki... Nie lubię brać coś na wiarę...

polecam

jestem zadowolony z zakupu

Kupiłem produkt, który wg ogłoszenia miał być nowy, nieużywany. Otrzymałem produkt z obtarciami na plastikowych częściach, w nieoryginalnym pudełku, bez instrukcji obsługi i dokumentu gwarancji. Złożyłem reklamację poprzez stronę, na którą bardzo szybko zareagowano telefonicznie. Okazało się że produkt jest nowy, nieużywany, ale pochodzi ze zdekompletowanego zestawu. Wciąż czekam na wymianę...
Dostateczny

Towar ok. Na doręczenie zamówienia czekałam 2 tygodnie, niestety

bez problemow, szybka dostawa

Nieco wolna dostawa. POzatym wszystko ok. Świetne ceny Elmex.

Długi okres czekania na przesyłkę. Nie do 2 dni jak podają, tylko tydzień się czeka i darmową wysyłką wysyłają przez In Post. Więc odbierając sprawdzajcie od razu paczkę czy nie ma w środku uszkodzeń, bo ta firma KOCHA RZUCAĆ PACZKAMI. U mnie był lekko wbity róg, ale po sprawdzeniu było OK.

Szybko, sprawnie, profesjonalnie, polecam.

Szybko, sprawnie, zgodnie z zamówieniem. A, i ceny przyzwoite :-)

Polecam. Szybko, sprawnie i bez problemów

wszytko odbyło sie szybko i bez problemów. Towar zgodny z zamówieniem. Polecam.

Pozytywnie

Kontrahent godny zaufania.Transakcja przebiegła bez zakłóceń.Polecam

Zachęcam każdego do odwiedzenia sklepu:-)super asortyment oraz konkurencyjne ceny skłaniają do częstych zakupów

Wellsamed Market Największy sklep z produktami do higieny jamy ustnej opinie klientów

Wellsamed Market Największy sklep z produktami do higieny jamy ustnej

Philips Sonicare, Oral-B, Wybielanie zębów

Wellsamed Market Największy sklep z produktami do higieny jamy ustnej uzyskał certyfikat Trusted Shops w dniu 24.07.2017 r.

W Wellsamed Market odkryjesz tysiące profesjonalnych produktów do higieny jamy ustnej. Szczoteczki elektryczne, soniczne, pasty wybielające i wiele innych. Sklep Wellsamed posiada w swojej ofercie topowe marki: Philips Sonicare, Oral-B, Supersmile, Yotuel, Dabur, RLHealth&Beauty, White Wash. Wellsamed to miejsce, gdzie znajdziesz mnóstwo promocji oraz nowości ze świata stomatologii.

Fabryka Urody i Zdrowia Sp z o.o.
Malwowa 3
72-002 Dołuje
Rejestr handlowy
Rejestr Przedsiębiorców KRS 0000608229
Andrzej Anzorge
Realizacja każdego z zamówień może zostać oceniona w skali od 1 do 5 gwiazdek. Klienci mogą ocenić sklep do 6 miesięcy od daty złożenia zamówienia. Na podstawie punktów przyznanych za towar, dostawę i obsługę obliczamy dla każdej dodanej opinii ocenę średnią (średnia arytmetyczna). Łączna ocena sklepu internetowego stanowi średnią wszystkich takich ocen z ostatnich 12 miesięcy. Dodając komentarze, klienci opisują swoje doświadczenia związane z korzystaniem z Wellsamed Market Największy sklep z produktami do higieny jamy ustnej.